9ncu Haftamda :(( Beni Okur Musun???

ılk önce geçmiş olsun ama sen böle kafdana takarsan emın ol daha cok sorun yaratmıs olursun bende gebelıgımı uc sonra ögrendım ılk ıkı ay regl oluyorum sandım ama 3 ay yedı gunde reglımın bıtmesı gerekırken 20 gun surdu ve düşük tehlıkem varmış bence dok tavsıyelerını dınlen ve ayaga kalkma akıntının rengı kahverengı ıse sorun yaratma ama sureklı yat en ıyı cözum kalkerken bıle cok agır haraket et ederım ben böle atladım yıcek rıskı varsa gelır canım hıc merak etme ama dıkkatıde elden bıarkma derım yolada cıkma bıraz daha bekle yolda bişe olursa kendını suclu hıssedersın

canım benım gecmıs olsun bende aynı durumdayım once kanama basladı sımdı kahverengıye dondü yatmaktan belım uyusuyo artık dua edıyorum hayırlısı olsun benım 3. hamılelıgım ıns bu sefer kucagımıza alırız opttt

Canim Bu Senin Yaşadiğin Kanama şöyle Bişey Olabilir Interenette Okumuştum, 8.haftayi Doldurduktan Sonra Bebek Plazentadan Beslenmesi Için Plazenta Bağlantisi Oluşuyormuş Bu Devir Daim Sirasindada Ufak Tefek Kanamalar Olabilirmiş. Umarim Böyle Bişeydirde Bebeğine Bişiy Olmaz

eylülcüm geçmiş olsun güzelim.. bende snein yaşadıklarını yaşadı..hamileliğimin 5. haftasında kahverengi kanamalarım başladı..doktor istiraat ve progestan verdi..bak canım kahverengi kan eski kan demektir.yani kesilmiş kan demektir kırmızı kan aktif kandır devamı gelebilir. 12. hafta doktora gittim herşey normal dedi. kahve kanıda umursama dedi.aradan 2 yada 3 saat geçtiki içimden sıcacık bişeyler aktı.tuvalete koştum akıntımdır diye oysaki kıpkırmızı su gibikan çok korktum hemn sırt üstü yattım 1 hafta hep yattım .kırmızı kan kesildi yine kahveye döndü..ondan sonra 14. haftamda 13. haftam da yine öyle ara ara kanamalarım oldu ama ben dikkat ettim iş yapmadım.halende dikkate diyorum..canım dikkat et allahın ziniyle hiç bişey olmaz.. inşallah ebbeişin sıkıca sana tutunurr..

bu arada canım.. imkanın varsa aileden biri yanında kalsın..ben annemlerde gittim kaldım..yerinden kalkarken destek alıpda kalk ayaklarını uzat yat. bebek iyice tutunsun sana..kahve akıntın dinlenince kesiliyor.. progestana devam ett...14. haftaya kadar..seni ancak yaşayan anlar..moralinide yüksek tut...

canım benim umarım atlatırsın herşey yoluna girer
iyi haberlerini bekliyoruz inşallah

nereye cıktı tayininiz eylülcüm..bizimde acıklandı bugun sizinle bir..istanbula gidiyoruz biz. :çok üzgünüm: umarım sizinde buyuk bir şehre cıkar..ilişiğğinizi nezaman kesiceksiniz??umarım bu tehlikeli zamanların bitiminden sonra tasınmaya kalkısırsınız..bu önemde sende cok yorma kendiniyerimseniben

Bence hiç işlerle uğraşma.Bak misafir ağırlamışsın sende benim gibi.
Şimdi hiiiiç takmıyorum ev işlerini.Eşim ne kadar yaparsa.Yapmadığı kalıyor.İçim çok rahat değil ama napim bebeğim için katlanıyorum.Sende yapma canım hiçbirşey.
Aslında progestan jel felan kullanman gerekir senin.Kullanıyormusun progestan?

darkinlife... kanamam sızıntı olarak iğne enjektörünü anca doldurcak kadardı. ama dediğim gb şimdi kahve rengi akıntı şekline döndü....

.
Canım pıhtı pıhtı olmazsa sorun olmaz sanırım.

İnşallah büyük bir şehre çıkar tayininiz de rahat rahat doktoruna gidersin canım.

inşallah ciddi bir problem yoktur.bebeğine sağ salim kavuşmak nasip olur

celencim tayinimiz kıbrısa çıktı esasen ilişik temmuzda kesicektik fakat 9 haziran eşime istanbula kurs çıktı 24 haziran kampımız vardı alak bulak olduk bakalım. Sağolsun eşim her işimi yapıyor kolileme paketleme yine ona kaldı canım bende dinlenmeme bakıyorum bugün daha iyiyim sanki kahve akıntımda bitmiş gb doktora gidecektim ama riske atmadım şükür agrım sancım yok durup dururken sıkıntı olmasın biraz daha bekleyeyim dedim ne yapcam bilmem canım 5 haziran eşim arabamızla gelecek izmire ben uçakla tabbi birde doktorum ne diyecek o var p.tesi gününe dek herşey iyi gidiyordu umarım bir sıkıntım kalmaz inan yaşıyormu bebeğim o kadar merak ediyorum ki Allah kimseyi evlat acısıyla vede yokluğuyla sınamasın.

darkinlife progestan kullnıyorum canım. İyi dileklerin için çok teşekkürler dilerim sende bebeğini sağlık mutlulukla kucağına alırsın.

