Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sende şiş ızgara türü bişeyler yiyebilirdin cnm dışarda
Tabiki arada bulgur yenebilir ama artı çıkma ihtimalin fazla olur
Su tutuyor çünkü

Menün çok hafif canım maşallah kalorisi de çok az,şifa olsun inşallah:KK19:

İnşallah canım benimmmm:KK19:

İnşallah Zuhal'immm;geçen ay özel günüm 23 aralıkta olmuştu.Bi soru işaretim o çünkü tarih şaşmazsa 3 gün var ve şişkinlik başlamış olabilir;ama bunu düşünerek moralimi yüksek tutmam lazım sonuç ne gösterirse senin dediğin gibi canım:KK200:

Çörekle makarna biraz karbonhidrata bulaştırmış menünü ama spor alıp götürmüştür inşallah:KK37:

Pilav makarna türlerini erimeyen öğüne akşam öğününe koymazsan eminim ki hızın da artacak canım:KK19:

Biliyorum bu saate bulgur olmamalıydı da dışarıdan geç gelince kolaya kaçtım. Makarna yada bulgurdu bulguru seçtim ;(

Hoş buldum yaşım 31 kilo 90-94!! Arasında değişiyor 1 oğlum var 4 yaşında hamilelikte 30 kilo aldım dukanlA 8 kg verdim sonra bırakınca fazlasıyla aldım kısa süreli hedefim 80 leri görmek
Tatlım ismin neydi

İstersen önce ilk sayfadaki kuralları oku kabul edersen bizimlesin
Tartı günümüz perşembe ara kontrol pazartesi

Bende Zühal 44 yaşındayım
113.5 kiloyla başladım şimdi 74 civarıyım

Sende kilonu ve boyunu profilinin altına yazarsan iyi olur, unutmayız

images

Böyle kıtır ince bi ekmek çeşidi
Kalorisi çok düşük

Berilim kopyaladım canım sana:
Ballı – elma sirkeli suyun faydalı olabileceği rahatsızlıklardan bazıları şunlardır:
1- Erken yaşlanma
2- Obezite
3- Besin zehirlenmesi
4- Sıcak basması
5- Mide yanması
6- Kırılgan tırnaklar
7- Ağız kokusu
8- Artirit
9- Yüksek kan basıncı
10- Yüksek kolesterol seviyesi
Ben her sabah içmeye çalışıcam canım yağ yakıcı etkisi de varmış:KK19:

Canım menüde çok hafif kaçamaklar var ama günün geneline oranlandığında büyük bir sorun yaratacağını sanmıyorum;bi iyileş de önce spor kolay canımmm:KK19:

İnşallah Zuhal'immm;yarın inşallah tartı iyi bir sonuca dair ufak da olsa bi işaret verir:KK37:
Vay be ne kadar çok faydası varmış. Bir bardak suya ne kadar sirke bal konuluyor canım??

İyi akşamlar bayanlar
Bugünkü menüm

Sabah
İki kaşık yumurtasız menemen
Bir bardak şekersiz çay
Bir dilim peynir
Bir haşalanmış yumurta 5 tane zeytin

Ara yok

Öğle sütlü kahve

Akşam pat diye gelen misafire hazırlıksız yakalandım çok yorgunum bi saat içinde 3 çeşit yemek kek ve kurabiye yetiştirdim az evvel gittiler.

Üç yemek kaşığı etli bulgur pilavı
Yarım kase çorba
Bir bardak ayran

Yatarken 1 soda iki yk yoğurt bir limon karışımı(bunu yazmayı unutuyorum hep...

Açıkçası bugün içtiğim suyun miktarını hiç hesaplamadım ama hiç yoksa yatana kadar iki ltyi bulur.

Yatmadan 30 sağ 30 sol 30 orta mekik çekicem.
Buarada düngecede çektim.

Ayrıca ben büyük bir su bardağı suyun içine bir ceviz atıyorum. Sabah önce suyu içiyorum sonra cevizi yiyorum. Nette görnüstüm yağ yakımına yardımcı oluyormuş. Ayrıca kabızlığa iyi geliyor ve tok tutuyormuş.

Eşim film izleyelim mısır patlat diyor.
Yağsız tuzsuz yapsam ve yesem nolurki?zaten çok yemem çok sevmem çünkü ama mısır hakkında hiçbir birlim yok:KK58:

İyi akşamlar bayanlar
Bugünkü menüm

Sabah
İki kaşık yumurtasız menemen
Bir bardak şekersiz çay
Bir dilim peynir
Bir haşalanmış yumurta 5 tane zeytin

Ara yok

Öğle sütlü kahve

Akşam pat diye gelen misafire hazırlıksız yakalandım çok yorgunum bi saat içinde 3 çeşit yemek kek ve kurabiye yetiştirdim az evvel gittiler.

Üç yemek kaşığı etli bulgur pilavı
Yarım kase çorba
Bir bardak ayran

Yatarken 1 soda iki yk yoğurt bir limon karışımı(bunu yazmayı unutuyorum hep...

Açıkçası bugün içtiğim suyun miktarını hiç hesaplamadım ama hiç yoksa yatana kadar iki ltyi bulur.

Yatmadan 30 sağ 30 sol 30 orta mekik çekicem.
Buarada düngecede çektim.

Ayrıca ben büyük bir su bardağı suyun içine bir ceviz atıyorum. Sabah önce suyu içiyorum sonra cevizi yiyorum. Nette görnüstüm yağ yakımına yardımcı oluyormuş. Ayrıca kabızlığa iyi geliyor ve tok tutuyormuş.
Suya attığını cevize bir kuru kayısı da eklersen daha iyi olur canım ayrıca çok hamaratsın 1 saatte 5 çeşit masaallah :KK48:

Bende menumu yazayim kizlar.

Sabah: 3 zeytin, peynir,yumurta,kurutulmus biber haslanmis,yogur cay

Öglen: 1 lahmacun bir bardak ayran

Aksam:uc kasik pirinc pilavi,tavuk.salata.
Suan misafirlikteyiz ona gore dikkat etmeye calistim.Cayin yaninda uc cesit tatli,pasta vardi ama hic tatmadim yinede biraz kacirdim sanirim.spor yapamadim tum gun disardaydim aksamda arkadaslarda oldugumuz icin sporum aksadi bugun.

X