9. Yarışma Duyurusu : ''Salon Dekorasyon'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
Arkadaşlar 9. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız:)

Bu yarışmamız ''Salon Dekorasyon'' yarışması..

Yarışmaya katılacak adayların, kendi evlerine ait olan salonlarının fotolarını çekip göndermelerini istiyoruz.
Adı üstünde dekorasyon ön planda..Yerde ki halıdan,orta sehbaya,duvarda asılı olan bir tabodan köşede duran vazoya,perdeye kadar herşey değerlendirilecek oylama yaparken.

Önemli olan ne kadar eşya yada şatafat değil,göze nasıl hitap ettiğidir unutmayalım:)

Yalnız,fotoların kendi çekimleriniz olduğunu anlamam için,daha doğrusu netten alıntı dekorasyon fotolar olmasını engellemek için;göndereceğiniz salon fotolarında;
herhangi bir yerde(sehpa üzerinde,koltuğun bir köşesinde,konsol üstünde vs.vs.) bir adet foto çerçevesi olmasını rica ediyorum.jeyyarjeyyar

Bu foto çerçevesi,çalışmanın size ait olduğunun bir kanıtı olacaktır unutmayalım!Bu ayrıntıyı atlayan adayların fotosunu yarışmaya dahil etmeyeceğim..yerimseniben

Not:1* Fotolar kendi çekimleriniz olup,foto karesinde bir adet foto çerçevesi olacak.
2* Çalışmalarınızı adrese gönderirken nicklerinizi(KK içinde kullandığınız rumuz,BerŞule gibi) eklemeyi lütfen unutmayınız..Nicksiz yollanan çalışmaları yarışmaya dahil etmeyeceğim..

Tema: Salon Dekorasyon
Başvuru Başlangıcı:09/02/2008
Başvuru Bitiş:16/02/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin,her zamanki gibi bu yarışmamızın da, bizlerin keyfine keyif katsın diyorum ve sahneyi size bırakıyorum:enbuyukkk:

çok güzel bir yarışma uzun zamandır ses çıkmıyordu sürekli bakıyordum sıradaki ne olucak diye benim kendi evim olsaydı zevkle verirdim ama annemle benim zevkim asla uyuşmaz :roflol: neyse evlenince ölmezsek sağ kalırsak bir daha yapmanı hatırlatırım :roflol: katılanlara başarılar şimdiden

berSulecim demin paylasim kosesinden aday oldumu soyledim ama nasil ve nerden yapcami bilmiyorum ben yeni uye oldugumdan tam olarak nerde ne var bilmiyorum ama birde yeni tasindim suan mumkun deil ama birdahikine tamam katilicam ozaman kadarda ogrenirim sizlere basarilar kolay gelsin

valla annemlerdeyim fotoğraf makinesi yok istanbulda kalmış
ben istanbula gidinceye kadar ve evi silip süpürene kadar sonuçlar açıklanır
yine katılamıyorum katılanlara başarılar :)

geniş olarak bir resimmi göndereceğiz yoksa salonumuzun çeşitli birkaç yerinden çekilmiş resimlerinimi göndereceğiz canım:uhm:

geniş olarak bir resimmi göndereceğiz yoksa salonumuzun çeşitli birkaç yerinden çekilmiş resimlerinimi göndereceğiz canım:uhm:

Yok bir adet foto istiyorum..Salonunuzun çeşitli köşelerinden foto gönderirseniz hangisi ile aday olacaksınız belli olmaz..

Salonu alın karşınıza,ortalayın makinayı çekin,ya da odanın en sevdiğiniz bölümünü(pencere önü,koltuklar kısmı,yemek masası ve konsol olan bölümü vs.vs. gibi) çekip yollayın..

Dediğim gibi tek foto istiyorum,ayrıca adrese gönderirken nicklerinizi yazmayı unutmayın!
Fotolarda çerçeve ayrıntısını da gözardı etmeyiniz lütfen:)

Adrese gönderdiğiniz çalışmaların,benim elime ulaşıp ulaşmadığını yine bu başlık altında, bana sorarak teyit ediniz lütfen:)

Yoksa gönderdim zannedip,foto adrese ulaşmayabilir!:enbuyukkk:

Oooo süper yarışma olmuş..
Çok keyifli olacak..:dance:
Katılamam sanırım. Oturma odamız olmadığı için salonda yaşıyoruz biz.
Salonu toplayabilmem,temizleyebilmem öyle zor ki..:çok üzgünüm:
Katılan herkese bol şanslar!!!:teytey:

becim iki adet olsun resim bare,yemek takımıda vaar..
buarad fikir benimdiii.desenee..