Çok geçmiş olsun, benimde ilk 2 ay kanamamolmuştu kırmızı hemde, hep yattım ve günde 6 adet progestan aldım.Korkma arkadaşım hep yat, anca wc ye git...

Çok geçmiş olsun canım. Kanama sırasında parça falan gelmezse sorun yok diye biliyorum. Bende 1 nisanda biraz, sanırım 5 mayıstı, o zamanda oldukça fazla kanamam oldu ama hiç parça gibi bişey gelmemişti. dr. korkmamamı söyledi ve gerçektende öyle oldu. şimdi çok iyiyim çarşı pazar hepsini yapıyorum. sakın korkma anlattığın kadarıyla büyük bişey yok ama lütfen iş falan yapıyım diye kendini riske atma. çok zor bir döneme giriyorsun. bende bilirim tayinleri eşim polisti bir d.bakır bir karabük bir istanbul derken taşınıp taşınıp durduk. bu dönemde ne olursa olsun elini bir işe sürme, biliyorum çok zor olacak senin için ama bence eşin yola çıkmadan birkaç gün öce sen ailenin yanına gidersen daha kolay olcak senin için bişeye karışmamak. yoksa dayanamayıp yada farketmeyip bişeyler kaldırman işten bile değil.
Bir anlık dalgınlık insanın istemeyeceği durumlar yaratabilir.
Bu aradada kıbrıs çok sıcak oluyor mümkünse eylülden sonra falan gitsen senin için çok daha iyi olur (sadece minik bir tavsiye)
Kendine iyi bak...

Benim Tüp Bebek Denememde Hafif Kanamalarim Olmuştu Daha Sonra 9+3 De Aşiri Bi Kanamayla Hastaneye Gitmiştim Gün Içersinde Durdu 10+3de Yine Oldu Pihtili Dr.büyük Ihtimalle Düşürürsün Dedi Yine Gün Içersinde Kesildi... 1hafta Sonra Daha Az 13.haftadan Sonra Kesildi.. Ense Kalinliği Testinde Bebeğin Plasentasinda Olduğu Ama Bebek Büyüdüğü Için Sakincasi Olmadiği Söylendi Ondan Sonra Kanama Sorunum Olmadi Ama Erken Doğum Yaptim Malesef 23haftamda.. Kanaman Dursada Sürekli Kontrollerinde Rahim Boyuna Baktir Rahim Açikliğina Ben Kanama Yüzünden Değil Açiklik Yüzünden Kaybettim... Inşallah Sağlicakla Kavuşursun Yavruna

benim de bebeğim 8haftalıkken kanamam olmuştu canım ve açık pembe rengindeydi..daha sonra kahverengi lekeler gelmişti ama çok değil damla damlaydı ve doktora gittim iğne falan vurdu işte düşük önlemek amaçlı ben de progestan kullanmıştım şimdi kullanmıyorum ama..doktor bana bebeğin durumunun iyi oldugunu ve rahime yerleşirken bu tür kanamaların olabileceğini söylemişti..umarım senin de durumun böyledir canım..üzülme inşallah herşey güzel olur..

benimde 9 haftalıkken kanamam başlamıştı.avuç içi kadar gelmişti çamaşırıma işteydim hemen dr.gitmiştim.ama 10 gün arayla 1 ay boyunca geldi ve sonunda oğlum bu kadar kanamaya dayanamadı ve rahimden ayrılıp karnımda ölmüştü.ve düşüğümü doğum olarak gerçekleştirdim.Ne olur kendinize dikkat edin ama Allah ömür verdiyse yaşıyor.Elinizden başka hiçbirşey gelmiyor.ilaçlar bile fayda etmiyor.Bana dr.dediki progeston sadece duracak bebekte işe yarar düşecek bebeğin düşmesini sadece geciktirir dedi ben günde 6 tane içtim ama malesef işe yaramadı.

arkadaslar bir doktordan dinlemistim sağlıklı bebek düsmez diye ama ilk dönemde kanama bir cok kiside oluyor bendede oldu hemde hic kesilmeden poreğastan sayesinde doğurdum cocuklarımı ama simdi bir sey duyudum düsük olmasın diye proğestanı fitil seklinde kullanıyorlarmıs ve daha etkili sorun doktorunuza belki daha cok faydası olur

banada doktorum agızdanda alabilirsin vajinalde kullanabilirsin demişti ama tedirgin oldum agızdan alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…