Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hoş buldum yaşım 31 kilo 90-94!! Arasında değişiyor 1 oğlum var 4 yaşında hamilelikte 30 kilo aldım dukanlA 8 kg verdim sonra bırakınca fazlasıyla aldım kısa süreli hedefim 80 leri görmek
Aramıza hoşgeldin canım,merak etme düzenli devam edersen nasıl verdiğini sen bile anlamayacak hem zayıflayacak hem de kilo vermenin bütün püf noktalarını öğreneceksin paylaşımlardan:KK19:
İyi akşamlar bayanlar
Ayrıca ben büyük bir su bardağı suyun içine bir ceviz atıyorum. Sabah önce suyu içiyorum sonra cevizi yiyorum. Nette görnüstüm yağ yakımına yardımcı oluyormuş. Ayrıca kabızlığa iyi geliyor ve tok tutuyormuş.
Aynı zamanda kolestrol düşürür canım evet,şifa olsun:KK19:
Guzel menu tatlım
Teşekkür ederim canım:KK19:
bende alkali yapsin diye eskiden suya katardim sirkeyi ama su tadindan sogudum
insallah ise yarar birde hakiki bal lazim ona degilmi
bence yediklerin konusunda icin rahatsa er yada gec tarti istedigini gosterecek
havalardaki anarmallik bile odem yapiyor tatlim
adi ve konusu ne nilüferim:KK200:
cok acikirsan bir ayran yada tarcinli bir sut ic olurmu
Ben normal bal katıyorum Beril'im,artık ne hakiki ne değil ayırt bile edilmiyor bu ülkede ne acı ki:KK43:
Bugün göstermese de illa tartıya kadar gösterir canım haklısın,diyet=sabır demio_O
Tess Gerrıtsen'in 5 kitaplık Rızzolı&Isles serisi vardı canım,serinin son kitabındayım ben de,''Siliniş'' adı.Boston'da bayan bir cinayet masası polisi ile yine bayan bir adli tabibin başından geçenler.Yazarımız da bayan,kalemi de çok güzel,keyifle okudum bitirdim seriyi:KK200:

Yarin saat 4te ankara yolcusuyum dualarinizi bekliyorum ins degerlerimiz dusmustirde bende mutlu mutlu dönerim her ankara bi kabus haline geldi son zamanlarda ins busefer oyle olmaz bildirim gecikebilir mefkusum haberin olsun dönünce tartilcam mecburen zaten her gidisimizde eksi dönüyorum yiyo kilolar kendini ankarada
Sağlıkla git sağlıkla dön canım inşallah:KK19:

Alıntı yaparken karıştı iyce :)

Şuanda rahatsızlığım var ateş ve mide krampları yarın başlayayım diyoru. Sporu aksaltabilirim ama aranızdan ayrılmaya niyetli değilim uzuuun bi zaman :) kilo verip kaçmak istemiyorum korumak daha önemli. Menüleri inceleyip küçük bi liste yapicam bende.
Yap yap benimkilere bakma ama :KK48: mstb,ariver, kartanesinin menüleri öneririm fırtına gibiler şu sıralar :KK76:

Aramıza hoşgeldin canım,merak etme düzenli devam edersen nasıl verdiğini sen bile anlamayacak hem zayıflayacak hem de kilo vermenin bütün püf noktalarını öğreneceksin paylaşımlardan:KK19:

Aynı zamanda kolestrol düşürür canım evet,şifa olsun:KK19:

Teşekkür ederim canım:KK19:

Ben normal bal katıyorum Beril'im,artık ne hakiki ne değil ayırt bile edilmiyor bu ülkede ne acı ki:KK43:
Bugün göstermese de illa tartıya kadar gösterir canım haklısın,diyet=sabır demio_O
Tess Gerrıtsen'in 5 kitaplık Rızzolı&Isles serisi vardı canım,serinin son kitabındayım ben de,''Siliniş'' adı.Boston'da bayan bir cinayet masası polisi ile yine bayan bir adli tabibin başından geçenler.Yazarımız da bayan,kalemi de çok güzel,keyifle okudum bitirdim seriyi:KK200:

