Tekrar yazar mı ?

Ama şöyle dusunuyrm değer vermese bu kadr uzun süre yazmazdı hem bitirende ben oldum ama sonrada düşünüyrm haksız olduğu halde üç gün beklemiş silmiş bunu nasıl yapabildi .Ben suçlu olsam yapamam böyle bişey
Yazmakla değer vermenin hiçbir alakası yok. Arar sorar yazar çizer gider aldatır. Erkekler böyle işte amaaa güvenmek yok. Değer veren tuttuğunu koparır aşkını yaşatır ve el üstünde tutar.

Yoo okudum. Siz silince hemen silen bir adam gördüm. Bitmesin isteyen adam siz silseniz bile silmez, kapınızda yatar yine de vazgeçmezdi. Kendinizi kandırmayın, bu adamın niyeti ciddi falan değil, sizi de düşündüğünüz kadar sevmiyor, üzgünüm.
Neyin acısını çıkarmaya çalışıyorsunuz ben beni aşırı seviyor ölüyor bitiyor demedim . Ayrıca benim için üzülmeyin sonuçta bitiren benim üzülecek daha önemli konularınız vardır bence.

Değer zorla verilmez. Size önem verseydi bu çelişkili durumlara sokmazdi ilişkinizi. Net ve seven sahip çıkan destek olan biriyle birlikte olmak varken dengesizlerin arkasından bakmayın hiç. ayakta durabilen yapınız var çocuğunuz olduğuna göre. Sevdiğini göstermeyen ve sevginin sonu evlilik olmayacaksa zaten ne anlamı var bana göre. Velhasıl boşverin gitsin
Çok haklısınız bende sonuç odaklı düşünen bir insanım sonu evlilik olmayan iliskinin benim için anlamı yok bu başından beri böyleydi.Ona haddinden fazla süre verdim iki sene az değil .

Çok haklısınız bende sonuç odaklı düşünen bir insanım sonu evlilik olmayan iliskinin benim için anlamı yok bu başından beri böyleydi.Ona haddinden fazla süre verdim iki sene az değil .
İki yıla çok uzun süre tanımak için yeterli yani. Ben sevgilime ilk ay ciddi düşünmüyorsan görüşmem demiştim. Sonunda da evlendik zaten 😁
Seven erkek maddi manevi herşeyi yapar. İzmitten Bursa'ya bir saat için bile geliyordu sevgiliyken. Ben de gidiyordum yarım gün bile yeterdi öğrenci halimle.

Evlenmek isteyen adam sizin agzinizdan girer burnunuzdan cikar sizi ikna eder. Boyle sure vermeyle falan olmaz bu isler.

Neyin acısını çıkarmaya çalışıyorsunuz ben beni aşırı seviyor ölüyor bitiyor demedim . Ayrıca benim için üzülmeyin sonuçta bitiren benim üzülecek daha önemli konularınız vardır bence.
Bu da yeni moda oldu. Yorum yapan herkes mutsuz ve bir şeyin acısını çıkarıyor sanıyorsunuz. Direkt demiyorsunuz belki ama yazdığınız mesajlar buna çıkıyor. Çok şükür üzülecek başka konum yok, müsait zamanlarımı başkaları adına üzülerek geçiriyorum.

Bu da yeni moda oldu. Yorum yapan herkes mutsuz ve bir şeyin acısını çıkarıyor sanıyorsunuz. Direkt demiyorsunuz belki ama yazdığınız mesajlar buna çıkıyor. Çok şükür üzülecek başka konum yok, müsait zamanlarımı başkaları adına üzülerek geçiriyorum.

Hakikaten boyle bir akim basladi 🤣 neyin acisini cikaracagiz onu hic anlamiyorum. Cok sukur hayatim guzel,keyfim yerinde isteriz ki herkes mutlu olsun ama dogruyu yazinca yazi ile sert anlasiliyor herhalde ben anlamadim.

Ulaşsa nolacak? Siz evlilik istiyorsunuz o istemiyor. İstediğinizi asla elde edemeyeceksiniz ki. Hatta evlenseniz bile istediğinizi elde etmiş olmayacaksınız. Çünkü siz, sizle evlenmek, bir yuva kurmak isteyen bir adam istiyorsunuz. Bu adamla evlenirseniz zorla evlenmiş olacaksınız. Bunlara harcayacak vaktiniz yok bence.

Peki devam edin öyleyse.

