Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İyi aksamlar arkadaşlar
Menü sabah yarim simit yumurta peynir zeytin domates salatalik

Ogle taze fasulye 3 kasik pilav:KK43:(

Akşamda kuru fasulye iki dilim ekmek yoğurt
Su iki olur
Spor yok:KK43:
Simit çok canım,çeyrek ye en fazla,pilav yerine yoğurt salata olsa daha iyi olurmuş ( ben bu dediklerimi yapabiliyor muyum?henüz değil :KK48:)

Ablacigim ben burda yeniyim ama senin boyle dusinmene cok uzuldum senin azmine hayran kaldim ben cok guzel kilo vermissin sen sahada verirsin inşallah bu günün kotu geçmiş ama yarin bol bol yürüyüp telafi edersin inşallah burada herkes birbirine destek olarak yoluna devam edebilir yoksa insanin direnci cabuk kiriliyor ve sende bu gruba en CoK destek ve moral veren insansin anladigim kadariyla inşallah birakmazsin abla burayi :KK200:
Burcum geçen sefer böyle değildin ama bu sefer çok daha azimlisin takdir ediyorum seni

Eve geç geldim
Birazda suçlu olduğum için gelmek istemedim
Ben sözümü tutamadım, bugün abarttım
Oğlumgilde biraz ev işlerine yardım ettim
Acıkıncada gözüm döndü
Gelirken çukulata Waffel aldım
Tabi hiç bişeyin bahanesi yok
Sadece pis boğazlık
Hatta bırakmayı bile düşündüm
Bende yoruldum artık, sadece izinde olduğum sürece takıma pek destek olamadım
Onun dışında ocaktan beri sabah akşam burdayım
Burda herkes Kilo verebilmek için bulunuyor
Ama bi menü yazmaklada iş bitmiyor
Herkesin desteğe ihtiyacı var
Yine herkesin işi gücü var ama aynı özveriyi çoğu kişide göremiyorum

Bugünde menülere yorum yapma hakkımı kendimde bulmuyorum

Canim leslie yi
Nerden izleyip yapıyorsun indirdin mi yoksa CD sini mi aldin
Tekrar ben :)
35 dk bantta yürüdüm. Çok olmuştu yürüyüş yapmayalı bu ara Leslie ye sardım daha eğlenceli geliyor sanırım. Ama sanki bantta tempolu yürümek bana daha çok yarıyor neyse önemli olan hareket :KK66:

Burcum geçen sefer böyle değildin ama bu sefer çok daha azimlisin takdir ediyorum seni

Eve geç geldim
Birazda suçlu olduğum için gelmek istemedim
Ben sözümü tutamadım, bugün abarttım
Oğlumgilde biraz ev işlerine yardım ettim
Acıkıncada gözüm döndü
Gelirken çukulata Waffel aldım
Tabi hiç bişeyin bahanesi yok
Sadece pis boğazlık
Hatta bırakmayı bile düşündüm
Bende yoruldum artık, sadece izinde olduğum sürece takıma pek destek olamadım
Onun dışında ocaktan beri sabah akşam burdayım
Burda herkes Kilo verebilmek için bulunuyor
Ama bi menü yazmaklada iş bitmiyor
Herkesin desteğe ihtiyacı var
Yine herkesin işi gücü var ama aynı özveriyi çoğu kişide göremiyorum

Bugünde menülere yorum yapma hakkımı kendimde bulmuyorum
Canim hepimizin gozunun dondugu an oluyo mslesef insaniz sonucta ama vazgecmiycez biz bu işi basaricaz
Senin hakkini ödeyemeyiz her zamn desteksin bize :KK60:

