Acaba hamile miyim?

benimde adetime 3 gün var kasıklarımda ağrı var ve sık sık idrara çıkıyorum inş gebelik belirtisidir ama umutlanmak ta istemiyom

merhaba fundag bende seninle aynı durumdayım en son 16 ocakta hastalandım
25-26günde bir oluyorum ama hala hastalanmadım 1 haftadır belimde ve kasıklarımda ağrı var ve inanılmaz halsizim mide bulantımda çok ama yinede umutsuzum inşallah hayırlısıyla güzel haberlerimizi veririz:))

teşekkürler zencefil 3583 ya takmıyım diyorum ama olmuyorki her ay kendime bile itiraf ademiyorum inan engel olamıyorum çok merak ediyorum bu korunurken kazayla hamile kalanları artık korunmaya başlycam böyle daha kolay hamile kalınıyo sanki...

ilahi güldürdün beni,allah da seni güldürür inş canım.valla haklısın aslında korunurken kazayla hamile kalmak bende çok duydum bunu.madem böyle olmuyo bisde korunalım baride kazaya kurban gidelim bakarsın olur:nazar:

merhaba arkadaşlar ben ezgi aranıza yeni katıldım.ve bende sizler gibi bebişim olsun çok istiyorum yaşadıklarımı paylaşmak istedim.ben pkos hastasıyım yani bi çeşit adet düzensizliği 1 yıldır bebeğim olsun diye uğraşıyorum.Ve her ay acaba hamile miyim sorusu kemiriyor içimi.son olarak iğneyle yumurtam çatlatıldı acaba bu sefer ???test için 13 gün daha bekliycem allah hepimizi anne olmaya layık bulsun rabbim yavrularımızı kucağımıza alamk nasip etsin

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım yaklaşık 10 gündür benimde kasıkalrım ağrıyor ve sık idrara çıkıyorum ... sizin yazışmalarınıza baktımmm..fundağ arkadaşımızın sonucu noldu acaba benimki çok benziyor onaa

teşekkürler zencefil 3583 ama gerçekten ya kazayla hamile kalmışım diye yaslara giriyorlar bense 6 aydır yapmadığım kalmadı bi türlü olmuyor ve benim daha çok moralim bozuluyor valla bi kaç ay daha olmazsa ciddi ciddi denycem bunu

tosbaa8 sen hamilesin bilirsin göğüslerinde günün geçmeden önce çokmu hassaiyet oldu lütfen cevap ver nolur yaa ayrıca çok şanslısın miniğini umarım sağlık ve mutlulukla kucağına alırsın

benim mide bulantım mide ekşimeme sık idrara çıkmam ve çok halsizliğim var tabi bunlar belirti olmayabilir ama olması için dua ediyorum sizcede gebelik belirtisi olabilirmi bu saydıklarım hamişler yardım edin

Merhaba Ben 25 Haftalik Hamileyim. Benimde Kasiklarimda çok Ağri Başlamişti.adet Olacagim Diye Dusunuyordum.cok Fazla Uyumaya Baslamistim.surekli Uykum Geliyordu. Birde Asiri Bas Agrilarim Oldu. Bunlarin Hamilelik Belirtisi Oldugunu Dusunememistim. Kasiklarimda Agriyinca Adet Olacagim Bebek Yok Diye Dusunmustum. Dayanamayip Adetime 1 Gun Kala Eczaneden Test Aldim.eczaci Adetin Gecikmediyse Ise Yaramaz Test Dedi. Yinede Denedim Ve Cikti. Cift Cizgiyi Gorunce Inanamadim Ve Hemen Hastaneye Gidip Kanda Gebelik Testi Yaptirdim Ve Hamileydim.

özlems ne kadar şanslısın keşke bende hamile olsam ben artık bulantısına uykusuna yorgunluğuna herşeyine razıyım olsun yeter lütfen dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş

Merhaba Ben 25 Haftalik Hamileyim. Benimde Kasiklarimda çok Ağri Başlamişti.adet Olacagim Diye Dusunuyordum.cok Fazla Uyumaya Baslamistim.surekli Uykum Geliyordu. Birde Asiri Bas Agrilarim Oldu. Bunlarin Hamilelik Belirtisi Oldugunu Dusunememistim. Kasiklarimda Agriyinca Adet Olacagim Bebek Yok Diye Dusunmustum. Dayanamayip Adetime 1 Gun Kala Eczaneden Test Aldim.eczaci Adetin Gecikmediyse Ise Yaramaz Test Dedi. Yinede Denedim Ve Cikti. Cift Cizgiyi Gorunce Inanamadim Ve Hemen Hastaneye Gidip Kanda Gebelik Testi Yaptirdim Ve Hamileydim.

çok sevindim allah sağlık versin inşallah dikkat et kendine benimde kasıklarımda ağrı var ve göğüslerimdede dua et banada

kız geldinmi..valla savrulduk oraya buraya ama bak nasıl buldum seniŞeniz

göğüsteki sıvı prolaktin hormonunu yüksek olmasından kaynaklanıyor.mutlaka doktora gidip hormonlarla ilgili tahlil yaptır.Prolaktinin yüksekse hamileliğin etkilenir.

fundağ sen doktora gittinmi canım senin gibi benimde kasıkalrım ağrıyordu 2 gün kaldı adet görmeme lütfen cevap verirmisin

tosbaa8 sen hamilesin bilirsin göğüslerinde günün geçmeden önce çokmu hassaiyet oldu lütfen cevap ver nolur yaa ayrıca çok şanslısın miniğini umarım sağlık ve mutlulukla kucağına alırsın

ayy canım kusura bakma yeni gördüm bu yazını.
ben günüm geçmeden hiçbişey anlamadım.
aynı adet olacakmışım gibiydim.
zaten ben hamile kaldığım aydan pek ümitli deildim, eşimle dalga geçiyoduk bu ay boşuna geçti falan diye.
beklemediğim içinde çok dikkat etmedim açıkçası.
ama hamile olduğumu anladığım ilk hafta kasıklarım çoook ağrıdı, ve göğüslerim çok büyüdü:)
hala daha büyümeye devam ediyolar:)
canım beniim güzel dileklerin çook teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebişlere:)

ya kızlar adet olmama 10 gün var bu defa ümitlenmek istemiyorum.sizlere bir şey soracam hamilelik belirtilerinde akıntı olması şartmı :eek:bakıyorumda bütün hamilelik belirtilerinde akıntının olduğunu gördüm.akıntı görmeden hamile kalanlar vermı.:eek::eek:

kızlar adet günümün üstünden 4 gün geçti,az önce test yaptım ve çift çizgi çıktı:teytey:
bu testin yanılma payı varmıdır?öğleden sonra dr.a gideceğim ama içim içimi yiyiyor....ya değilsem diye..çift çizgiyi görüpte hamiş olmadığını öğrenen oldumu acaba hiç?

merak etme hamıssındır hadı gozun aydın canım allah saglıklı sıhatlı bebısını kucagına almayı nasıp etsın

X