Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Güzelim bazı şeyleri en başta zorunluluk gibi görmemek lazım
İnsanın sevdiği kişiye dokunmak istemesi kadar normal bişey yok

tamam orası doğru da işte doğum sonrası benim böyle oluyor. kızda da böyle oldu. bir de şimdi kilo var ya en azından vereyim bi şekle girsin şekilsiz şekilsiz kendim rahatsız olduğum için galiba. ya da bahane uyduruyorum

Ben de arkadaşlara katılıyorum. Kilom fazla ne yapıcam diye bakma bence.. erkekler bizden farklı bakiyor..

Tatlım o bilmiyomu senin doğum yaptığını ve hala zayıflamaya devam ettiğini
Sende sanki 150 Kilo olmuşun gibi konuşma
Son attığın resimde baya toparlanmıştın

Meliha tabiki erkekler yanımda güzel kadın görmek ister
bizde yanımızda bady Bildung yapan kaslı erkekler isteriz
Eeee ne yapalım herkes kaderine razı olup elindekşyle yetinecek

Ben de arkadaşlara katılıyorum. Kilom fazla ne yapıcam diye bakma bence.. erkekler bizden farklı bakiyor..

Tatlım o bilmiyomu senin doğum yaptığını ve hala zayıflamaya devam ettiğini
Sende sanki 150 Kilo olmuşun gibi konuşma
Son attığın resimde baya toparlanmıştın

tamam en kısa zamanda değerlendireceğim. herifim size minnettar kalacak :))

Canım ben bu hafta pazar günü yaptım spor dün yürüyüş yaptım bide bugün spora gidicem yine :)

5 deyince bayılırsan 6 deyince ne yapacaksın :))
6
anam senin herifte peygamber sabrimi var ne

bence bahane uyduryyon kilo falan tamam etkili ama seviyosan bicok seyi tolere ediyor insan oda eder bence ki zaten cok iyisin en son fotoda ay benimki biraz uzak kalsa ben bi kötü olurum suclu hissediyorum kendimi esinin bize dua edecegi kesin

Bide adamlar tlf elimizde olunca bozuluyor
Bilmiyolarki ne kadar hayırlı şeyler yapıyoz
Hem bu arada hatunlarda zayıflıyor
Dimi abla kiz hayirli islere vesile oluyoz surda diye gurur duyalim kendimizle azcik dimi
Kızlar dünkü menüm
sabah
1 karışık tost
Öğlen
Izgara tavuklu salata
Akşam
4 kaşık kıymalı patlıcan yemeği
Su 2 lt
Spor 1 saat yürüyüş
tam seyda menusu

Bundan sonra böyle tatlım

mstb canim bende yeni doğum yaoinca biraz sorun yaptim kilom fazlaydi ama inan bazi şeyleri biz sorun yapiyoruz eslerimiz değil ve kirkim cikmadan esimle bu konuyu konustum biraz baya kilomun kaldigini ve biraz rahatsız olduğunu ve Esim bana çok.kizdi nasil böyle düzine biliyorsun dedi bana inan,sen bana bi evlat verdin dedi ben bunumu sorun yapacagim dedi vr biz doğumdan kirk gün sonra birlikte olduk esimle canim.sen eğer bireyleri bahane edip beraber olmuyosN emin ol artik esinde biyerdd patlak verecektir senide anliyorum ama yine de biran önce faaliyete geç bence :)))

Tatlım bence çok yanlış düşünüyosun sonuçta ve erkekler bizim gibi düşünmüyor bu çok net ki ne kadar kilon olursa olsun o seni o şekilde görmicektir ki sen doğum yapmışsın ama önce kendinle barış tatlım kendinle barışık ol aynaya bak korkma sakın sen güzel bir kadınsın her kadın gibi bi laf vardır çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye :) unutma bunu sakın

Aynen öyle o kilolar olmasa o baba olamicaktı öyle düşünemez eminim ya doğum yapıyosun allah aşkına onun annesinin kilosu kalmamış mı adam bunu bilmiyomu her doğumda çatlakta olur kilo da olur çok normal eğer eşinde uzaydan gelmediyse biliyordur zaten

bence

Canim mesajlari okudum da sasirdim biraz 6 aydir esin ile beraber olmuyor musun

Hiç değil ama nadir

Tamam uyarılarınızı dikkate alıcam söz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…