Sağlıkla git sağlıkla dön canım inşallah:KK19:
Kitap okumak mı o ne ya :KK53:

İyi akşamlar bayanlar
Bugünkü menüm

Sabah
İki kaşık yumurtasız menemen
Bir bardak şekersiz çay
Bir dilim peynir
Bir haşalanmış yumurta 5 tane zeytin

Ara yok

Öğle sütlü kahve

Akşam pat diye gelen misafire hazırlıksız yakalandım çok yorgunum bi saat içinde 3 çeşit yemek kek ve kurabiye yetiştirdim az evvel gittiler.

Üç yemek kaşığı etli bulgur pilavı
Yarım kase çorba
Bir bardak ayran

Yatarken 1 soda iki yk yoğurt bir limon karışımı(bunu yazmayı unutuyorum hep...

Açıkçası bugün içtiğim suyun miktarını hiç hesaplamadım ama hiç yoksa yatana kadar iki ltyi bulur.

Yatmadan 30 sağ 30 sol 30 orta mekik çekicem.
Buarada düngecede çektim.

Ayrıca ben büyük bir su bardağı suyun içine bir ceviz atıyorum. Sabah önce suyu içiyorum sonra cevizi yiyorum. Nette görnüstüm yağ yakımına yardımcı oluyormuş. Ayrıca kabızlığa iyi geliyor ve tok tutuyormuş.

Merhaba. Öncelikle hoşgeldin. Menüne gelince çoğunlukla iyi ama öğlemi es geçmişsin. Biz aslında diyet yapmıyoruz sağlıklı besleniyoruz. Zamanla sen de alışırsın bize:)

Bende menumu yazayim kizlar.

Sabah: 3 zeytin, peynir,yumurta,kurutulmus biber haslanmis,yogur cay

Öglen: 1 lahmacun bir bardak ayran

Aksam:uc kasik pirinc pilavi,tavuk.salata.
Suan misafirlikteyiz ona gore dikkat etmeye calistim.Cayin yaninda uc cesit tatli,pasta vardi ama hic tatmadim yinede biraz kacirdim sanirim.spor yapamadim tum gun disardaydim aksamda arkadaslarda oldugumuz icin sporum aksadi bugun.

Biz akşamları pirinç pilavı yemiyoruz cıssa giriyor cezası var :KK66:

iyi akşamlar :) dün katılmıştım ben ve dünden beridir yazılanları okudum geç kaldım biraz bügün hep dışardaydım :) ilk menümü yazayım :)
sabah 07:15
1 domates
1 dilim çavdar ekmeği
1 buçuk saat yürüyüş
ara
3 poğaça ( zorladılar :KK43: )
2 şekersiz çay
öğlen
1 kase mercimek çorbası
3 kaşık bulgur pilavı
5 kaşık yoğurt
ara
1 elma
akşam
4 kaşık çorba

başka spor yapamadım ama yarım başlıycam
su da 1 buçuk litre olmuştur :)

Poğaçalar olmamış

Yap yap benimkilere bakma ama :KK48: mstb,ariver, kartanesinin menüleri öneririm fırtına gibiler şu sıralar :KK76:

Estağfurullah tatlım. Tartı bu sabah artı gösterdi zaten

Kızlar bu günkü menüm
Sabah 10.00
1 haşlanmış yumurta
Domates
Salatalık
3 tane patates kızartması
1 dilim ekmek

Öğlen 14.00
1 elma
1 kase yoğurt

Akşam 18.30
5 yk kaşığı kabak yemeģi
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

2 litre su

Kızlar oturmadan geldim. Hiç bir şey yemedim. Tabağı olduğu gibi kızıma yedirdim. Çay içtim geldim. Giderken en dar gelen pantalonumu giyidim ki moralim bozulsun diye.

