ac kalmadan zayiflama karatay diyeti

Bu sabah tartıldım.54.5 kiloyum.Bugün 2 öğün beslendim ve hiç kaçamak yapmadım.Ama spor da yapmadım hiç canım istemedi tembellikten yani.
Ben böyle yemeyi çok kaçırınca kendimden nefret eder bir kaç gün güzel diyet yapar 1 kg verince de salarım.Umarım bu defa başarırım.defnem senin nasıl geçti günün merak ediyorum

merhaba benimde nerdeyse 6 aylık olacak bebeğim bugün itibari ile ani bir kararla bu diyete başladım kilom 64.100 hdefim 57 filan ama ilk aşamada 60 tabiki emziriyorum tek endişem süt durumunda azalma olmaz umarım.
sabah 2 haşlanmış yumurta beyaz peynir epeyce zeytin ve yarım avuç badem yedim
akşamda bulgur pilavı biraz kavurma ve yoğurt yedim akşam 6 da yemiştim şu saatlerde biraz midem kazındı aslında bu saatte yemem lazımdı ama dayanamayıp 1 kayısı kurusu ile biraz badem yedim emzirdiğim için gece bu saatlerde biraz atıştırma ihtiyacı duyuyorum beni tek zorlayan taraf bu aslında emziremesem yemezdim bu saatte dayanırdım ama dediğim gibi süt gelmez korkusundan bir anda yemiş bulundum bide 9 buçuk gibi kahve içmiştim ama o da bu saatlerde yasak sanırım artık yarın ona da dikkat edecem

Merhaba
karatay diyeti ile ilgili guncel bir konunun açılmasına cok sevindim. bende bugun itibariyle 13 gündür yapıyorum bu diyeti. ilk hafta 1.8 kilo verdim. ikinci hafta hic vermedim. başlama kilom 65.
genelde 40 dakika yürüyüş yapıyorum hergün. ilk beş gün cok halsizlik ve başağrısı yaşadım. artik alıştım. ama halsizlik biraz devam ediyor. efa 1200 omega 3 alıyorum günde bir kez kahvaltidan sonra.
ben uc öğün yiyorum.

merhaba benimde nerdeyse 6 aylık olacak bebeğim bugün itibari ile ani bir kararla bu diyete başladım kilom 64.100 hdefim 57 filan ama ilk aşamada 60 tabiki emziriyorum tek endişem süt durumunda azalma olmaz umarım.
sabah 2 haşlanmış yumurta beyaz peynir epeyce zeytin ve yarım avuç badem yedim
akşamda bulgur pilavı biraz kavurma ve yoğurt yedim akşam 6 da yemiştim şu saatlerde biraz midem kazındı aslında bu saatte yemem lazımdı ama dayanamayıp 1 kayısı kurusu ile biraz badem yedim emzirdiğim için gece bu saatlerde biraz atıştırma ihtiyacı duyuyorum beni tek zorlayan taraf bu aslında emziremesem yemezdim bu saatte dayanırdım ama dediğim gibi süt gelmez korkusundan bir anda yemiş bulundum bide 9 buçuk gibi kahve içmiştim ama o da bu saatlerde yasak sanırım artık yarın ona da dikkat edecem
Merhaba seda
benim bebegim 5.5 aylık su anda. bende emziriyorum. benim de ilk hedefim 60 sonraki 55 ama 57 olsam da yeter diyorum.
sutun azalması olayina gelince. ben asiri kotu ve kalirili beslenen biriyim. bu diyetten once iki kez de uc ana ogun uc ara ogun kalori hesabıyla diyet basladim ve sutum azaldi hatta cok azaldi.
Bu diyetle de sut azalması yaşıyorum. ote yandan diyet yapmazken de ara ara sutum azalıyor. ilk oglumda hic yasamadigim icin üzülüyorum tabi bu duruma. bir ara emziremeyecegimi dusunuyordum. mana almistik evde hala var. ama cok şükür bu zamana geldik
ikimize ve hepimize başarılar :)

Arkadaşlar konu acilali bir ay olmuş. derya on diet konu sahibi arkadasimiz bir ay devam edebildin mi. diger arkadaşlar kilo verdiniz mi

