ac kalmadan zayiflama karatay diyeti

DeryaOnDiet

baslangic: 76kg guncel:74.8 hedef:65kg
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
19.657
59.324
selam kizlar, yeni karatay diyeti topigi gormedigim icin actim buntu.
Karatay diyetine 2 hafta once basladim. baslangic kilom 78 ilk hedef 68 kilo.
tatilde oldugum icin 1 haftadir tartilmadim. ilk hafta 2 kilo verdim. aslinda Ben karatay diyetine tam uyamiyorum. mesela Cook meyve yiyorum. gunluk 3 4 porsiyon kadar

gelin beraber zayiflayalim. annelik iznindeyim ekimde isbasi ve o zamana kadar kilo vermek istiyorum.

selam kizlar, yeni karatay diyeti topigi gormedigim icin actim buntu.
Karatay diyetine 2 hafta once basladim. baslangic kilom 78 ilk hedef 68 kilo.
tatilde oldugum icin 1 haftadir tartilmadim. ilk hafta 2 kilo verdim. aslinda Ben karatay diyetine tam uyamiyorum. mesela Cook meyve yiyorum. gunluk 3 4 porsiyon kadar

gelin beraber zayiflayalim. annelik iznindeyim ekimde isbasi ve o zamana kadar kilo vermek istiyorum.

merhaba bende zayiflamak istiyorum suan 69 kiloyum en az 9 kilo vermek istiyorum belki birbirize destek olarak verebiliriz karatay diyetini duydum ama icerigini tam olarak bilmiyorum.

merhaba bende zayiflamak istiyorum suan 69 kiloyum en az 9 kilo vermek istiyorum belki birbirize destek olarak verebiliriz karatay diyetini duydum ama icerigini tam olarak bilmiyorum.
Slm D defnem_g canim ben de bu diyetin uzmani degilim gercek su ki kitbini okumadim ama internetten okudugum bilgiler dogrultusunda elimden geldigince yapmaya calisiyorum. Acliga cok dayanamayan biriyim aslinda ama karatay diyetinde ac kalmiyorsun zaten aslinda genel olarak unlu mamuller ve seker yemiyorsun diyebiliriz kisacasi.

Ornek menu sabah icin: 2 yumurta(haslama veya tereyaginda olabilir), 10 tane zeytin, 1 dilim peynir, 3-4 kuru kayisi, 2 -3 tam ceviz (cevizi ekmek yerine yiyoruz, bu badem veya findik da olabilir).

canim bir cok diyet denedim 76dan 69 a düsmeyi basardim ama 1 aydan fazladir takildim kaldim takildigimi gordukce de hevesim kacti ve arastirma yaparken kendimi burda buldum:)
internette cok bilgi var karatay diyetiyle ilgili oku biraz daha canim ins senin de isine yarar

Karatayda yağdan kısılmıyor tereyeğ zeytin vs bol yeniyor ama meyve neredeyse hiç yenmiyor yada kahvaltıda yeniyor karbonhidrat alınmıyor diye biliyorum yumurta da istediğin kadar diyor
Ben denemedim hiç bu diyeti ama

evet biraz arastirdim karatay diyetini ama kendime özel birsey hazirlama huyum yok denemeye calisicagim bakalim artik istek cok niyet cok ama ilerleme yok:)umarim ilerlemede olur.
Ben karatay yapmıyorum ama kendime de bir şey hazrıladığım olmuyor. Eve yaptığım yemeklerim yağını azalttım işte

insallah canim yemeklere bende dikkat ediyorum hamur isi eskisi gibi yapmiyorum yag tuz daha az kullaniyorum
Benim kv hep hamurişi yapar bir de sormaz tabağa doldurur hep iyi niyeti tabi ama sıkıntı oluyor işte kalbi de kırılacak diye korkuyorum
En son hiç yemedim vallaha kırılırsa kırılsın dedim rejim yaptığımı bilmesine rağmen sürekli zorladı beni de ama irade de bir yere kadar yaa

Merhabalar,
Ben de berbat durumdayım.Dün diyete başladım güya.Karatay yapacaktım.Sabah tamam akşam Allah ne verdiyse kendimden iradesizliğimden bıktım.Yıllardır 3-4 kilo vermeye ve onu korumaya çalışıyorum ama elde var sıfır.Sizinle birlikte başlamak istiyorum keşke başarabilsem hiç umudum da yok ya

Yarın sabah bir kez daha başlayıp akşam bildirim yapmak istiyorum yarın umarım güzel şeyler yazabilirim, sizler de yazarsnız beraberce belki başarabiliriz

Merhabalar,
Ben de berbat durumdayım.Dün diyete başladım güya.Karatay yapacaktım.Sabah tamam akşam Allah ne verdiyse kendimden iradesizliğimden bıktım.Yıllardır 3-4 kilo vermeye ve onu korumaya çalışıyorum ama elde var sıfır.Sizinle birlikte başlamak istiyorum keşke başarabilsem hiç umudum da yok ya
3-4 kilo mu fazlan var sadece süpermiş ya
Benim de sabah başlayıp akşamında açlıktan ceya kendime inanmadığımdan bozduğum çok olmuştur
Ama motivasyon şart oluyor diyet yaparken gerçekten de

3-4 kilo ama yıllardır beynimi meşgul ediyor o kadar iradesizim ki hiç kırmızı çizgim yok.Bu da beni başarısızlığa sürüklüyor

evet irade cok onemli ben son zamanlarda speciel k kullandim sabah domates salatalik kirmizi biber az yagli peynir yumurta 1 dilim ekmek oglen corba ve meyve aksam speciel k 3 gun ayni seyi yaptim onun sayrsindede 1.5 kiloya yakin gitti ve yine bu sekilde midem kuculdu yedigim seyleri daha az yedigimi cabuk doydugumu farkettim gelen giden olunca birakmak zorunda kaldim devam edemedim:KK43:

tekrar denemek istiyorum ama bende kayinvalidemle yasiyorum bazi seylerde zorlaniyorum diyet yaparken cekingenlik oluyor bence de hep beraber kilomuzu yazalim hedefimizi de yazalim hergun tartilip kilomuzuda ekleyelim bir yaris olursa belki daha kolay verebiliriz

Ben yarın sabah tartılıp yazayım buraya.Benim başarısızlığımın sebebi de eşim.Bütün gün dikkat etsem bile akşam önüme ne kadar abur cubur varsa koyar.Kesinlikle saygı duymaz hatta dalga geçer.Fazla kilo alsam biliyorum onu da istemez.Ama onun yüzünden başaramıyorum.Zaten iradem zayıf o da tuzu biberi oluyor.

X