abiye giysi.............

ibet

ağır işçi
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
784
1
52
arkadaşlar..erkek kardeşimin yaza düğünü var inşallah...elinde 38 40 beden şık abiye giysisi olan varsa detaylı olarak giysinin boydan , yakından bikaç resmini görmek isterim..................ilginize şimdiden teşekkürlera.s.

canım topiciğimdeki buraya ekliyorum

abiye bluz....adil ışık marka..etiketli...yeni sezon...38-40 bedenle uyumlu...27 ytl

2 parçadan oluşuyor..bluzu ve eteği var...starplez üst kesme kırmızı parlak kum boncuk işli ..eteği kalçaya oturuyor aşağıya doğru çan iniyor...38-40 beden...1 kere giyildi....dilerseniz çeşitli kombinelerle dilerseeniz ikisini birlikte giyin..her koşulda gecenin yıldızı siz olursunuz......inanın üstünüzde çok şık duruyor resimdekiden çok farklı görünüyor o zaman...
ışıktan dolayı eteğin rengi farklı gibi çıkmış kusura bakmayın.....üstteki kırmızı elbisenin rengi....

sezon başı 230 ytl almıştım...kargo benden 90 ytl...

abiye bolero....çok kaliteli bir tül kumaş kullanılmış, kenarları taş işli....gece kıyafetinizi tamamlayacak güzellikte...1 kere kullandım...sezon başı 30 ytl almıştım....fiyatı 15 ytl

boncuk işlemeli,arkadan gizli fermuarlı bady-bluz...sadece 1 kez 2 saat giydim yani sıfır sayılır....38 beden fiyatı 45 ytl yanında siyah dizde yandan yırtmaçlı etek hediyesi :) kargo benden

canım sağol senin topiğe baktım canım

benim aradığım ışıltılı şöyle gelinin yanında sönük kalmayacak türden bi abiye canım .........ilgin için sağol arkadaşım.........................:1hug:

canım kırmızı olan zatn öyle ama sanırım resimde anlaşılmamış....üst kısmın ön tarafı kesme parlak taşlı ablamın düğününde giydim öbür türlü giyermiydim :)

sana keyifli alışverişler

uzun mu kısa mı istiyorsun ne kadara kadar istiyorsun ?? belki bişiler çıkar benden de :)

bir tane diz altı siyah var onun akşama resmini çeker eklerim..birde kahverengi var...tam boy resmini akşama çekerim istersen..

Son düzenleme:

senin aradıgın şey bende cnm ben kardeşimin düğününde giydim çok olmadı daha alalı 250 milyona aldım dehşet dikkat çektim altın sarı parlak ışıltılı çok güzel kumaşı kaliteli likralı egerki düşünürsen 150 bırakırım sana hemen resim eklerim eger düşünüyosan ha ne satıyosun die soruyosan hamileyim ve artık giyemicem (CüvCüv:

arkadaşlar...elinde abiyesi olan yokmu yaw :sm_cool:

canım t.s kılıç arkadaşın açtıgı topikte var 2.elde bak istersen çok hoş bence...bedenide uygun fiyetıda..........dur hatta ben sana yardımcı olayım resmi koyayaım buraya..........

canbım ya yazdım ama sana arkadaştaki 36 beden miş kusura bakma ok.............

straplez bi elbisem var uzundegil etegi dizboyuna kadar çok güzel bi elbise dikkatini çekerse resim koyarım..

ARKADAŞIM BU ABİYELER BAŞA BELA BİRKERE GİYORSUN SONRA GİYEMİYORSUN bende bir kaç tane var resim eklerimhihoyyythihoyyythihoyyyt diktirdim maliyetine sana veririm

arkadaşım bende de hoş abiyeler var ama resmini bilgisayara attım ama ikinci ele nasıl koyacağımı bilmiyorum.İlgilenirsen bana mesaj at...

canım bende kırmızı 36 beden ister straptez ister ince askılı diz üstü güüzel bi abiye var geçen sene çok pahalıya aldım haliyle bir günlük için :) bak istersen ikinci el sayfasında hanımlar size uygun fiyatlar yazan topik de son sayfada olması lazım ok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…