Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aslında belirtileri var ama bu ay başında olmuştum bilmiyorum. Bu hafta ilk 4 gün cozuttum börekler biskuviler makarnalar +1200 oldum pazartesi sonra kaptanım hizaya soktu beni menulerim düzeldi yine de artıdayım :KK16:

Bikaçgüne birden düşmüş olursun bence
Selam kızlar
Geçen hafta 89
Bugün 88.1
Fark - 900
:KK73::KK73: çok mutluyum ilk kez 1 haftada bu kadar çok kilo verdim..
Tebrikler cnm

An itibariyle ben
sefim harika gorunuyorsunn

UOTE="burcugncy, post: 44266958, member: 382625"]Kizlar.gunaydin
Gecen hafta 75.6
Bubhafta 75.3
Fark -300 gr

Daha dikkat etseydim daha fazla giderdi haftaya daha fazka olacaj ins. Bide 3 gundur tuvalete cikamiyorum[/QUOTE]
Kiiiiiz burcu sen bu kadsrmi verdin tabi yersen tatlilari makarnalari goturursen olmaz tabi:KK12::KK12: ben her haliyle yendim seni bu hafta bi tartim gelsin aksamdaaaaa:KK76::KK76::KK76:
Selam kızlar
Geçen hafta 89
Bugün 88.1
Fark - 900
:KK73::KK73: çok mutluyum ilk kez 1 haftada bu kadar çok kilo verdim..
tebrik ediyorum canım

@poniponna tamam canim denerim
S sevilumut ole galiba cnm biraz azalyinca yemeyi bunyem alisamadinzaten var ole problemim
F Fittek senin psikolojik baskina mi yenildim yoksa ne :)
Hehe ilmik ilmik dokudum beynine yedin sende bilinc altina yerleşti:KK48::KK48::KK48:

Yok canim ya saka ni tarafa menulerinde cok tatli kh var biraz en azından tatlilsri azalt eminim daha fazla verirsin:KK200:

Çok sevindim canım,sağlıkla huzurla kullan:KK19:

Teşekkürler canım bugün resmen zayıflama kampına girdim gibi oldu herşeyo_O

Doğum günü çocuğu olduğun için karbonhidratları görmedim tamam,ama yarın yokkk:KK19:

Allah kolaylık versin canım ve aminnnnn:KK200:

Ben çok beğendim canım,bu işi biliyorsun sen:KK54:

Leslie gerçekten akşam geç saatlerde ses yapmamak için,her an her yerde yapabileneceği için büyük kurtarıcı canım bence de:KK19:

Canım emziren sen miydin tam çıkartamadım,eğer sensen bir derece ama emzirmiyorsan karbonhidratı çok fazla canım :KK51:

Canım çok güzel vermişsin öncelikle tebrik ederim seni,evet salatalara katmak dsa mantıklı tavuk göğsünü ben de baharat ve yoğurtla harmanlıyorum:KK51:

Canım pilav çok değil spor da var gayet iyi geldi bana:KK19:

Canım tostu kepekli ekmekle mi yapıyosuno_O

tam buğday ekmeği canım

Günaydın canlarım
Takıma katılışımın üzerinden neredeyse 4 ay geçti ve yaklaşık bunun 4 katı bildirim yaptım.Bunca zaman artı olduğum bir bildirim yapmadım.Yine ne gariptir ki bu 4 ayda sporumu ihmal etmediğim,suyumu en az 2 lt içtiğim ve menülerimin en sapasağlam olduğu hafta belki de bu haftaydı.
Sonuç=97.6
İnanamıyorum ve ne diyeceğimi bilemiyorum:cry:
1.2 kilogram artıdayım.Hepinizden çok özür diliyorum.Yemin ederim pazartesi tek öğün hariç kaçamağım olmadı bu hafta;kesinlikle anlam veremediğim bi durum.Tekrar çok özür dilerim,çok üzgünüm:KK61:

-Bin muhtesem gunes-
Geçen haftaki kilom:96.4
Bu haftaki kilom:97.6
Fark:1.2
Mesaj sayım:77
(96.4/97.6/+1.2/%-1.24)

canım bak önemli olan menülerin belki bi stresten yada başka bişeyden de olabilir bu durum hemen kendini üzme fıstık önemli olan senin şevkin devam fıstık şiş falandır yüksek ihtimalle yeşilçay falan iç biraz bugün

X