Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Göbeğim çok büyük sizce gider mi sezeryan doğum yaptım aynaya bakınca imkansız gibi geliyor ve çoğu zaman kendimi eskisi gibi zayıf hissediyorum değilim ama öyle zannediyorum sonra aynaya bakıyorum:110::KK43::KK34:
Valla bende 123 ken bile kendimi zayıf görüyodum
Sadece fotolardaki başka biri gibi geliyordu

Son düzenleme:
Bilmem öyle içimden geldi.
Sizin nezdinizde topikteki tüm kızlar.... seviyorum sizi
Benimde bazen öyle herkese bi sarılasım gelir
Hele uzun zaman insan birlikte olunca
Hep merak ediyor ne yaptı ne etti diye

berilceee berilceee
Berille 5 ocakta yıldönümümüzü kutlucaz
Beril ne alıcan bana yıldönümü hediyesi

Canlarım yarın okuldan arkadaşlarla yılbaşı yemeğimiz var,hediyeli çekilişli:KK53:
Ama ben yalnızca ızgara türlerinden tercih edicem;ara sıcak ve final tatlılara elimi bile sürmüycem.Bu arada ilk 10 kilomu verdiğim için şımardım galiba;80 kilolardayken giydiğim bir elbiseyi hazırladım,göbeğim çıktı tabi onu da şalla kapattım,yarın resim atarım canlarım ilk 10 kilo hatırası:KK53:
Yarın gündüz okul var ordan da oraya geçeriz derken akşam 9-10'a kadar gelemem ama gelince hemen oturur,menümü paylaşır ve paylaşılan menüleri kaydederim:KK19:

Mefkurem Mefkurem sen ne düşünüyorsun bantla ilgili
Tatlım doğrusunu istersen Kilo fazlayken eliptik taraftarı değilim
Çok iyi bi alet ama eklemlere çok yük biniyor

Eğer evde düzenli lessli falan yaparım dersen gerek yok
Eğer ben onu sevmiyom diyosan bant çözüm olabilir
Kısaca alsan ve yapsan tabiki iyi olur
Burda anahtar kelime yaparmısın sorusu
Çünkü az para değil boşa gitmesin

Sabah 11.00
2 dilim kepekli peynirli tost
5 zeytin
Domates salatalik yesillik
Sekersiz cay

Ara 13.00
3 findik
1 ceviz

Ogle 15.00
1 tabak yogurtlu karnabahar haslama

Aksam 18.00
1 kase tarhana( 4 kup kitir ekmek )
3 parca derisi alinmis baget
Yarim tabak yogurtlu karnabahr

Ara 20.00
3 kestane

3 litre su
45 dk leslie 3 mil
11000 adim olmus kizlar bugun

Sabah 11.00
2 dilim kepekli peynirli tost
5 zeytin
Domates salatalik yesillik
Sekersiz cay

Ara 13.00
3 findik
1 ceviz

Ogle 15.00
1 tabak yogurtlu karnabahar haslama

Aksam 18.00
1 kase tarhana( 4 kup kitir ekmek )
3 parca derisi alinmis baget
Yarim tabak yogurtlu karnabahr

Ara 20.00
3 kestane

3 litre su
45 dk leslie 3 mil
11000 adim olmus kizlar bugun
Bugün menün güzel olmuş cnm su ve sporda öyle
Akşam açlık problemi için bana göre en iyisi yoğurt veya tarçınlı süt
3 kestane 1 dil ekmek yapıyor biliyon değilmi

@poniponna kuzum sen de koşu bandı almayı mı düşünüyorsun ablam 2. El aldı çok memnun. Bu tarz cihazlar çoğu zaman alınıp kullanılmadığı için temiz oluyor.
Bugün menün güzel olmuş cnm su ve sporda öyle
Akşam açlık problemi için bana göre en iyisi yoğurt veya tarçınlı süt
3 kestane 1 dil ekmek yapıyor biliyon değilmi
Ablacım demişsin ya 3 kestane 1 dilim ekmek. Eşimle her dışarı çıkmamızda elimiz kestaneye gidiyor hemen bunu hatırlıyorum. Eşime diyorum 2- 3 tane 1 dilim ekmek diye. O da vazgeçiyor :KK70:

selammmmm herkese iyi akşamlar ben geldimmmm :)
birsürü arkadaşımız gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmişler bendeniz izin kullanan tembel üyelerden biriyim :)) kısa zamanda çookk büyük kilolar verdim ve izni hakettim.... demeyi çok isterdim :KK70: fakat 85 ile başlayıp ancak 71,5'e düşebildim yaklaşık 2 aydır sanırım izindeyim ismim gülsüm inşallah kısa zamanda tekrar dönmeyi çok istiyorum izin süresince kilo almadım fakat veremedimde sabitim burası olmadan mefkuşum berilim diğer panpişlerim olmadan kilo veremiyorumm :KK68::KK68: en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle hepinizi seviyorumm :KK68:

Kızlar kusura bakmayın ben bugün pek giremedim. Bir kenarda bekleyen birsürü ütüm ve yine bir kenara atılmış yapmam gereken amerikan servislerim vardı. (Tabiki daha bitmedi) Her gelen bunlar halamı bekliyor dedi ve bende bundan çok sıkıldım bian önce dikeyim dedim. Yarında temizlik yapıcam perdeler camlar derken yine çok giremem ama yinede bugünden daha çok girmeye çalışırım. Şimdi yatıyorum iyi geceler herkese:KK15:

X