Tekrar ben :)
35 dk bantta yürüdüm. Çok olmuştu yürüyüş yapmayalı bu ara Leslie ye sardım daha eğlenceli geliyor sanırım. Ama sanki bantta tempolu yürümek bana daha çok yarıyor neyse önemli olan hareket :KK66:
Aynen canım süper yurumussun 35 dk az değil.
Benim de eski evimde koşu bandı vardı.
Yeni evimde yer olmadığı için kaynanama verdik çok üzüldüm. .
Bir sürü para dokmustuk onlar da bir köşeye attı geçen gün bir baktım toz toprak battaniye yorgan ne ararsan var üstünde. İçim parçalandı taksitleri yeni bitti. Eşime satalim dedim kaynanam yok ben kullanicam verin dedi istediğin zaman alırsınız hem mantıklı geldi bir an.
Bir defa yürüdü bir daha da yürümedi.

Keşke yerim olsa..
Aslında çocuk odasına koyacam kızım küçük zaten bizimle aynı odada yatıyor.
Dün de bana geldi iyi kilo veriyorsun spor yap sarkma dedi haklısın anne ama havalar soğudu bebekle çıkamıyorum yoksa her gün 1 saat yururum dedim.
O da alın koşu bandını koyun çocuk odasına dedi surat yaparak. Yok dedim sen kullan
Ben kullanmicam açmayı bilmiyorum dedi
Ogretirim dedim eeehh boşver dedi ogrenmicem

Başvuruları takip ediyorum zaten
Bize uygun denk gelirse bide başka takımlar kapmazsa çağırırız

Elifim güzel sözlerin için teşekkür ederim
Hep diyorumya burası bi alışveriş
Bende aylardır burda olmasaydım bu kadar kiloyu veremezdim

Burcucum düzenli paylaşım olmayınca eşleşmede yapamıyoruz
Birisinin eşi gelmeyince diğeri yorumsuz kalıyor
Yapmıştık aslında ama yürümedi

Spor grubu konusunda ben bişey diyemicem
İsteyenler katılabilir

Ama kaçamaklar için spor cezası verebiliriz
Tatlı ve hamurişlerinin cezaya dahil olur

Başka önerileri olan olursada konuşuruz
Bence bu ceza işi olursa daha disiplinli oluruz. .
Ben geliyorum ablacım geldiğimde kimse olmuyor çıkıyorum ben çıktıktan sonra geliyor herkes sohbet kaynıyor bu sefer ben kaciriyorum. .
Evde de internet yok paket yapıyorum önceden yetiyor du şimdi kızıma ninni açayım çocuk şarkısı dinleteyim Pepe izleteyim derken hemen bitiyor.
Eşime internet baglayalim diyorum masraf diyor..
Çalışmadığım için de ısrar edemiyorum.
Komşular da gelin ortak net alalım dedi eşime bak süper olur fatura bölünür dedim ee kimse kendi adına almak istemedi herkes bahane buldu
Eşim dr sinirlendi ben de adıma almam dedi öyle kaldı. Bugün yine teklif edeceğim

Ben dünkü menümü yazayım sonra sınava gideyim artık :)
Sabah
Menemen
2 tane pişi
Öğlen
Türk kahvesi
Soda
Akşam
Ispanaklı tavuk
1 kokteyl 1 bira (50)
Geç vakit 1 kahve sütlü+kupada türk kahvesi(ders çalışıyorduk uyku kaçırsın diye) ve 10 tane falan çekirdek
Su 3 lt
Spor 1 saat yürüyüş yaptık

Bir sürü para dokmustuk onlar da bir köşeye attı geçen gün bir baktım toz toprak battaniye yorgan ne ararsan var üstünde. İçim parçalandı taksitleri yeni bitti. Eşime satalim dedim kaynanam yok ben kullanicam verin dedi istediğin zaman alırsınız hem mantıklı geldi bir an.