Bunu ben de yapıyorum :))

İyi akşamlar bayanlar
Bugünkü menüm

Sabah
İki kaşık yumurtasız menemen
Bir bardak şekersiz çay
Bir dilim peynir
Bir haşalanmış yumurta 5 tane zeytin

Ara yok

Öğle sütlü kahve

Akşam pat diye gelen misafire hazırlıksız yakalandım çok yorgunum bi saat içinde 3 çeşit yemek kek ve kurabiye yetiştirdim az evvel gittiler.

Üç yemek kaşığı etli bulgur pilavı
Yarım kase çorba
Bir bardak ayran

Yatarken 1 soda iki yk yoğurt bir limon karışımı(bunu yazmayı unutuyorum hep...

Açıkçası bugün içtiğim suyun miktarını hiç hesaplamadım ama hiç yoksa yatana kadar iki ltyi bulur.

Yatmadan 30 sağ 30 sol 30 orta mekik çekicem.
Buarada düngecede çektim.

Tatlım çok iyi tanımadığın kişiler niye pat diye geliyorlar anlamadım
Ama sen cıssları yemeyerek kendine çok büyük iyilik yaptın eminim için çok huzurludur
Öğün atlamamaya dikkat edelim cnm

Eşim film izleyelim mısır patlat diyor.
Yağsız tuzsuz yapsam ve yesem nolurki?zaten çok yemem çok sevmem çünkü ama mısır hakkında hiçbir birlim yok:KK58:
Yağsız tuzsuz arasıra yenebilir ama akşam olmazsa iyi olur cnm

Bende menumu yazayim kizlar.

Sabah: 3 zeytin, peynir,yumurta,kurutulmus biber haslanmis,yogur cay

Öglen: 1 lahmacun bir bardak ayran

Aksam:uc kasik pirinc pilavi,tavuk.salata.
Suan misafirlikteyiz ona gore dikkat etmeye calistim.Cayin yaninda uc cesit tatli,pasta vardi ama hic tatmadim yinede biraz kacirdim sanirim.spor yapamadim tum gun disardaydim aksamda arkadaslarda oldugumuz icin sporum aksadi bugun.
Lahmacunun yanında salatada güzel olurdu cnm tabi lahmacun çok sık yediğimiz şeyler arasında değil
Akşamda tavuk salata Yoğurt üçlüsü daha güzel olurdu

iyi akşamlar :) dün katılmıştım ben ve dünden beridir yazılanları okudum geç kaldım biraz bügün hep dışardaydım :) ilk menümü yazayım :)
sabah 07:15
1 domates
1 dilim çavdar ekmeği
1 buçuk saat yürüyüş
ara
3 poğaça ( zorladılar :KK43: )
2 şekersiz çay
öğlen
1 kase mercimek çorbası
3 kaşık bulgur pilavı
5 kaşık yoğurt
ara
1 elma
akşam
4 kaşık çorba

başka spor yapamadım ama yarım başlıycam
su da 1 buçuk litre olmuştur :)
Başlangıç için çok kötü sayılmaz cnm Tabiki gün gün daha iyi olacak
Sonuçta zaten hepimiz ne yemememiz gerektiğini biliyoruz
Ama bunları yasak olduğu için değil hedefimize ulaşmak için yemiyoruz

İç ablacım ama senin moralin bozuk neşen yok paylaşmak ister misin
Bilmediğiniz bişey değil kuzum

Alıntı yaparken karıştı iyce :)

Şuanda rahatsızlığım var ateş ve mide krampları yarın başlayayım diyoru. Sporu aksaltabilirim ama aranızdan ayrılmaya niyetli değilim uzuuun bi zaman :) kilo verip kaçmak istemiyorum korumak daha önemli. Menüleri inceleyip küçük bi liste yapicam bende.
Geçmiş olsun tatlım
Mide üşütmesine nane limon yada zencefil çayı iyi gelir

