****A ile Ö nün hikayesi****

birsen hepimizi ağlattın göz yaşlarımı tutamadım, hiç ayrılmayın yavrularınla onlara güzel baht nasip etsin hepinize sağlık ve mutluluk canım çok duygulandım yaoğluşların çok yakışıklı maşallah annesi

canım benm allah ogünlerini tebessümle andırsın sana inş.

ailenle sana mutluluklar diliyorum

bu arada oglanlar aynı sen maş.:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım seni ve eşini tebrik ederim .
Allah bebeklerini sizlere bağışlasın, analı babalı büyüsünler. sağlıklı ve uzun ömürlü olsunlar inşallah.

birsencim ne güzel anlatmışsın yasadıklarını valla ağlamaklı oldum:KK43:
Allahım çokta tatlılar ikisi de .Ömür boyu berbaber olun inş .

çok sağlun kızlarr allah razı olsun güsel dilekleriniz için

birsencim canım benim çok duygulandım bitanem Allah bebişlerini sana bağışladı hayırlısıyla kucağına aldın çok sevindim inan Allah paşaları sana ve eşine bağışlasın tatlım

canım valla sıkıntılarına değdi maşalllah oğluşlarına.brsencim analı babalı büyütün allah uzun ömürler versin..

birsooom canım tek tek okudum yazdıklarını canım. sen çok zorluklar çektin ama çok şükür sonunda mükafatını gördün canım.allah nazarlardan saklasın bir ömür boyu hep mutlu olun inşallah..

Birso'm bacım hem ağladım hem okudum yazdıklarını. Ne zorluklar çektin ama bak sonu selamet oldu. Allah kuzularına ve sana uzun ömürler versin, Allah ayırmasın inşallah bacım. Nasıl da güzeller kuzuların :nazar: Benim için kokla Ömer ve Ali'mi...

okurken gözyaşlarımı tutamadım anneliğin hem ne kadar zor hemde ne kadar güzel olduğunu anlatacak bir yazı yazmışsın şimdi sana yavrularınla eşinle beraber sağlıklı uzun ömürler diliyorum rabbim meleklerini nazarlardan korusun inşallah......

birsencik, coook sıkıntılar cektiniz... iki ufakligi kucagina aldin, mis kokularini duydun ya.... hadi bakalim umarim bundan sonrasi senin ve ailen icin coook guzel olur... kuzucuklarina saglikli sihhatli anali babali uzun omurler diliyorum...

ayyyy ne güzel kavuşmuşun kuzularına, yazdıklarını okudukca kendi doğumum aklıma geldi, benden de sezeryanda 6 tane myom temizlemişler, çok acı çektim, herkese anlatıyom, ama senin yaşadığın zorlukları görünce kendimden utandım :çok üzgünüm: ama bütün acılara rağmenmükafatını görmüşsün, çok duygulandırdın beni, senağlamaallah bir ömür boyu bebelerinle eşinle tüm sevdiklerinle mutlu olmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

birsencim belki çok sıkıntı çektin biraz zorladı seni miniklerin ama şimdi onlar geride kaldı ve kocaman bi aileye kavuştun ne mutlu sana...
emek olmadan yemek olmaz derler...sen bebişlerine çok emek harcadın çok fedakarlıkta bulundun ... onlarda karşılığını kat kat verirler ve size hayırlı birer evlat olurlar inş cnm..

canım gözünaydın biran senin tedaviye başladığın zamana gittim dırımkızı hamile tüp bebek sayfasında ve dırımkızının bebekleri kollarında tedaviye başladığından beri takip ediyordum seni bende o topicteydim hatırlarmısın bilmem nickim gül apaydındı ve bende 12 sene sonra doğal yolla hamileyimo kadar tedavi ve tüp bebeklerden sonra rabbim herkeze yaşatsın bu mucizeyi inş kucağımda görürüm çok duygulandım canım güle güle büyüt yavrularını canım hakettin sen bu güzellikleri

çok duygulandım bebeklerine kavuşmanın hikayesini okurken canım .. mutlu sona ulaşmışsın çok şükür ..
Rabbim sağlıklı, huzurlu upuzun ömür nasip etsin evlatlarınla birlikte..
MaşaAllah annesi küçük beyler de çok yakışıklı .. :nazar: nazar değmesin....analı babalı şanslı ömürleri olsun inşAllah..

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim ya ben bu hikayeleri hep ağlayarak okuyom nedense ya çok güzeller allah sana bağışlasıns gerçekten çok zor günler geçirmişin canım ama ödülün büyük oldu allah sizleri ayırmasın

canım benım cok sıkıntılar yasadın ama cok sukur bebıslerın yanında artık annesı
allahım onlara uzun ömurler versın beraber mutlu mesut yasayın ınsallahsenağlama:nazar:

X