Keşke yerim olsa..
Dün de bana geldi iyi kilo veriyorsun spor yap sarkma dedi haklısın anne ama havalar soğudu bebekle çıkamıyorum yoksa her gün 1 saat yururum dedim.
O da alın koşu bandını koyun çocuk odasına dedi surat yaparak. Yok dedim sen kullan
Canım evde bant çok iyi oluyor ben çalışıyorum eve geç geliyorum dışarda yürümem imkansız zaten hava da soğuk. Bence bandını geri getir evine madem kv de kullanmıyorum demiş boşa çürüyeceğine zayıflarsın mis gibi. Ben de Aralık sonu gibi salona yazılıcam çünkü o zaman kilo azaldığı için vermek zor olacak en azından salon daha disiplinli olur artık bir yazı daha şişman geçirmek istemiyorum.

AA ne çıktı canım kötü birşey değildir umarım

Canım ben de gong yiyorum 1 pakette 4 tane var 147 cal. Az önce baktım.

Benim kafam karıştı biraz neyse alisacam artık zamanla.
Perşembe 81.8 bugün 81.1 giden 700 gr o zaman kötü mü

Teşekkür ederim canım çok aç kalıyorum sıfır kaçamak.

Hayırdır canım ya ne oldu

Ne oldu Kamilem ne çıktııı

Gecmis olsun canim ciddi birsey degildir insallah

Gecmis olsun tatlim nesi var yavrunun

Ee tabi öyle programlari izlemek gerek

Kolay gelsim mefkusumm

Haftada bir yogurtla yenile bilir bence
Merhaba kızlar dun size bu msjyazdim resmen iptal oldum oglumda dogumdam sonra topuk kanindan bi ksc deger yüksek cikmisti ankaraya oyuzden gidip geliyoduk uc ayda bi falan cunku diğer degerlwr normale donmus bi taneside ikinin altinda olmadi gerkirken 2,07 idi yani normal sayilirdi biz bu son olacak tamamen bitecek saniyiduk daha doğrusu dr duser demisti ama degerler cok yukselmis ozellikle 2,07olan 5,46 ya cikmis cok cok üzüldüm besinlerden kaynaklanan bi hastalik turu fenilketonüri diye bisey ek gidaya baslayinca firlamis dr hala kritik durumda degilsiniz desede bizi rahatlatmak icin soyluyo anlaşılıyor diyet verdiler bi ay sonra tekrar gidilecek kilosu cok az artmis dedi zaten cok yiyen bi bebek degil tam 1100g eksigimiz var zaten işitme sikintimiz var bi eskisehir bi ankara cok zor kizlar anlatamam gözlerim kan canagi oldu allah muhafaza degerler cok artarsa ozurlu olma zeka geriligi boy kisaligi gelişim geriligi bi suru bisuru etkisi var neolur dua edin dikkat ederseniz korkmayin diyo dr bugun daha iyiyim astim krizim geldi dun cok uzulunce bide kabahat bende kendimi cok alisstirmistim duduk cikcak diye hep boyle oluyo iyi seyler bekliyorum sonra dunya basima yikiliyo bu arada arti1,5 dum dun aldigim okadar kilo bile beni zirladi nefes almakta zorluk çekiyorum diyetisyene sevk etti ida gunduz verdiklerimi yedirmeden emzirme dedi zaten onlari yerse emmez sadece gece emecek bu durunda benimde cocugum icin acilen zayiflamam laxim bebegimin bana ihtiyaci var ve benim saglikli olmam sart

