Ablamın düğünü

birbilenesorabla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
2
4
30
Yardımınıza ihtiyacım var benim 23 temmuzda KPSS sınavım var ablamda düğünü o güne alabildi .Çünkü yer doluydu . Ağustos da dolu ileri tarihe diğer kardeşin düğünü var daha fazla ilerleyemez . Düğün akşam 7 de bana akıl verin sınava gireyim mi ablamın yanında mı olayım bütün gün

Sinava girin tabi. Bir abla olarak kardesimin bütün emekleri cöpe gitmesini istemezdim

2.5 da da var eğitim bilimleri kuaförde yanında olamayacağım
Onun yanında olacak, yardım edecek birileri vardır, bulunur. Siz de saç baş isterseniz yetişirsiniz zaten 7'ye kadar. Yıllarca KPSS girdim, asla ertelemezdim bunun için. Her şeyden önemli şu an sizin için

Sınavınıza girin..

Düğün 7 de ise öğlen 12 ye kadar çoktan biter sinav

2.5 da da var eğitim bilimleri kuaförde yanında olamayacağım
Ay ben de düğün şehir dışında, o yüzden sınava girersem yetişemem korkusu taşıyorsun falan sandım. Yani şunu asla sıkıntı etmeyip sınava girmen lazım ama bence sen zaten çalışmadın.

Siz zaten girmek istemiyorsunuz anladığım ama neden soruyorsunuz onu anlayamadım, insan kendi hayatını etkileyecek birşeyi burdaki insanların görüşüne göre mi şekillendirir Bir üye çok güzel yazmış siz seneye tekrar girerken ablaniz bir yıllık evli olacak diye. Hayir kuaförde yanında olsan ne olack saç ve makyajı siz mi yapacaksınız

Sınav daha önemli. Sınavdan sonra ablanin yanına gidersin zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…