Peki devam edin oyleyse.
Hakikaten boyle bir akim basladi 🤣 neyin acisini cikaracagiz onu hic anlamiyorum. Cok sukur hayatim guzel,keyfim yerinde isteriz ki herkes mutlu olsun ama dogruyu yazinca yazi ile sert anlasiliyor herhalde ben anlamadim.
Üslupla ilgili bir problem aslında bu sert anlaşılmıyor apaçık sivri ve sertsiniz zaten kendinizde söylediniz ya değistiremiyorum bu özelliğimi diye .Sizinle benzer şeyleri söyleyen insanlar tepki almyr çünkü ifade ediş şekilleri farklı .Neyse ben teşekkür ederim yorumlar icin.

Konudaki adam doğru düzgün biri olsa zaten en başından niyetini belli ederdi. İlk yıl iki kişiyi idare etmiş sonra konu sahibine dönmüş bariz belli fakat kendisi görmek istemiyor.

Arkadaşlar merhaba.Üç buçuk yıl oldu boşanalı dört yaşında bir oğlum var .Evliyken , boşanma dönemimde bikac konu acmıştm hatırlayanlar olur.İki yıldır konuşuyrdm biriyle.İlk yılı varlığyla yokluğu pek belli değildi ama ikinci yıl dolu dolu tanımayla geçti.Değer gördüğümü hissediyordum tabi bende çok değiştim boşandıktan sonra alma verme dengesine dikkat etmeye çalışıyordm kendime değer vermeye calsyrdm.Gel gelelim bu kadar süre geçmesine rağmen benim adamakıllı bir ilişki yaşadığımı hissetmiyor olmam biçok şeyin karşı tarafın isteğine göre ilerlemesi tam ifade edemiyorum ama bir sürü şey var .Mesela evlenelim demedim fakat imasını bile yapsam acitasyon yapmak ,ben zaten bir kez evlendim demek ama yinede terketmiym diye açık kapı bıraktı süre boyunca. Tavır koydum ,duvar ördüm adamakıllı ilişki istiyorsan gel dedim bu arada o tavırları triplerle ,yanlış davranışlarla yapmadm açıkça söyleyip sessizce bekledim sabır taşına çevirdi iki yıllık süre zarfında ama yinede sukunetimi korudum söz vermiştim kendime artk bağımlı olmayacaktım diye .Ben tavır koydukca tavrımı yıkmaya çalıştı baktı ki ben artk çok netim kabullendi aslında kendi bırakmam için herşeyi yaptı fakat ben rest çekince kendimi suçlu gibi hissediyorum.Rehberden silince dört gün sonra baktm oda silmis. Derdim illa evlilik değildi fakat ilişkide hep soruyla yasyrdm huzursuzdum cevapta alamıyordum.Haklı olduğumu biliyorum fakat yine de huzurusuzum.Konuşmayı yaptm ama numarayı niye sildim diyrm çünkü ben silmeden önce silmemsiti .Ulasmak isterse nasıl ulaşacak ortak arkadas bişey yok diye düşünüyorum.Sonra yazacağı varsa yine numarayı bulur yazar diyorum nasıl tabi onu bilmiyorum.Ben tekrar eklesem ya da yazsam tükürdüğümü yalamış olacam yapmak istemiyorum.Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bu arada aramızda tek bir hakaret kötü söz geçmedi.
Çok özür diliyorum ama gerçekten sütten ağzınız yanmisken kaynar çorba içmeye gitmissiniz. Adam ilk yıl neler yapmış, siz duvar ördüm deseniz de tabiri caizse kendinizi kandırıyorsunuz hiç öyle durmuyor çünkü. Biraz kendinize zaman verin toksik bir ilişki için neden yipraniyorsunuz üstelik birinden kurtulmusken.

