Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlarrr
canancım inşşlh oluruz ben 36 eğil 42ye razıyım :KK43:
ayyy browniye aşıgım zaten o nasıl bişeydir düşünemiyorum yaaaa :KK70:D

tünaydın kızlar.sabahtan beri koştur koştur haldeyim.ablamlar gelmek üzere.berfe bile her çalan kapıya teyze diye koşuyor.

bu arada hatırlarsanız 2 ay öncesinde yiğenim askere gitti demiştim.usta birliği şırnak silopi çıkmış.çok üzüldük,çok korktuk ya.rabbim tüm askerlerimizi kötülüklerden korusun.yengem çok üzgün kalan bu zaman geçmez benim için ölüp ölüp dirilirm ben hergün diyip duruyor.

Selamlar, arkadaşım geldi bugün biraz dengesiz beslendim ama, çok değil.

Sabah: 1 yumurtadan az yağlı ve peynirli menemen, 1 simit, 1 kkut pey, 2 çay kaş reçel
Ara: 1 armut
Ara: 4 kepekli bisküvi
Öğle: 1 dilim ekmek - 1 tabak taze fasulye (buraya kadar her şey normal, sonra ark geldi)
??? : 3 çeyrek simit - 2 kkut pey - 3 zeytin - domates
???: 3 top dondurma
???: 1 çeyrek simit

KAçak : dondurma
Su: 2 lt
Egzersiz: yok

kızlar iyi akşamlar
bugün istanbuldaydık çok yoruldum ögleden sonra gittik kısa zamana çok şey sıgdırdık
önce kartala halama gittik ordan kadıköye düğüne ama biz düğünde durmadık bi görndük çıktık kadıköyde dolaştık nasıl özlemişim kadıköyü burnumda tütüyormuş çocuklar gibi sevindim okadar zaman oralarda yaşadım 2 yıldır hasret kaldım :)
menümü vereyim
kahvaltı 2 dilim yumurtalı ekmek ipocumun deyişiyle cici papa :))) az peynir bir zeytin sade çay
öğleen sonra
bir kepçe çorba 3 4 sarma bir kaşık pilav yarım kepçe nohut yarım dilim ekmek
eve geldğmzede 2 elma ve adaçayı
spor evde 2.5 km 6 6.5 km hızla yürüyüş kadıköydede çok yürüdük
su 1 litre ancak
kaçak yok

berrycim okadar yorgunumki gözüm açılmıyor cnım eşiminde hastane müdürü arkdşı var ona ilaç götürmesi gerekiyodu hala bekliyorum uyuyamıyorumda uyursam sudenizi duymam diye beynim zonkluyor resmen kusura bakma canım oyuzden cvp yazamadım

kızlar merhabalar
Dun gece soguk algınlıgı hapını ararken modemin kablosuna bişey yaptım ama nasıl oldu anlamadm akşamdan beri çalışmıyo hiç bilgisayarında fanından acayip sesler gelip kapanıyor ay geldimi üst üste geliyor servise yolluycaz mecbur
Telden girdim önceden kablosuz baglanıyodum telden modemi bozunca pek iyi olmadı
Menümü veriyim hemen
Kahvaltı
Bol domates salatalk biber biraz peynir iki zeytin iki dilim salam bir dilim kepek ekmeği sade çay
Öğlen
Salata
Ara4elma
Akşam çorba 3tane guvec köfte 2kaşık yogurt
Su2litreyi geçtim
Spor 3km tempolu yürüyüş
Kaçak1 rondo
Kızlar bugün tekrar giremeyebilirim böyle yazmak çok zor oluyor görüşmek üzere

ablamlar gitti az önce moralim bozuk.kaçamaklı ve dengesiz beslenmeli 2 gün geçirdim daha doğrusu geçirmek zorunda kaldım:dışardaydık genelde.
kendime bugün eşofaman türü şeyler aldım.satıcı çocuk abla sana m olur dedi:))denedim cuk diye oturdu nihayet ya:))

