Makyaj Ürünleri __pudra__

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

BenPembePeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
774
1
kızlar sizlerden,kullanıpta mükemmel sonuç aldığınız pudra markası istiyorum

yani böle bi sürüyom,bütün lekeleri,çilleri bile kapatıyo,süppper bişi dediğiniz pudra veya patekrem markası lütfeeeeenn:Saruboceq::Saruboceq:

ben önceden catrine arley kullanıyodum buralarda artık bulamadığım için başka markaları deniyorum memnundum çoğu pudra markası koyu renk yapıyo ben ise beyaz tenliyim açık renk pudra bulamıyorum bilenler varsa en açık renk hangi markada var ve hangi marka iyi lütfen yazabilirler mi

canım burdakiler rosense ın pudrasını ve clinique almost powder ı çok öneriyolar. ikisinide denemedim ben ama.

clinique almost powder kullanıyorum. mineral pudrasını yani..kapatıcılığı çok güzel.
hoş,, benim cildimde sorun olmadığı için leke yada çili kapatır mı bilemem
ama aldığım yerde kapatıcılığı yoğun denmişti.

estee double wear bence kapatıcılıkta en iyisi bu ama sürekli kullanımda yorar cildi ben sadece özel günlerde kullanıyorum,dior ve yslde kullanıyorum onlarda çok güzel, ysl günük kullanım için uygun mesela, birde I.D.Bare kullandım doktorda tavsiye etti ama ben sürmeyi beceremedim heralde çok memnun kalmadım

walla canım bi kaç pudra denedim bende siyah noktalar sivelceler vee agdadan kaynaklanan dudak üstümde siyah kele var canım yani fec bi yüzüm var Catrine arley önerrim walla bende ki bütün kusurları oldukca iyi sonuçta kapatıyo ve kalıcı benim yüzümde

cnm meraba bnm yüzümde çil var sürekli kapatma ihtiyacı duyuyorum fondötenim bitince pudra uçuyo die pek kullanmazdm ama arkadaşlarımın önerisiyle catherine arley (bnm tenm beyaz 5 numarasını aldım ) altna güneş kremi sürüyorum üstüne 2 kat pudra süper duruyoo ve kapattı bnm yüzümü krem sürüncede altına hem pütürleşme olmuo hemde kalıcı oluyo tavsiye ederima.s.

ben de aynısını kullanıorum ve çok memnunum fıstık ))))sırnaşık şey

Golden Rose'nin köpük fondotenini tavsiye ederim. Pudradan çok çok iyi. mükemmel kapatıyor, görünümüde çok doğal.

[Baaaaaaaa gerçekten mii??fisfisfis

hiç duymamıştım,yani maybelline falan görmüştüm de pek önermemişlerdi

belki g.r güzeldir........saol canımmmmm
Şeniz[/B]

canım herkesin kullandığı marka senin cildine iyi gelmeyebilir ama, cilt tipin önemli mesela bazı pudralar benim cildimi pul pul yapıyor..

Rosense kullandım ben kalitesi,dokusu çok güzel cidden hem de kapatıyor lekeleri,ama renk istediğim kadar beyaz deildi,ben kağıt gibiyim resmen bembeyaz,istediğim renk pudra bulmam çok sorun oluyor,pudranın bembeyaz olması gerekiyor,flormarda var demişti burdan bi arkadaş,baktım cidden baya beyazdı onu denemek istiyorum,beyazlık sorunu olmayanlar için rosense fiat olarak da çok uygun,kalite olarak da çok güzel, bi de lorealin true match ile max factor creme puff güzel pudralar ama ikisi de çok açık renk deil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…