Ablamdan önce hamile kalmak?

Konu eskimiymiş.Eski yeni ne farkeder kafalara bak.Kim önce yapmış çocuğu acaba

Anneniz size nasıl böyle bir şey der ? Ben en çok oraya takıldım. Ayrıca siz ablanıza göre mi yaşayacaksınız hayatınızı ? Ne zaman isterseniz o zaman çocuk yapın alla alla kime ne ? Ablanız canınız kanınız ama sizde artık yuva sahibisiniz. Eşinize kulak verin. Herkes kısmetini Yaşar bunu da unutmayın.

Hadi düğün sırasını bir şekilde anladım da ki yine de bana göre çok garip durum ama çocuğun sırası mı olurmuş
Valla ben 7 yılda cocuk sahibi oldum ablanız da durum böyle olsa 7 yıl mı bekleyeceksiniz ya da aksine siz de bir sorun varsa boşu boşuna geç kalacaksınız.
Bebek işi planlı gibi gözükse de inanın hiç öyle değil ablanızı boşverin kendi aile planlamanızı kendiniz yapın derim

Bu hisler annenize ait ablaniza değil. Ablaniz eğer sizi seviyorsa zaten böyle bir düşünceye kapilmaz her seytbir yana gerçekten hic mantikli bir yanı yok

Hayat sizin hayatınız. Ailenizin de buna saygı duyması gerek. Hem sizin hemen cocugunuz olacak diye de birsey yok. Ablanız da sizin için mutlu olmalı. Hayat planlarınızı siz belirlersiniz annenizin bu tarz konuşmasına, yatak odanıza girmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Siz nasıl ablanızin üzüntüsünü paylasiyorsaniz o da sizin mutluluğunuza ortak olabilmeli.

Sen artık yeni bir aile kurdun.kendi hayatın Ave isteklerine odaklanmalisin .annen saçmalamış .tüm çocuklar esitlenemez .heleki özel hayatta .
Eğer senin çocuğun ondan önce şu diye üzülüp kusecek bir kardeşin varsa sil gitsin zaten .istediğin zaman anne olmak hakkın .annenede lütfen bu konuda yorum yapma bu benimle eşimin kararı de konuyu kapat.esin 2 gün sonra bunu farkettiginde ailenede kinlenecek.

36 da evlenip 37 de dogurdum.ustelik benden kucuk iki kardesim biri.evli digeri nisanliyken evlendik.cocuk isi nasip ha deyince hemen olmayanda var.ilk aydan olanda sadece ablaniza menepoz yasina gelmis gibi dusunulmesi onun dahada yipranmasina sebeb olur bunun icin once ablan diyen annenizi hiiiiic anlamadim. Bi yakinimda kiz bebek.cok.istiyordu 43 de dogurdu

Yeni değil bacım yuva kurulalı 6 sene olmuş. Artık tur dönmüşlerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…