Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Abla ben Esim varken çok dikkat ediyorum üzerime falan bazen çok suslenince rahatsız bile oluyor bu kadar süslenme diye bilmiyirki o evde yokken sürekli pijama ile dolaniyorum ama naoim abla pijamada pek rahat oluyir ama esler yikken tabii
Kızlar bundan sonra
Ben dünyanın en güzel garısıyamm diye
Evde dolaşıyoz

Aman sanki bütün erkekler tom cruze hep kadınlar kendine bakmak zorunda hep kadınlar elinde tutmaya calismak zorunda ben binada karsiyim aslinda eğer Esim beni seviyirsa beni her halimle sevmeli donlada seksi bulmali pijama ile de ama maalesef toplumumuzun beyni çoktan yikandi bu konuda kadim herzaman bakimli olmak zorunda kimse kadinin acisindan dusunmuyir aksama kadar çocuk ev yemek temizlik cani cikiyor diyen yok hala 7.24 bakin bekliyolarlar ev biraz daginik olsa laf ediyorlar kaç parçaya bölünecek bu kadınlar bilmiyorum ayy çok uzun oldu ya

Aynen dediğin gibi. Benimki göbeğime söylenir kendine bak der giydiğim yakışsın ister makyaj olsun ister. Hafta sonu bazen yapmayınca insan bi ruj sürer diyo. Sanki kendisi hergün sakal tıraşı olurmuş gibi :))

Yani öyle tabi canım ama sen bakımlı olunca onunda yüzü geliyor eee onunki gülünce seninkide gülüyor

He valla herseyi bizden bekliyolar daaaaa çocuklarla olmuyor iste
Anaaaam senin herifte fenaymis makyaj falan evde benimki tam tersi mskyajdan nefret eder hatta tv de gorduklerine bile söylenir bu ne boyaya girmis diye ama kendimize cekiduzen vermek lazim ben biraz abartiyorum pijama isini arkadaşlar yazinca bi dusundum az dikkat etmem lazim

Önceden bende öyleydim. Kalkardım pijama yada eşofmanla gezerdim evde. Eşim de hiç bişey demezdi. Ama bu sene değistim sistemi. Kalkar kalkmaz tayt giyiyorum. Üzerine uygun bir body. Saçlarımı da topluyorum sıkı at kuyruğu. Küpe yüzük tamam. Bir kac renk ev botu aldım o gunkü kiyafetime ne uygunsa onu da giyerim. Artık tekte olsam eşim de olsa böyleyim. Eşim de çok begeniyor böyle olmamı kendimi de daha iyi hissediyorum. Tabi misafir gelince tayt giymem hemen pantolon çekerim. Makyajı eşim pek sevmez. Cildimi begeniyor, yanaklarim dolgun ve pembemsi. Özel zamanlarda makyaj yaparım.

Canim öyle ama.bazi erkekler var bir gün bakimli olmasan laf ediyorlar o.kadarda olmaz bende bakimli olma taraftariyim ama insan yinede eşini her hali ile sevebilmeli bence
Yani öyle tabi canım ama sen bakımlı olunca onunda yüzü geliyor eee onunki gülünce seninkide gülüyor

Ruj benimki de sevmez canim ama göz makyajina bayiliyor tabi evde olmak sarti ile disarda pek izin vermez çok hafif sürme o kadar Esim.kiskanc biraz benim

Canim sütten kesince küçülür üzülme bak senin boyun benden uzun ve ayni kilodayiz çok kilon yokki senin
Ben almıyım bende de var yeterince ama bak üzerindekinin bol düğmesi olmasına ragmen hepsi kapanmış. Benim sütten dolayı gögüs kısmı kapanmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…