Acaba hamile miyim?

merak etme hamıssındır hadı gozun aydın canım allah saglıklı sıhatlı bebısını kucagına almayı nasıp etsın

çooookkk teşekkür ederim...inan içimi rahatlattın..Allah isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...

amin tatlım

nazar değmesin sana
hamile kalamdım da daha bu ağlayışta kendime
senağlama

canım ya bizde 7 aydır deniyoruz ama olmadı kısmet ama bu ay olursa olur olmasa allahın takdiri dedim bakalım.ama kafama takılan bir şey var 4 aydır benim hiç akıntım olmuyor bi terslik olduğunu sandım.ama bilgilerin için saol canım

canım ben dün adet oldum(
ama hayatın sonu değil bugün doktoruma gittim şimdi kendimi daha iyi hissediyorum ama dün depresyondaydım resmen yıkıldım...
bu ay daha kontrollü bi ay geçireceğm.bakalım allah nasip ederse alacağız kucağımıza...
sen nasılsın nasıl gidiyo vaziyetler:)

fundağ sen doktora gittinmi canım senin gibi benimde kasıkalrım ağrıyordu 2 gün kaldı adet görmeme lütfen cevap verirmisin

evet canım prolaktin benim karşıma çok çıkan bir sorun...
sürekli tahlil yaptırırım ben çünkü çok stresli bir yapım var prolaktinde strese bağlı olarak değişim gösterir.sakin bir hayat lazım:))
prolaktin hormonumun sebebi baya bi araştırıldı
2 sebebi var ya tiroid bezleri az yada hiç çalımıyor yada beyindeki hipofiz bezlerinin yakınlarında bi yerlerde küçük bir ur var dendi.Ama hipofiz emarına girdim temiz belkide emarda görünemeyecek bir yerlerde bilinmiyor.Bana temiz dendi
tiroidlerde sorun yok...Benimki tamamen psikolojik anlayacağın mutlaka git değerlerine baktır canım küçümsenmeyecek kadar önemli:))

amin tatlım

nazar değmesin sana
hamile kalamdım da daha bu ağlayışta kendime
senağlama

canım ya,Allah büyük ağlama bence hiç.birinde olmazsa diğerinde olur mutlaka.ben 3.5 yıllık evliyim.ama 3 aydır deniyorduk.aslında çok istememe rağmen şuan hiç beklemiyordum bu haberi.oluruna bırakmıştım.ne zaman adet günüm gecikti o zaman aklıma geldi olabilirmi acaba diye.allah sanada nasip etsin inşallah....a.s.

inşallah canım yok toparladım ben ya dün kötüydüm sadece:)))))
teşekkürler.....

göğüsteki sıvı prolaktin hormonunu yüksek olmasından kaynaklanıyor.mutlaka doktora gidip hormonlarla ilgili tahlil yaptır.Prolaktinin yüksekse hamileliğin etkilenir.

fundag,
göğüslerdeki sıvı derken kastettiğin şey nedir? fisfisfis
merak ettim.
ona göre bir şey soracağım..
cevabını bekliyorum

fundag,
göğüslerdeki sıvı derken kastettiğin şey nedir? fisfisfis
merak ettim.
ona göre bir şey soracağım..
cevabını bekliyorum

bu hamlelik ile alakalı olan bi sıvı değil ,dokunduğun zaman veya meme ucunu sıktığın zaman şeffaf ama bazen de süt gibi bir akıntı.Normal zamanda oluşuyor ama bu sıvı eğer sende normal değerlerin üzerinde ise hamileliği daha doğrusu tüm vücut fonksiyonlarını etkileyebiliyor mesela prolaktin yüksekse
kilo alabilir,
tiroid bezlerin düzgün çalışmıyo olabilir,vb bir sürü şey bayanlarda bulunan bu hormon baya bi önmeli anlayacağın soru sorabilirsin canım:))

çok teşekkür ederim açıklaman için..
iki gün önce göğsüm kaşındı bi şey mi var diye açıp baktım tabii haliyle sıktım birazda baya kaşındı çünkü
sağ göğsümden toplu iğnenin ucu kadar beyaz bir şey çıktı
çok şaşırdım
bazen kontrol ederim göğüslerimi yoklarım mutlaka
allah muhafaza bir şeyler var mı diye koltuk altlarımı da kontrol ederim mutlaka
herneyse göğüslerimi kontrol ettiğimde nadiren şeffaf bir sıvı geliyor
uçları parlıyor yani
ancak böyle ifade edebildim kusura bakma
sizlerden de duyunca acaba dedim.. benneyaptımki
ne yapmam lazım bu konuda..
testler hastanelerde yapılıyor herhalde zaten adetime 10 gün var
eğer bu ayda bir şey olmazsa doktora gideceğim
bu konudan mutlaka bahsedeceğim
çok teşekkür ederim böyle bir konu açtığın için
sana da şimdiden teşekkür ederim fundag bilgilendireceğin için..
a.s.

canım dün adet günümdü gelmedi bende meraktan test yaptım kendim 2. çizgi silik bir şekilde hafif belli oluyordu hamilemiyim bilmiyorum 2-3 gün sonra doktora gidicem birde kan testi yapıcam dua edin bana inş hamileyimdir

merk etme bence hamilesin çünkü çizgi bulanık net olmaması daha yeni hamile olduğun ve hcg hormonunun tam yükselmediğinden dolayı hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun kendine dikkat et sevgiler

merk etme bence hamilesin çünkü çizgi bulanık net olmaması daha yeni hamile olduğun ve hcg hormonunun tam yükselmediğinden dolayı hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun kendine dikkat et sevgiler

inşallah öyledir en az 10 gün geçsin ondan sonra kesin sonuç alınır diyorlar o yüzden beklemekten başka çare yok ama dua edin banaaa:))

funda cım üzülme bende 1 yıldır her ay hamile miyim diye hevesleniyordum sonra pkos çıktı ortaya şimdi iğne tedavisi görüyorum allah inşallah bize de anneliği yaşatır üzülme herşeyin bi zamanı var mutlaka

Bende adetimden bir gün önce test yaptım. Yani daha gecikmeden. 2. çizgi çok silikti. Dayanamadım hemen hastaneye gidip kan testi yaptırdım. %100 hamilesin dediler. Şuan 25 haftalık hamileyim. Eminim sen de hamilesindir.

merhaba kızlar bende hamile miyim değil miyim gelgitindeyim şu aralar adetim iki gün geçti pkos hastası olduğum için önce hap kullanmış yumurtam büyüyünce de çatlama iğnesi yapmıştk
adet günümde kan testi yaptım 12 çıktı dr biraz daha bekle kesin bişey sölemiyelim şimdi dedi ama hala hiçbi adet belirtim yok belim çok ağrıyo ve göğüslerimde ara ara kaşıntı oluyo
sizce hamile miyim beklemek beni öldürüyo yakınlarıma hamileyim diye haykırmak istiorum ama ya balon haber verirsem diye korkuyom

arkadasım ben de 3 aydır deniyorum ama stres yaptıkca yumurtlayamıyorum. bugun 25. gu halen yumurtlamadım. gcen ay adetim gecikince tet yapmıstım 2. cizgi silik cıktı ama kantestinde cıkmadı yani test hatalıymıs.

silik çıkan test genelde dogruyu gosterir ama gene de cok hevelenmeden once 2. testi yapmakta fayda var.

ben de yumurtlayamamanın sıkıntısını yasıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…