Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugün ilk günaydın benden olsun arkadaşlar..

hepinize sağlıklı günler diliyorum...bu gece çok kötüydüm, sabaha kadar wc ye taşındım

ve barsaklarım bozuk..karnımın içinde depremler oluyor...şükür şimdi biraz daha iyi sayılırım...

sabah kahvaltım haşlanmış bir adet patates ve çay...bugünü patatesle geçireceğim galiba.

geçmiş olsun Fatma ablacım,Allah şifa versin a.s.

pokahontas diyetle ilgili bilgiler için teşekkür ederim a.s.
kahvaltım:1 etimek,peynir,salata...kurstan geldim,şimdi 1 kase erik yemekle meşgulüm :)

sabah
bir dilim ekmek
domates salatalık peynir

eşim eve gelince dışardan söyliycez yemeği o yüzden öğle yemek yemedim

iyi akşamlar arkadaşlar
fatma abla çok geçmiş olsun
bügünki yediklerime gelince
kahvaltıda 1 dilim çavdar ekmeği, peynir, zeytin ve bir tane haşlanmış yumurta
öğlen nescafe ve bir dilim kek
az öncede bir kade mercimek çorbası , 4 kaşık pilav yedim ve ayran içtim

merhaba canım arkadaşlarım. güsel ve birasda puslu bi istanbul sabahından hepinize koskocaman günaydınlar:)
bende şimdi klasik kahvaltımı yapıyorum..

Hepinizi kocaman kocaman öpüyorummmmmm

günaydınlaaaar

nasılsınız kızlar

dünden beri uğraşıyorum yine hiç aksiliğim bitmiyor

dün çocuk odasına bi girdim halı suda yüzüyor

yanında tuvalet var odanın
sanırım orda boru filan patladı odanın köşesinden su doldu
bu gün yine tesisatcı gelecek ve sanırım tuvaletin kalebodurunu filan kıracaklar

ooooof daha yeni bitti temizliğim al başına dert işte

neysem kızlar birazdan gelirler ortalığı biraz topalayım

oooooooooof of deliceeeeeeeeeeeeem

günlerdir gelmeyen ve sorduğum sorulara cevap vermeyen değerli arkadaşlarım
bu yarışma sadece cuma günleri gelip bildirim yapıp kaçılan bir yarışma değildir
bazı sorumlulukları vardır ve bu sorumluluklar ttaaaa ilk yarışmaya geldiğinizde size anlatıldı

fakat uymak şöyle bir kenara dursun ilgilenmiyorsunuz bile

burası bazı insanların iyi niyeti, özverisi ve hoşgörüsüyle var

lütfen bu saf niyetleri hiçe sayacaksanız sadece gelinn ve biz sıkıldık deyin yeter ve gidiin ondan sonra ki sizle ilgili şeylerle uğraşıp zaman kaybedilmesin
ben sizin için tercih yapmak orunda kalmayım byle düşünürler herhalde diye kafa patlatmayayım

bu mesajımıda belki okumayacaksınız bile

ama okuyan bütün arkadaşlara sesleniyorum ben varım devam ediyorum diyen hatta geri dönmek isteyenler sizde bende artık varım diyorsanız takım listesini yeniden oluşturacam artık cuma gününe yani yarına kadar bekliyorum gelmeyen arkadaşlar artık listeden silinecekler

önemli olan takımın kalabalık depğil düzenli olası bizim için

size ilk geldiğinizde takip edin dediğim cuma yaroşması üyelerinin paylaşım alanı topiğini takip edersenşiz demek istediğimi daha iyi anlayabileceksiniz

Son düzenleme:
Topkekim haklısın ben o topiği takip ediyorum. ciddi derece emek sarfediliyor. ve emek veren
herkesede gercekten çok çok teşekkür borçluyuz.. ellerine emeğine sağlık..

ben varım :)

günaydın arkadaşlar zeynepcim var sende bi aksiliklerde iyiye yoralım canım bozma moralini sana katılıyorum kimse çok net ugramıyo yada sadece menüler yazılıp çıkılıyo paylaşım yok ve haftalardır gerilerdeyiz ben sonuna kadar varım burda olmamın amacı sadece zayıflamak degil yanlışları mı görmek ve destek olmak . bana düşen neyse yaparım

Topkekim haklısın ben o topiği takip ediyorum. ciddi derece emek sarfediliyor. ve emek veren
herkesede gercekten çok çok teşekkür borçluyuz.. ellerine emeğine sağlık..

ben varım :)

günaydın arkadaşlar zeynepcim var sende bi aksiliklerde iyiye yoralım canım bozma moralini sana katılıyorum kimse çok net ugramıyo yada sadece menüler yazılıp çıkılıyo paylaşım yok ve haftalardır gerilerdeyiz ben sonuna kadar varım burda olmamın amacı sadece zayıflamak degil yanlışları mı görmek ve destek olmak . bana düşen neyse yaparım

teşekkür ederim kızlar beni anladığınız için bakalım diğer arkadaşlardan neler çıkacak
bu listeyi yeniden düzenleme konusunda kararlıyım

olmadı haşa böyle devam ediliyorsa artık herkes olsada ben yokum

selam arkadaşlar...

zeynepcim ben bu hafta yarışmadan bir müddet ayrılmak istiyorum...sağlığım pek iyi değil bu aralar...kendimi çok halsiz hissediyorum...ara vermem iyi olacak...zaten bu hafta hiç kilo veremedim...yine 80. geldim...olurmu canım..hergün size uğrarım yine...tamammı canım...hepinizi öpüyorum...

selam arkadaşlar...

zeynepcim ben bu hafta yarışmadan bir müddet ayrılmak istiyorum...sağlığım pek iyi değil bu aralar...kendimi çok halsiz hissediyorum...ara vermem iyi olacak...zaten bu hafta hiç kilo veremedim...yine 80. geldim...olurmu canım..hergün size uğrarım yine...tamammı canım...hepinizi öpüyorum...

tamam ablacım oldu geri dönmek üzere yarıldı derim sana geçmiş olsun
kendine iyi bak aburaya uğra çok özlemeyelim seni ablacım

X