Ablamın düğünü

yani elbette sınava gir sonra ablanın yanında olursun

tabiki kpss 1 yil beklemek cok uzun sure bu sefer girseydim yapardim tuh sorulari bildim kolaymis diye hayiflanacaksiniz aksama dugune gidersiniz .anneniz kuafore gitsin.benim ex seytan görümce gelmsti keske tek gitseydim dedim kuofir gereksiz zaten oturup duruyorsunuz hep gelinle ilgileniyorlar .

Ben kendi düğünümde kuaföre tek başıma gittim ve gayet rahattım.. Kimse olmasa bile oradakiler ilgileniyor gelinle yani onu dert etmeyin.. Önceliğiniz kendiniz olsun, sınavınıza girin

Tabii ki öncelikle sınav. Bir senenizi nasıl gözden çıkarıyorsunuz sırf düğün için. Ki düğün akşam 7de. Şart mı tüm gün ablanızın yanında olmanız. Sınavınıza girin çıkınca yanına gidin

Öncelik sınav.
Kuaför nedir, hadi düğüne gidemeyecek olsanız anlarım da. Kuaförde ayrı bi merasim mi oluyor benim bilmediğim? Ben kendi saçımı makyajımı bile kendim yaptım düğünümde, kimseye elletmedim.

Gidin sınavınıza girin.

sınavına gir bi kaç saatlik eğlence için sınavı tehlikeye atma

Ay tabii ki sınava gireceksin. Ablanda kardeşi illa yanında olsun istiyorsa daha sonra evlenseymiş. Ablanız normal biriyse zaten anlayış gösterir.

2.5 da da var eğitim bilimleri kuaförde yanında olamayacağım
Yahu geleceginiz mi önemli yoksa ablanızın bikac saatlik yapılı duracak saçları mı, tabiki de sınava girin neden kendinize değer vermiyorsunuz, belli ki öğretmenlik için sınava giriyorsunuz geleceğinizi yakmayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…