****A ile Ö nün hikayesi****

iki cesur yüreğe Ana Olmak Herkese Nasip olmaz...Birsencim..yavrularına büyük ve çetin bir yolun sonunda hayırlısıyla kavuşmana çok sevindim..Elhamdülillah...
Hz Ali gibi Yiğit, Hz Ömer gibi Adaletin timsali hayat sürmeleri temennisiyle..

canım allah başka zorluklar göstermesin bundan sonra alin ömerin ve eşin mutlu huzurlu sağlıklı bi ömür sürün inşallahhh allah bağışlasın benim en yakın arkadaşımın kardeşleri ikiz ve adları ali ve ömer inan çok yakışıklı iki erkekler 19 yaşındalar şu an ve hep özenerek bakılır onlara birbirleri olmadan uyumazlar bileee sizinkilerde olur inşallah

ağladım kız vallahi çok zor oldu ama kavuştun malaklarine canım Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın

ağlıyorum şu anda. sonu mutlu sonla bitmişya o güzel resimleri gördümya daha iyi oldum. Rabbim mutlu yuvanızı hiç bozmasın bebişlerinizlee mutluluklar. darısıda başımıza inşallah bizi bu kadar zorlu bi süreç beklemiyordur

off nasıl bir hikaye bu yaa senağlama ama sonu çok güzel bitmiş canım gözün aydın kuzularını sana seni kuzularına bağışlasın eşini başınızdan eksik etmesin

dırım napıyon kız sen burda
valla yeni grdüm resimler süper
hikayen hüzünlü
bilmeme rağmen gözlerim doldu
cnm arkadaşım
inş bu sıpalar büyüyünce senin kıymetini anlarlar

birsoşum öle öle derken bunca sıkıntı arkasından bebeklerine sağlıcakla kavuştun çok şükürrr bakkk nasılda geçti değilmiii şimdi o sıkıntıları gülümseyerek hatırlıyorsundurrr
Şeniz alime ve ömerime bollllŞenizŞenizŞeniz

Canım Allah sana, bebişlerine, ailene, tüm sevdiklerine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk versin İnşallah..

Bebişlerinin şansı açık talihi bol olsun, sana hayırlı evlatlar olsunlar inşallah..Annelik dünyanın en güzel duygusu..Bebişlerin büyüdükçe daha tatlı olacak ve sen onları gün geçtikçe çok daha fazla seveceksin. Dünyada evlat sevgisinin üstüne sevgi yok.. Ne mutlu sana ki iki yavrun da artık yanında..Sana da çok geçmiş olsun, güzel bebişlerini bizim içinde kokla cennet kokar onlar şimdi..

hiçroşummm gökçenim yaşadıklarımı biliyorsun
herşeye rağmen onlarla olmak çokk güselll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…