Kafamı dagitmam lazim o yuzden buradayim surekli artik

Once kilo bildirimi dedigim gibi arti 1,5

Gecmis menulerim hatirladigim kadarıyla

Cmts
Sabah
Bire yufkaya yapilmis borek domates salatalık

Ara 2elma

Ogle
5-6 yk pilav mercimek çorbası salata ayran et

Ara iki parca helva

Aksam
Yarim tabak makarna
Et salata yogurt

Pzr
Sabah 1corek
Somates salatalik

Ara2elma 1mandalina

Ogle
Ezilmjs yufka üzerine dokulmus nihutlu keklik yemegi salata

Aksam 1corek yogurt peynir

Dun toparladim

Pzts
Sabah5:00
yarim dilim ekmek peynir zeytin

Aksam 17:0
1kase corba salata yogurt

Bugun daha duzgun olacak ins

Merhaba kızlar dun size bu msjyazdim resmen iptal oldum oglumda dogumdam sonra topuk kanindan bi ksc deger yüksek cikmisti ankaraya oyuzden gidip geliyoduk uc ayda bi falan cunku diğer degerlwr normale donmus bi taneside ikinin altinda olmadi gerkirken 2,07 idi yani normal sayilirdi biz bu son olacak tamamen bitecek saniyiduk daha doğrusu dr duser demisti ama degerler cok yukselmis ozellikle 2,07olan 5,46 ya cikmis cok cok üzüldüm besinlerden kaynaklanan bi hastalik turu fenilketonüri diye bisey ek gidaya baslayinca firlamis dr hala kritik durumda degilsiniz desede bizi rahatlatmak icin soyluyo anlaşılıyor diyet verdiler bi ay sonra tekrar gidilecek kilosu cok az artmis dedi zaten cok yiyen bi bebek degil tam 1100g eksigimiz var zaten işitme sikintimiz var bi eskisehir bi ankara cok zor kizlar anlatamam gözlerim kan canagi oldu allah muhafaza degerler cok artarsa ozurlu olma zeka geriligi boy kisaligi gelişim geriligi bi suru bisuru etkisi var neolur dua edin dikkat ederseniz korkmayin diyo dr bugun daha iyiyim astim krizim geldi dun cok uzulunce bide kabahat bende kendimi cok alisstirmistim duduk cikcak diye hep boyle oluyo iyi seyler bekliyorum sonra dunya basima yikiliyo bu arada arti1,5 dum dun aldigim okadar kilo bile beni zirladi nefes almakta zorluk çekiyorum diyetisyene sevk etti ida gunduz verdiklerimi yedirmeden emzirme dedi zaten onlari yerse emmez sadece gece emecek bu durunda benimde cocugum icin acilen zayiflamam laxim bebegimin bana ihtiyaci var ve benim saglikli olmam sart
Allah yardimci olsun canım
Dua Et bizde ederiz. Allah en kisa zamanda şifa versin inşallah. Olumlu düşün sen yine de. Bol emzir bence anne sütünden daha faydalı bişey yok. Bol su içinde iyi süt oluyor.

Keşke yerim olsa..

Ben geliyorum ablacım geldiğimde kimse olmuyor çıkıyorum ben çıktıktan sonra geliyor herkes sohbet kaynıyor bu sefer ben kaciriyorum. .
Evde de internet yok paket yapıyorum önceden yetiyor du şimdi kızıma ninni açayım çocuk şarkısı dinleteyim Pepe izleteyim derken hemen bitiyor.
Komşular da gelin ortak net alalım dedi eşime bak süper olur fatura bölünür dedim ee kimse kendi adına almak istemedi herkes bahane buldu
Eşim dr sinirlendi ben de adıma almam dedi öyle kaldı. Bugün yine teklif edeceğim
Al kız koyarsin bir yere. Curuyecegine.
Ne kadar yapsan kar
Ben dünkü menümü yazayım sonra sınava gideyim artık :)
Sabah
Menemen
2 tane pişi
Öğlen
Türk kahvesi
Soda
Akşam
Ispanaklı tavuk
1 kokteyl 1 bira (50)
Geç vakit 1 kahve sütlü+kupada türk kahvesi(ders çalışıyorduk uyku kaçırsın diye) ve 10 tane falan çekirdek
Su 3 lt
Spor 1 saat yürüyüş yaptık
Pisi olmamış sabah

Keşke yerim olsa..

Pepe Kayu birkaç tane indir bilgisayara her seferinde kota harcamazsin

X