Yarin saat 4te ankara yolcusuyum dualarinizi bekliyorum ins degerlerimiz dusmustirde bende mutlu mutlu dönerim her ankara bi kabus haline geldi son zamanlarda ins busefer oyle olmaz bildirim gecikebilir mefkusum haberin olsun dönünce tartilcam mecburen zaten her gidisimizde eksi dönüyorum yiyo kilolar kendini ankarada
Inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz cnm
Ama sonuç ne olursa olsun biliyosun beterin beteri var

Canım Ankara ya neden geliyorsun. Hayırdır ne değeri bunlar. Ankara çok çok soğuk kar havası var sıkı giyin. Atkın beren de olsun mutlaka.
kamilenin oğlunun bi rahatsızlığı var cnm onun için

Aramıza hoşgeldin canım,sen bi de benim ilk günlerdeki menulerimi göre:KK48: zamanla buraya uyum sagladikca düzelecek menulerin.
Kızzz o zaman menülerinle hepimizi şok ettiydin :KK70:

Sabah 6'da haftaya başlayacak bu tombiğe yatak yolu gözüküyor yavaş yavaş:KK48:
Hepimize mutlu,huzurlu,sağlıklı bir hafta dilerken;yarın tartıda en güzel eksileri görmemiz temennileri ile iyi geceler canlar:KK200:
Allah kolaylık versin Nilüferim
En nefret ettiğim şey heleki kış günü sabah dışarı çıkmak

Kızlar bu günkü menüm
Sabah 10.00
1 haşlanmış yumurta
Domates
Salatalık
3 tane patates kızartması
1 dilim ekmek

Öğlen 14.00
1 elma
1 kase yoğurt

Akşam 18.30
5 yk kaşığı kabak yemeģi
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

2 litre su
Elifim kahvaltıda yoksa nehirle berabermiydiniz :KK48:

Menü güzel bebek
Kızlar oturmadan geldim. Hiç bir şey yemedim. Tabağı olduğu gibi kızıma yedirdim. Çay içtim geldim. Giderken en dar gelen pantalonumu giyidim ki moralim bozulsun diye.
İyi taktikmiş cnm
Bu arada bende geçen gün 38 beden dar kesim pantolon aldım. Biraz zor kapandı bacaklar tam oturdu ama 2-3kilo sonra daha rahat olur heralde
Kizlar selam midem cok kotu misafirimde vardi ne yediysem cikariyorum midemi usutmusum gecmisi ojudum ama yorum yapacak dermanim.yok yarin gorusuruz opuyorum hepinizi
Sanada geçmiş olsun kuzum
Anacım takıma gelince nazarmı değdi Size ne :KK48:
Zencefil, nane limon ıhlamur iyi gelir cnm

Biber dolması genelde kıymalı yapılıyor. Çorbada emin değilim. O zaman mercimek türü bişiy olsa biber dolması bir tane yiyeceğim anladım:KK19:
Güzelim foruma geldiğin halde neden 2 gündür takıma gelip menü vermedin
Eğer takıma dahil olmak istiyosan kurallara uyman gerekiyor

Ama sen cıssları yemeyerek kendine çok büyük iyilik yaptın eminim için çok huzurludur

Lahmacunun yanında salatada güzel olurdu cnm tabi lahmacun çok sık yediğimiz şeyler arasında değil

Geçmiş olsun tatlım

Menü güzel bebek

İyi taktikmiş cnm
Bu arada bende geçen gün 38 beden dar kesim pantolon aldım. Biraz zor kapandı bacaklar tam oturdu ama 2-3kilo sonra daha rahat olur heralde
Teşekkür ederim :KK66: içiyorum canım

Geçmiş olsun tatlım

Menü güzel bebek

İyi taktikmiş cnm
Bende normal yiyorum sanip, niye bu kadar tepki gosteriyorlar acaba diyordum e :KK70:

X