Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Benimki koca adam oldu. 5 yaşında:KK70: Evde oğlumla müzik açıp oynuyoruz, ama her zaman değil. İşten çıkıp saat 6 da evde oluyorum. Ye iç oğlanla ilgilen derken saat oluyor 8-9 hiç kendime zaman ayıramıyorum yaa:KK43::KK43:
Akşam küçük adamın yattıktan sonra yarım saatte olsa spora vakit ayır cnm
Eğer bişeyler istiyosak bunlar için çaba göstermeliyiz

Benim de hedefim 1 abla :):)
Vayyyyyyy ama ben senden korkuyorum ki neyse hadi yarisalim abla azimli olan kazansın :cool::cool:
Korkunun ecele faydası yok fıstık
Hadi hadi sende az değilsin
Bence şu anda sonu belli olmayan bi yarış
Ben kendimden çok sana güveniyorum
Birazcıkta tırsıyorum

Gün gelmiş bi bakmışın sende 3 kilom kaldı diyon
Aayy inşallah. Valla o günlerin hayaliyle bozmamaya gayret ediyorum. Dün eşimle dışarda kahve içelim dedik. O bir de pasta yiyrlim demiş ve 1 dilim pasta hem de çikolatalı. Çatal sürmedim, yemem dedim.

Hiç üzülse sende verirsin elbet kilolarını. Çok azimlisiniz MaşAllah.
İnşallah böyle sonuna kadar gider canım. Ben de bu takimda daha çok azimlendim. Çok hareketli bir takım.

Aayy inşallah. Valla o günlerin hayaliyle bozmamaya gayret ediyorum. Dün eşimle dışarda kahve içelim dedik. O bir de pasta yiyrlim demiş ve 1 dilim pasta hem de çikolatalı. Çatal sürmedim, yemem dedim.

İnşallah böyle sonuna kadar gider canım. Ben de bu takimda daha çok azimlendim. Çok hareketli bir takım.
Güzelim bana 1 sene öncesinde bu kiloya düşeceksin deseler güler geçerdim
Ama bak insan azmedip sabrederse olabiliyormuş

O pastayı yememekle nefsine bi tokat atmış oldun
Hem kendine daha çok güvendin inandın hemde hedefe bir adım daha yaklaştın

Korkunun ecele faydası yok fıstık
Hadi hadi sende az değilsin
Bence şu anda sonu belli olmayan bi yarış
Ben kendimden çok sana güveniyorum
Birazcıkta tırsıyorum
Tabi seninle yarisacagim için biraz daha dikkat edeceğim o ayrı mesele :):) B3n de tirsiyorum senden 2 küsür kilo verdin bu hafta :):)
Neyse, hayırlısı olsun cnm
Amin ablacım amin

Bende yeni olduğum için inşallah buranın temposuna ayak uydurabilirim. Her zaman bakamıyorum. Baktığım zaman bilgilenirim.:) Ne güzel iradenize sahip olabiliyorsunuz. Ben bu konuda çok yetersiz hissediyorum kendimi. Biri bana geçinin 3 ünde dese passta ye yerim vallahi

Akşam küçük adamın yattıktan sonra yarım saatte olsa spora vakit ayır cnm
Eğer bişeyler istiyosak bunlar için çaba göstermeliyiz
Evde ne gibi spor yapabilirim. Sitenin içinde şu belediyenin spor aletleri var ya onlardan mı yapsam acaba, oğlanı uyutup bir yarım saat yapsam olur mu? illa spora mı gitmem lazım ?:KK43:(

Bende yeni olduğum için inşallah buranın temposuna ayak uydurabilirim. Her zaman bakamıyorum. Baktığım zaman bilgilenirim.:) Ne güzel iradenize sahip olabiliyorsunuz. Ben bu konuda çok yetersiz hissediyorum kendimi. Biri bana geçinin 3 ünde dese passta ye yerim vallahi
Artık o günler geçti güzellik
Sen o pastayı yede gece gece kafana bi terlik fırlatayım :KK48:

Genelde BDV de takılıyorum canım oraya giriyorsan sende tık oradan hatırlayabilirsin:KK70: Hoşbulduk bu arada. :)
Sendemi bdv cisin Kızzz
Artık oralarda vakit harcamıyoz kendimizi sadece zayıflama ve hedefe odaklıyoz
Tabi bunun içinde burda bol paylaşım yapıyoruz ki yemek yemeye vakit kalmasın :KK45:

Evde ne gibi spor yapabilirim. Sitenin içinde şu belediyenin spor aletleri var ya onlardan mı yapsam acaba, oğlanı uyutup bir yarım saat yapsam olur mu? illa spora mı gitmem lazım ?:KK43:(
Yok cnm niye illa spora gitmen şart olsun
Yapılan hiç bi spor boşa gitmez
Evdeyken de you tube da bisürü spor videosu var onlardan yapabilirsin

X