Yok bir adet foto..
Çekin bi tane yollayın,sizden cephe yada profil fotosu istemiyorum,salonu karşınıza alın ve çekin yahu..yerimseniben

Tamam tamam bu fikir senin ve bera_berrak'ın dı..
Mutlu oldun mu nan köfte?lülülülülülü

Unutmayın tek foto gelecek,fotonun içinde bir adet foto çerçevasi olacak veee nickler yazılacak..

becim iki adet olsun resim bare,yemek takımıda vaar..
bu arada fikir benimdiii.desenee..
ben de safire katılıyorum,2 foto çok makul...diyelim ki salon L şeklinde,nasıl karşıdan çekeriz şule yaa:uhm:hatta daha kötüsü; bizim salon U şeklinde mümkün değil tek kareye sığmaz şekerim:bbo:

lütfen lütfen 2 foto olsuuunnnsırnaşık şey

Yok bir adet foto..
Çekin bi tane yollayın,sizden cephe yada profil fotosu istemiyorum,salonu karşınıza alın ve çekin yahu..yerimseniben

Tamam tamam bu fikir senin ve bera_berrak'ın dı..
Mutlu oldun mu nan köfte?lülülülülülü

bu arada teşekkürler,kimlerin fikri olduğunu da belirtmişsinŞeniz

ben de katılıcamm bu yarışmayaa ama bakalım nerden çekicem zor olucak biraz fikir sahiplerine tşk

ben de safire katılıyorum,2 foto çok makul...diyelim ki salon L şeklinde,nasıl karşıdan çekeriz şule yaa:uhm:hatta daha kötüsü; bizim salon U şeklinde mümkün değil tek kareye sığmaz şekerim:bbo:

lütfen lütfen 2 foto olsuuunnnsırnaşık şey

bu arada teşekkürler,kimlerin fikri olduğunu da belirtmişsinŞeniz

Tamam berrak'cığım ama her yarışmaya katılım çok oldu,bunda da olacak..Sizlerden gelen ikişer fotoyu nasıl sığdıracağım ben bu sayfaya:bbo:
Bir aday iki foto çok olmaz mı?
Küçültme olsa da,aday başına iki foto çok yer kaplar..
Salonunuzun en can alıcı noktasını çekin gönderin sizyerimseniben

Yine de bakarız iki foto olma isteğine tamam mı?Bi kenarda dursun bakalım bu isteğiniz:)

Eeeee hadi bakalım,kimse salonun fotosunu paylaşmak istemiyor mu yoksa?

Anladım köklü bir temizlik yapıp,ondan sonra göndereceksiniz:)
Peki..
Beklemedeyim deluuuanlılar:)))

yollıcam yollıcam ama herkes var şimdi bu deli naapıyo demesinler diye evin boşalmasını bekliyomm

bende tuttum bu yarışmayı yeni döşeyeceğim salonum içinde güzel fikirler çıkarabilirimyerimseniben

yollıcam yollıcam ama herkes var şimdi bu deli naapıyo demesinler diye evin boşalmasını bekliyomm

bende tuttum bu yarışmayı yeni döşeyeceğim salonum içinde güzel fikirler çıkarabilirimyerimseniben

Tema: Salon Dekorasyon
Başvuru Başlangıcı:09/02/2008
Başvuru Bitiş:16/02/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Haftaya cumartesiye kadar var vaktiniz acele etmeyin arkadaşlar:)
Fotoyu nasıl göndereceğinize dair bilgi, ilk sayfada verdiğim link de var..

berşulecim harika bir yarışma olacak eminim
çok güzel bir fikir
hepinize kolay gelsin diyorum
ve ben fotomu gönderdimmm,umarım eline ulaşmıştır
sevgilera.s.

berşulecim harika bir yarışma olacak eminim
çok güzel bir fikir
hepinize kolay gelsin diyorum
ve ben fotomu gönderdimmm,umarım eline ulaşmıştır
sevgilera.s.

İlk fotomuz cepte:))
Foto adreste sorun yok talin'ciğim:)Şansı boool olsun!

X