Ablamin evliliği :(

Ablan döner kocasına o havayı sezdim. Karar versin çocuk isteyip istemediğini ona göre gitsin. Gerçi kumarda var diyorsunuz bu bile sebep için yeter aslında.

Ablanıza söyleyin bence;

Kendisine evliliğin en başından beri yalan söyleyen,
Tedaviyi reddeden,
Kumar oynayan,
Karısını bırakıp bırakıp giden,
Kazandığı para konusunda yalan söyleyen,
Ev sorumluluğu almaktan kaçınan,
Ablanıza şiddet uygulayan
Ablanızı insan yerine koymayan bir adamdan boşanmak sevaptır...

Birincirisi yazimda cok problem oldugunu sanmiyorum
İkincisi telefondan girdigim icin ancak bukadar yazdim
Üçüncüsü okumadiginiz birseyin altına yorum yaparak bi nevi dalga gecmeyin paragrafli gormediyseniz es gecin yorum yapmayin lutfen
İstediğim konuya yorum yaparım kimse keyfimin kahyası değil doğru düzgün paragraflı yazsaydı okurdum zaten
zor bir durum var ortada sizin yaptığınız cok ayıp

İnanın ablanız boşansa bundan daha kötü bir hayatı olamaz.

Ablanızın dini bilgilerinde bir sorun var. Boşanmak günah değil. Önce bunu anlamalı.Neresinden tutarsan tut elinde kalan insan. Hesapcı, mal kaçıran bir adammış aynı zamanda. Ablanız koca diye bu adama nasıl sırtını dayayacakmış bundan sonra. Böyle bir adam tedavide olmaz. Ablanız kendine yazık etmesin. Ailesi olarak destek olun.

Var

Artık mal kaçırmak diye bir şey yok. Ispatlanirsa yine bölüşülür.
Gençliğini kurtarmaya baksın.

Virgül, nokta, paragraf yok ama çok akıcı bence. :d
Konu sahibi bence ablanın arkasında durun ve korkusunu geçirin. Resmen boşanmamak için kendine bahaneler buluyor. maddi manevi arkasında durmanız lazım bu adamdan kurtulabilmesi için. Eğitimi var mı, çalışıyor mu?

ablaniz daha çok genç hemen b osansin o manyakdan.çocuğu olmayabilir neden mücadele etmiyor kumar hakaret daha ne istersen var bu adam dan ne koca ne baba olur.kurtulsun sizde destek olun unutur biter.yalancı kendine köle arıyor bassin tekmeyi ne günahı sevabi bile var...

Adam en başından beri çocuğu olmayacağını sıfır Sperm olduğunu biliyormuş bence. Bir kadının hayatını çok güzel mahvetmis.

Şimdi gerçekci düşünmek lazım. Ablan ile eşi arasında öyle tatlı bir muhabbet de yok. Yani çocuğumuz olmuyor biz bize yeteriz. Sensiz yaşayamam durumu yok. Bence ayrılsinlar. Bu adamın kahrini boşuna çekmesin.

Ayrılık o kadar da korkunç birsey değil. 3-4 yıl içinde uygun birini bulup evlenip mis gibi anne olabilir.

Nokta virgül kullanmak zor mu ya?
Zorda olsa konuyu anladım.
Ablanın zaten hayatı kötü bu durumdan daha kötüsü ne olabilir ki?
Adam çocuğu olmayacağını bile bile ablandan gizlemiş.
Ablan bu durumu kabullenirse cocuksuz olmayı ancak öyle devam edebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…