Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Yarın inşallah tartı herkesi güldürür
Öyle değilse bile eminim herkes perşembeye eksi olacaktır

Valla şu anda midem kazıyor ama yarın büyük ihtimalle artı çıkabilirim

Herkese iyi geceler canlar
Günaydın
Mutsuzum
1 haftada verdiğim 3 günde alınır mı
+1200 hem de kaçamaksız :KK43:(
Aynalara tartılara herbişeye küsüm

Gunaydin kizlar ben gruba yeni katilmistim tam kilomu bilmiyordum evdeki dijital tartinin bir kac kilo fazla tarttigina inandirmistim kendimi ama oyle degilmis:KK43: yani tam olarak kilom 71.9 sabah sabah moralim cok bozuldu.Gecen sene bu zamanlarda 61 kiloydum ne hale geldim ya:KK43::KK43:

Günaydın
Mutsuzum
Bende sabah sabah kustum tartilara aynalara bide, aaa kilonu hic gostermiyorsun bosver ye diyen cevremde kim varsa.Belkide siskinlik odem falan vardir canim hemen moralini bozma.Hem kilo verenlerde bir donem duraksama oluyormus seninkide oyle biseydir belki.Pes etmek yok insallah kurtulucaz bu kilolardan:KK54:

Tatlım çok iyi tanımadığın kişiler niye pat diye geliyorlar anlamadım
Ama sen cıssları yemeyerek kendine çok büyük iyilik yaptın eminim için çok huzurludur
Öğün atlamamaya dikkat edelim cnm
Ya aslında insanların bi suçu yok. Eşimin arkadaşının ve ailesinin yolu buraya yakın biyere düşmüş aniden konuşup anlaşmışlar. Eşim çaya gelceklerini söyledi. Sonradan akşam saati olduğu için yemeğe döndü falan. Tamamen eşim ve arkadaşının suçu....

Günaydın canlarım:KK200:
İlk bildirim benden gelsin bugün:KK76:

Cumaya göre 500 gr eksideyim çok şükür,çok mutluyummmm:KK55:
süper yaa 500gr çok iyi:)
Günaydın
Mutsuzum
kaçamaksız diyosan ya tartı bozuk yada kilo değil ödemdir o.. mümkün değil kilo olamaz olmamalı:KK12::KK12:
Gunaydin kizlar ben gruba yeni katilmistim tam kilomu bilmiyordum evdeki dijital tartinin bir kac kilo fazla tarttigina inandirmistim kendimi ama oyle degilmis:KK43: yani tam olarak kilom 71.9 sabah sabah moralim cok bozuldu.Gecen sene bu zamanlarda 61 kiloydum ne hale geldim ya:KK43::KK43:
Neyse cnm sıkma canını daha yeni başladın cerirsin zamanla inş 61 li olduğun günlere geri dönersin cnm. Moral bozmak yok:KK20:

Günaydın canlarım:KK200:
İlk bildirim benden gelsin bugün:KK76:

Cumaya göre 500 gr eksideyim çok şükür,çok mutluyummmm:KK55:
Tebrik ediyorum canım çok iyi persembeye daha da vereceğine inaniyorum:)
Günaydın
Mutsuzum
Canım üzülme vücudun su tutmuş olabilir.
Bu hafta bulgur pilav tarzı Şeyler tüketme suyunu arttır düzelecek hemen
Canım buraya başlangıç kilon kaçtı ki
Günaydııııııınnnnn fıstıklar
Tartıldım 100 gr eksideyim.
Aslında daha çok bekliyordum ama olsun perşembeye kadar inerim inş...
Tebrik ederim canım

Tebrik ediyorum canım çok iyi persembeye daha da vereceğine inaniyorum:)

Canım üzülme vücudun su tutmuş olabilir.
Bu hafta bulgur pilav tarzı Şeyler tüketme suyunu arttır düzelecek hemen

Canım buraya başlangıç kilon kaçtı ki

Tebrik ederim canım
Canim ben baslangic kilomu tam olarak yazmamistim cunku evdeki tarti iki kilo falan fazla tartiyor diye dusunuyordum ama hafta sonu eczaneden de tartilinca gercek kilomun 71.9 oldugunu gormus oldu.yani baslangic kilom bu.

AA ablacigim niye gidiyorsun bisey mi oldu seni kiracak bisey mi yaptik yoksa listeye girmeme de az kalmisti gitmesen olmaz mi :KK42:
Günaydın sevgili takım arkadaşlarım

Ben bir süre aranızda olamıcam
Kötü bişey yok sadece kendime bşraz zaman ayırıp kendimi dinlemek istiyorum
Kendinize iyi bakın
Herkese başarılar

X