Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hacerim fıstıkım iyisindir umarım tekrar geçmiş olsun ....:1hug:a.s.

tebrikler kıslar güzel kilolar verilmiş .....:nazar:

biz bu hafta 1 . yiz ...delikafadulden ama sondan .....:roflol: eski üyelerimiz geri döndüler.....

hacerim fıstıkım izinli iberesi takım içinde bi tanem paylaşım alanına yzılmıyor ....yerimseniben:1hug: .

tbrklr cnmm

anladığım kadarıyla biz birinci görünüyoruz toplamda 8 kilo gitmiş öyle mi kaptanım hadi sonuçları merakla bekliyoruz

kaçıncı oldukkk, valla o kadar ayran içtim yemedim aç aç dolaştım cokacimcoookki çok zor kilo veren biri olarak bir kilo verdim. haftaya da aynen vericem sırf birinci olalım diye hihoyyyt

ben de aynen öyle açım resmen hayatım boyunca diyet yapmamış ve hiç bi diyete sadık kalamamış ben bu saate kadar diyetimi bozmadım hadi hayırlısı haftaya da 1 kilo veririm inşallah. bu arada kaçıncı olduk cidden

ben de aynen öyle açım resmen hayatım boyunca diyet yapmamış ve hiç bi diyete sadık kalamamış ben bu saate kadar diyetimi bozmadım hadi hayırlısı haftaya da 1 kilo veririm inşallah. bu arada kaçıncı olduk cidden

hehehe :roflol: canım biz bu açlıkla iyi kilo vericez. aman sakın bozmaa ama, bak ne güzel 1 kilo verdik biraz daha sıkıp dişimizi bu hafta da verelim kilolarımızı kaydirigubbakcemile5

inşallah son tabağı da içtim yarın yapmicam yaa halsizleştim yada psikolojik gözümde yemekler canlanıyo kendimi oruç gibi hissettim yarın 73ün aşağısını görürsem belki devam ederim :)

bana son zamanlarda bi halsizlik çöktü yaaa spor yapmak istemiyom bulaşıklar bile mutfakta beni bekliyo neyse sıkayım dişimi incecik olucam inşallah leslie 5 mil yapıcam dayanabilirsem yaa bu ayran diyetini yapanlar spor da yaptılar mı ben kendimi halsiz hissediyomm:KK43:

canım bence de yapma çünkü insan bırakınca acaip aç gözlü oluyor herşeyden yemek istiyor ve kendi kendine çok uğraşıyosun yememek için, ama ben başaramadım ve yedim:KK43: 1 hafta ya da 1 ay geç olsun ama formumu her zaman koruyabileceğim bir yeme alışkanlığım olsun. tabi bu tamamen benim fikrim

bugün sabah elma sirkesi+ bal formülüne başlayayım dedim ama az kalsın çıkarıyodum, hiç bana göre deil ya:KK43:
sabah 2 dilim kepekli ekmek ve kahvaltılık
ara 1 buzlu dondurma
öğle 1 dilim ekmek, kahve
ara 1 dilim kakaolu kek
ara yaım bardak süt
akşam 2 dolma bugün misafirlikteydim o yüzden bu kadar tutabildim kendimi

arkadaslar 2. olmusuzzz herkesi tebrik ediyorummma.s.a.s.a.s.:teytey::lepi:
bu biraz yeni katilan arkadaslarimiz sayesinde oldusositosositoopuyorumnanaktan

bana son zamanlarda bi halsizlik çöktü yaaa spor yapmak istemiyom bulaşıklar bile mutfakta beni bekliyo neyse sıkayım dişimi incecik olucam inşallah leslie 5 mil yapıcam dayanabilirsem yaa bu ayran diyetini yapanlar spor da yaptılar mı ben kendimi halsiz hissediyomm:KK43:
cnm bne 5mıl leslıe yaptımm ama kosu bandına cıkmadım zorlanmadımda:))
arkadaslar 2. olmusuzzz herkesi tebrik ediyorummma.s.a.s.a.s.:teytey::lepi:
bu biraz yeni katilan arkadaslarimiz sayesinde oldusositosositoopuyorumnanaktan
ask olsun bende 1.5 kg verdım:sinifsinif: katkım olmadımı :KK43:((
saka bıyana tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hepımızeeeeeeee

sabah 1 tost kepeklı yesıl cay
oglen 5 adet kayısı
aksam piliç ızgara 4 kasık pilav ayran
2.7 lt su
400 mekık 30 dk leslıe ıle bolgesle yer egsersızı
30 dk leslıe ıle 2 mıl 3.6 km
60 dk acık hava yuruyus

Son düzenleyen: Moderatör:
birinci kim olmuş yaaa :KK43: üzüldüm bak şimdi geçen hafta 3. bu hafta 2. olduk. gelecek hafta da 1. oluruz inşallah ayran diyetinden çıktım canım çok çay istedi 2 gündür özlemişim :) bir dilim kepek ekmeği 1 yumurta çok az peynir 3 kupa çay toplamda 1 buçuk şeker kullandım inşallah onu da bırakmaya uğraşıyom

birinci kim olmuş yaaa :KK43: üzüldüm bak şimdi geçen hafta 3. bu hafta 2. olduk. gelecek hafta da 1. oluruz inşallah ayran diyetinden çıktım canım çok çay istedi 2 gündür özlemişim :) bir dilim kepek ekmeği 1 yumurta çok az peynir 3 kupa çay toplamda 1 buçuk şeker kullandım inşallah onu da bırakmaya uğraşıyom

6 . takım dıye bılıyorum cnm haftaya ıns bız oluruz :))

kızlar ben 2 gün önce mekik çekmeye başladım, ama bugün ölçüm yaptığımda 2 cm daha kalın geldin belim. ya acaba yeni başladığım için mi??? bir de ben günde 3 öğünden önce 20şer düz 25er yan olarak yapıom, acaba hepsini bir anda mı yapsam yoksaa böle mi daha iyi??

günaydınlar...
tebrik ediyorum bizleri ozamna..
dünkü bildirirmimi yapayım..
sabah kayısı,şeftali,öğle kavun
akşam köfte 3 tane,3 kaşık makarna
2 lt su 1 limonlu soda
1 saat yürüyüş..

kızlar ben 2 gün önce mekik çekmeye başladım, ama bugün ölçüm yaptığımda 2 cm daha kalın geldin belim. ya acaba yeni başladığım için mi??? bir de ben günde 3 öğünden önce 20şer düz 25er yan olarak yapıom, acaba hepsini bir anda mı yapsam yoksaa böle mi daha iyi??

cnm bak ben 400 mekık cekıyorum nasılmı ?
50 set 30 40 sanıye ara 50 set 30 40 sanıye ara
ve yan duz cesıt cesıt sabah kahvaltı oncesuı yada 1 saat sonrası
bence ne kadar cekıyosan setlere bol boyle yap gun ıcersıne bolme cnm
20 cm ınceldım cnm kesınlıkle tavsıye edıyorum

X