Selam kızlaar :) bugünkü menüm çok dengsiz yazıyorum hemen.
Sabah
3 bçuk dilim kepek ekmeği
7 zeytin
1 domates
2 kk peynir
Öğlen
Yok
Ara
Nescafe
Akşam
3 adet köfte
1 domates
Ara
4 adet çilek

Su : 2 litre
Spor: Yarım saat yürüyüş

Not : Akşam ve arayı daha yemedim ama yiyeceğim :)

ablamlar gitti az önce moralim bozuk.kaçamaklı ve dengesiz beslenmeli 2 gün geçirdim daha doğrusu geçirmek zorunda kaldım:dışardaydık genelde.
kendime bugün eşofaman türü şeyler aldım.satıcı çocuk abla sana m olur dedi:))denedim cuk diye oturdu nihayet ya:))

Bak canım azim oldukça sen herşeyin üstünden gelirsin ben inanıyorum.Azcık daha sabır sonra sende zayıf bayanlar kategorisindesin :) Darısı bizim başımıza inşallah !

kızlar merhabalar
Dun gece soguk algınlıgı hapını ararken modemin kablosuna bişey yaptım ama nasıl oldu anlamadm akşamdan beri çalışmıyo hiç bilgisayarında fanından acayip sesler gelip kapanıyor ay geldimi üst üste geliyor servise yolluycaz mecbur
Telden girdim önceden kablosuz baglanıyodum telden modemi bozunca pek iyi olmadı
Menümü veriyim hemen
Kahvaltı
Bol domates salatalk biber biraz peynir iki zeytin iki dilim salam bir dilim kepek ekmeği sade çay
Öğlen
Salata
Ara4elma
Akşam çorba 3tane guvec köfte 2kaşık yogurt
Su2litreyi geçtim
Spor 3km tempolu yürüyüş
Kaçak1 rondo
Kızlar bugün tekrar giremeyebilirim böyle yazmak çok zor oluyor görüşmek üzere

Canımın içi en kısa zamanda bilgisayarın olur inşallah. Tempolu yürüyüş iyi olmuş. Suyunuda içmişsin.Böyle giderse sen yakında istediğin kiloya kavuşursun opuyorumnanaktan

pınarcım bakabildiğim kadarıyla bi tek sen beni merak etmişsin cnm...cumartesi gününü hastanede geçirdim kızlar kusma ve ishal ateş basması tansiyon yükselmesi feci şekilde bir gittik tahlil fln yaptılar bağırsak ve idrar yolu enfeksiyonu olmuşum 4 tane ilaç verdi doktor 2 tanede serum taktı dha bu saatte anca kendime gelebildim...birde internet faturamı yatıramadım son ödeeme tarihi yrn sanırım kapanıcak 1 hafta faln ödiyemeyebilirim haberns olsun öptüm siziiii

ıpocummmmmmmmm geçmiş olsun canım modemimde sorun vardı telden girdiğim içinde bakamadım canım kim var kim yok göremedim yoksa seni merak etmezmiyim hiç dinlen canım kendine çok iyi bak sana ihtiyacımız var
Pınarcım saol canım ya inşallah geçen haftadan beri asılmaya başladım daha sıkı yapmaya çalışıyorum inşallahhh olur eşimle iddaya girdik zaten ikimizde 5er kilo vericez 1 ayda bakalım kim daha önce vericek:)))
Mevcanım canım maşallah yaa ufacık oldun yakında mezun olursun takımdan :KK43:

bu arada kızlar modeme nasıl takıldıysam adaptorünü bozmuşum abim geldi akşam kendi kullanmadıgı modemini getirmişti modemde hiç ışık olmadıgını görünce kendi adaptörünü denedi çalıştı
ama bilgisayarın fanında açarken hala ses geliyor aradada kapanıyor servise gitmek zorunda :)

X