Merhaba seda
benim bebegim 5.5 aylık su anda. bende emziriyorum. benim de ilk hedefim 60 sonraki 55 ama 57 olsam da yeter diyorum.
sutun azalması olayina gelince. ben asiri kotu ve kalirili beslenen biriyim. bu diyetten once iki kez de uc ana ogun uc ara ogun kalori hesabıyla diyet basladim ve sutum azaldi hatta cok azaldi.
Bu diyetle de sut azalması yaşıyorum. ote yandan diyet yapmazken de ara ara sutum azalıyor. ilk oglumda hic yasamadigim icin üzülüyorum tabi bu duruma. bir ara emziremeyecegimi dusunuyordum. mana almistik evde hala var. ama cok şükür bu zamana geldik
ikimize ve hepimize başarılar :)
Aslında aç kalınmadığı için süte etki etmemesi Lazım bende o yüzden bu diyete yöneldim ama insan yinede tedirgin oluyo en ufak süt miktarı değişse hemen kendimizi suçluyoruz beslenemedim de ondan mı böyle oldu diye aslında bir çok annenin ağzına lokma koyacak zamanı olmuyo sütü de kesilmiyor bizimki psikolojik bence olumlu düşünelim

ben bugun diyeti cok cok feci dagittim. zaten ben hep aşırı uclarda olmusumdur. azicik yiyip birakmam. yarin aynen devam edipbiki hafta daha araliksiz yapsam süper olacak

Bende başladım Karatay diyetine yaklaşık 1 aydır yapıyorum ve hergün spora gidip spor yapıyorum ama gel gör ki 1 kg bile veremedim çok moralim bozuluyor artık :KK43:

bende iki haftada 1.8 verdim. canim sikildi.
sen neden veremedin ki. ben bu şekilde yiyerek müthiş bir degisiklik yaptım ama buna göre cok az verdim

Benim gündüz iyi gitti bugün ama akşamları zor oluyo 8 den sonra dayanamıyorum mecbur kuruyemiş yedim yine onu yapmasam ama açlık da iyi değilmiş acıkınca yiyin diyo Karatay bundan sonra bu saatte ayran içecem

ben bir ay coregi 10 tane un kurabiyesi 4 tane hindistancevizi topu bir tane kare antepfistikli cikolata hurma çekirdek yedim. hepsi tek seferde. cikolata da artik midem bulanmisti. hep bu sekilde tiksininceye jadar yemek gibi iğrenç bir huyum var.
yarin yeniden baslarim ins

ben bir ay coregi 10 tane un kurabiyesi 4 tane hindistancevizi topu bir tane kare antepfistikli cikolata hurma çekirdek yedim. hepsi tek seferde. cikolata da artik midem bulanmisti. hep bu sekilde tiksininceye jadar yemek gibi iğrenç bir huyum var.
yarin yeniden baslarim ins
şuan çok heves ettim sana tüm sağlıksız yiyecekler burnum da tütüyor :rolleyes:

bugun asiri fıstık tukettim uc ogun yaptim.
sende de kotu agiz kokusu oluyor nu seda seda
Yok belirgin bi koku hissetmedim ama ben başlayalı çok olmadı belki ondandır bu ara da bugün yani az önce tartıldım 62.500 geldim ve dün akşam yine 8 buçukta kuruyemiş yedim bi bırakamadım onu ama yinede işe yarıyor

seda seda nasıl gidiyor. ben pazar günü bırakmis oldum. uc gunde verdiğim bir buçuk kiloyu aldigima göre su kaybetmisim. yine 65 poffffgf

Bende dün azıcık bozdum evde su yoktu sabah muz karpuz peynir filan akşam da dışardan dürüm tarzı şeyler getirdi eşim bugün yine devam ediyorum sabah 62.5 geldim bayrama kadar 60 A inerim belki biraz gayret edecem bu hafta sen de devam et bayrama kadar 62 kesin olursun

Ben de bu diyeti uygulamak istiyrum sadece zayiflama icin degil saglik icin de 60 kiloyum 10 kilo vermek istyrum ama sadece takviye alma kismina uyabiliyirum:halay:tahlil yaptirdim doktor masllah nasil degerlerin bu kadar iyi dedi.Cikolatayi birakamiyorum cok seviyorum napcam:kızgın:

64.100 ile başlamıştım 10 gün oldu bugün 62.300 çıktım aslında daha iyi olabilirdi ama iki gün yememem gereken pilav ve tatlı yaşpasta filan yedim ona rağmen iyi bir sonuç benim için olabildiğince yapmaya devam edecem bakalım

X