Arkadaşlar merhaba.Üç buçuk yıl oldu boşanalı dört yaşında bir oğlum var .Evliyken , boşanma dönemimde bikac konu acmıştm hatırlayanlar olur.İki yıldır konuşuyrdm biriyle.İlk yılı varlığyla yokluğu pek belli değildi ama ikinci yıl dolu dolu tanımayla geçti.Değer gördüğümü hissediyordum tabi bende çok değiştim boşandıktan sonra alma verme dengesine dikkat etmeye çalışıyordm kendime değer vermeye calsyrdm.Gel gelelim bu kadar süre geçmesine rağmen benim adamakıllı bir ilişki yaşadığımı hissetmiyor olmam biçok şeyin karşı tarafın isteğine göre ilerlemesi tam ifade edemiyorum ama bir sürü şey var .Mesela evlenelim demedim fakat imasını bile yapsam acitasyon yapmak ,ben zaten bir kez evlendim demek ama yinede terketmiym diye açık kapı bıraktı süre boyunca. Tavır koydum ,duvar ördüm adamakıllı ilişki istiyorsan gel dedim bu arada o tavırları triplerle ,yanlış davranışlarla yapmadm açıkça söyleyip sessizce bekledim sabır taşına çevirdi iki yıllık süre zarfında ama yinede sukunetimi korudum söz vermiştim kendime artk bağımlı olmayacaktım diye .Ben tavır koydukca tavrımı yıkmaya çalıştı baktı ki ben artk çok netim kabullendi aslında kendi bırakmam için herşeyi yaptı fakat ben rest çekince kendimi suçlu gibi hissediyorum.Rehberden silince dört gün sonra baktm oda silmis. Derdim illa evlilik değildi fakat ilişkide hep soruyla yasyrdm huzursuzdum cevapta alamıyordum.Haklı olduğumu biliyorum fakat yine de huzurusuzum.Konuşmayı yaptm ama numarayı niye sildim diyrm çünkü ben silmeden önce silmemsiti .Ulasmak isterse nasıl ulaşacak ortak arkadas bişey yok diye düşünüyorum.Sonra yazacağı varsa yine numarayı bulur yazar diyorum nasıl tabi onu bilmiyorum.Ben tekrar eklesem ya da yazsam tükürdüğümü yalamış olacam yapmak istemiyorum.Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bu arada aramızda tek bir hakaret kötü söz geçmedi.
Merak etme erkekler numara silmez ler. Seni sevse bu kadar sessiz kalamaz. Bunu düşün ve dığru yaptına inan. Tabıkı net olması gerekıyoe derdımız tabıkı evlılık deil ama benımle evlılık düşünmeyen insanla bende yıllarımı heba edemem. Sende böyle yapmışın. Üzülme lütfen

Hazır doğru bişey yapmışken geri dönmeyin sakın.

Seven kişi mutlaka bir şekilde ulaşıp sizi ikna eder ve sorularınızı havada bırakmaz. Siz silince gurur yaptığı için silmiştir. Bu davranışı bile hoş değil. Bence bu adamın enerjisi size ağır geliyor yani yanlış insan.

Hazır doğru bişey yapmışken geri dönmeyin sakın.

Seven kişi mutlaka bir şekilde ulaşıp sizi ikna eder ve sorularınızı havada bırakmaz. Siz silince gurur yaptığı için silmiştir. Bu davranışı bile hoş değil. Bence bu adamın enerjisi size ağır geliyor yani yanlış insan.
Yorumunuz o kadar iyi geldi ki bende böyle düşünüyorum çünkü çok egolu bir insan yani beni nasıl silebilirsin kafasına girdi hırsından sildi iki senede bunu anlayabilecek kadar tanıdım ama sonrasındaki sessizliği resmen gözden çıkarma."Seven insan mutlaka bir şekilde size ulaşır"bu yazdığınız o kadar doğru ki bu aklımda olmalı zaten diğer türlüde beni sevmeyenle benim işim yok bu saatten sonra.

Merak etme erkekler numara silmez ler. Seni sevse bu kadar sessiz kalamaz. Bunu düşün ve dığru yaptına inan. Tabıkı net olması gerekıyoe derdımız tabıkı evlılık deil ama benımle evlılık düşünmeyen insanla bende yıllarımı heba edemem. Sende böyle yapmışın. Üzülme lütfen
Teşekkür ederim.Yani sildi ama ulaşmak isteyen bir şekilde bulur ulaşır buna çok inanıyorum ama güvenmiyorum artk .Çünkü hiç hatam olmadığı halde oda sildi ego calıştryr olabilir ama bu bile başlı başına bir problem.

nerede tanıştınız bu beyle? "iki yildir bana yazmazdi" falan demissin hep yazarak mi iletisim kurdunuz? kac kere buluştunuz bu iki yilda?

nerede tanıştınız bu beyle? "iki yildir bana yazmazdi" falan demissin hep yazarak mi iletisim kurdunuz? kac kere buluştunuz bu iki yilda?
Okuluma gelmisti öğretmen sadece yazarak iletişim kurduğumu nerden çıkardınız onca yazdığımdan ona mı takılı kaldınız

Okuluma gelmisti öğretmen sadece yazarak iletişim kurduğumu nerden çıkardınız onca yazdığımdan ona mı takılı kaldınız
bir sürü mesajinizdan. oyle yazmissiniz ki hatta hic yuzyuze gelmemis olabileceginizi bile düşündüm.
eger oyle olsaydi evet numara silmek- engellemek buyuk bir sey olabilirdi ama madem sosyal hayattan tanisiksiniz numara silmek/engellemek vs cok da onemli degil. gercekten gorusmeye gönlü olsa is cikisiniza gelir "yuzyuze konusalim,ayrilacaksak da yuzyuze ayrilalim" derdi. ya da bir sekilde bir yerde karsiniza cikardi.

X