Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar internet te spor videolar ı var onu yapsam nasıl olur??
benim sana tavsiyem
nivea body ile dinamik sabahlar part 1.2.3.4.5
acayip bi egzersiz cnm ben geçen sene hem diyet yaptım hemde hergece yatmadan bu partların hepsini yaptım. yaparken toplamda 1 lt su tükettim partları değiştirirken. tam 4 haftada 8 kilo verdim.
ama şimdi yapamıyorum en kısa zamanda bende başlicam.

benim sana tavsiyem
nivea body ile dinamik sabahlar part 1.2.3.4.5
acayip bi egzersiz cnm ben geçen sene hem diyet yaptım hemde hergece yatmadan bu partların hepsini yaptım. yaparken toplamda 1 lt su tükettim partları değiştirirken. tam 4 haftada 8 kilo verdim.
ama şimdi yapamıyorum en kısa zamanda bende başlicam.
Bu guzelmiş. Bende yarin buna başlayayim. Artık dışarida yürümek çok zor. Soğuk hava.. bu isime yarar..

Beril'im 2008'den beri bir roman üzerinde çalışıyorum ama hepsini delete yapıp,hayatını yazsam satış rekorları kırarım,ne aksiyonlu ne mücadeleli bir hayat amazonum benim:KK48:
ay buna çok güldüm gece gece:))

@berilceee doğru söylüyorsun daha çok dikkat edecem birde misafir gelince veya gezmeye gidince ne yapıyorsunuz? Mantilar börekler pastalar bunları yememeyi nasıl baaariyorsunuz
bunu bende çok merak ediyorum açıkçası ben kendime güvenemediğimden hiçbiyere gitmiyorum şimdilik zamanla alışacam inş..
bak camasir makinamin adi ayse niyemi
gicik oldugum bir eltim var bu hatun kendini isgüzar göstermek icin nisanliligindan beri ne zaman gorsem camasir yikiyor olurdu ondan adi ayse
birde süpürge makinemin adi dobisko
hasanin bir yigeni var adi erkan ne bulsa yer herkes ona dobisko der
bir gun iyi bir supurge makinesi aldim evde actim cekirdek dolu tabagi tuttum bir hupletti cekti icine aaaaaaaaaaaa dobisko gibi dedim o gun bugun adi dobisko erkan
ayşe güzelmiş tuttum. benimde eltim öyle durmadan yıkar yıkaya yıkaya ğerdeler morardı. bende seda deyim makinama bundan böle :)))

Bu guzelmiş. Bende yarin buna başlayayim. Artık dışarida yürümek çok zor. Soğuk hava.. bu isime yarar..
evet bende yürüyüş yapamıyorum oğlumu bırakacak kimse yok eşim 6 gün izinli inş yürüyüş yapıcam bende. ama bu çok güz2l bi video vücudunda çalışmayacak kas kalmayacak güven bana:KK66:

Bebeğim üç aylık bu aralar da rahatsız o yüzden gece miz gunduzumuz karıştı hep uykusuzluk olunca kalkıp spor yapasim bile gelmiyor ama ekmeği tamamen kestim yemiyor um

Bebeğim üç aylık bu aralar da rahatsız o yüzden gece miz gunduzumuz karıştı hep uykusuzluk olunca kalkıp spor yapasim bile gelmiyor ama ekmeği tamamen kestim yemiyor um
O cok iyi oluyor.. ama ben akşam yemekten sonra hiç birşey yemiyorum sadece bitki çayı iciyorum. Bu da çok faydalı ama emziriyorsan sen yapamayabilirsin böyle..

Günaydın herkese
Bu uygulamayı tavsiye ederim arkadaşlar
Screenshot_2015-12-29-09-54-51.png

Günaydın fıstıklar

Elif Berra Elif Berra
Elifcim hoşgeldin ben Zühal
Biraz kendini tanıtırmısın
Yaşın boyun kilon Vs.neler yapıyosun

mstb mstb
Meliha geçmiş olsun bebeğim
Zencefilli balıda ihmal etme
Zaten herkes bişey söylemiş