Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bu günkü uygulamamı yapıyorum aynı zamanda yazıyorum

kendimi asla şiman kişilerle karşılaştırmıyorum ben kandimi zayıf hissediyorum çünkü

ayna karşısına geçtiğimi ve yağsız karnıma baktığımı hayal ediyorum hissediyorum

elimi sımsıkı göbeğimde dolaştırdığımı hayal ediyorum ve hissediyorum

çok sevdiğim o elbiseyi giyorum zihnimde ve işçine çok rahat giriyorum ve bana çok yakıştı ben kendimi seviyorum

etrafımdaki insanların bu yeni halimle ilgili neler söylediklerini düşünüyorum ve duyduğum mutluluğu hissediyorum

zeynepciğim çok beğendim ben bu uygulamayı. yazdıklarını okuyunca bile insan kendini bulutların üstünde hissediyor. bu arada benim kilomda 66.5 tam bir rekor kırdım yani 1 yılda 10 kg aldım ama neyseki bu vermiş halim:1shok: yani neredeyse 70 lere ramak kalmıştı diyeyim sen anla. şimdi daha düzenli besleniyorum ve sporumu yapıyorum.:sm_cool: bende bu hafta sağlıklı beslenmeve diyet adında bir dergi aldım çok beğendim. birde diyet günlüğü adında not defteri var. günlük yediklerini yazıyorsun. bu arada kızımın kilosu 75.6 oldu. 88.5 kg düştü. haftada 800g-1 kg veriyor.

bu arada benim evde iyi bir temizlik istiyor CADIARZU ama temizlik modunda olmadığım için hiç elimi sürmüyorum. yüzeysel yapıp geçiyorum neyse canım akit bulunca yazacağım yine. öptüm canım

iyi akşamlar arkadaşlarr
bugün ki menümü yazayım ilk önce
kahvaltıda peynir domates salatalık ve yarım dilim ekmek
öğlen bir ad. zeytinli poğaça ve çay
ikindide 4 tane sarma
az öncede canım nescafe çekti yanında da bi tane bademli kurabiye yedim akşama da bişey yemem artık
zeynep abla dediklerini deniycem bide araştırayım şu kitabı sipariş veririm bende motiveye çok ihtiyacım var

kızlar pc yi açık unutup kuaföre gittim tabi işimde uzayınca anca döndüm

bir kaş için gitttim saçımı kestirrdim boyattım koyu kestane yaptım bide kırmızı balyaj :roflol:yaptırayım dedim ama vaktim kalmadı bi,de param yetmiycek baktım bıraktım artık onuda haftaya halledecem :çok üzgünüm:
iyi oldu ama ya hoşuma gitti kendi saç rengim gibi durdu epeydir röfleli idi bu farklı geldikaydirigubbakcemile3

nilgün ablacım sende benim yöntemi kullan en azından iyi hissettiriyor
ama bana biraz fazla iyi hissettirdi sanırım kendimi kuaförlere attım
maşallah kızna ablacım çok iyi gidiyor

jalecim kitabın adı tek şişman beyn,iniz mutlaka televizyonda filan duymuşsundur

ya kızlar saat geç oldu yemesem iyi ama çok acıktım yemeden duramıycam
çocuklara köfte yaptım azcık ucunda yiycem salatayla

ha bide kızlar iş buldum eylülde çalışmaya başlıyorum

bi arkadaş kız öğrenci yurdu açıyor ama bir bayan müdireye ihtiyaçları varmış beni aradı geçen gün yapar mısın diye
yapmazmıyım dedim de
yıllardır çalışmıyorum ben daha önce öğrenci yurdu idareciliği yapmıştım bir yıl ama yine iş hayatı beni korkutuyor

eşimde bi yerden başlıycan eninde sonunda hadi bi başla bakalım artık diyor
bakalım hayırlısı artık inşallah

hoşgeldin zeynep abla bahsettiğin kitaba baktım akşam sipariş vereceğim eşim gelince inşallah bu sefer faydalı olur benim için montignac ı da almıştım ama onu pek beğenmedim nedense
ne güzel saç rengini değiştirmişsin bende çok istiyorum bu aralar ama şu anda kızıl boya var onun tamamen akmasını bekliyorum yoksa istediğim renge dönene kadar bir kaç aşamadan geçmesi gerekecek olmazsa kestiririm saçlarımı

akşamı nasıl yapacan sen onla
hiç karbonhidrat koymamışsın serapcım

kızlar az önce tv de bi diyet soğuk çorba tarifi verdiler ilemeyeniniz varsa paylaşayım
1-2 kase yoğurt (kişi sayısına ayarlanır)
yarım kase haşlanmış bulgur
2 tane salatalık
biraz haşlanmış mısır, nohut, fasülye veya yeşil mercimek (biri tercih edilecek)
dere otu

hepini karıştırıp çorba yaptı pişirmeden hemen hazır hemde doyurucu geldi bana öğle yemekleri için güzel olabilir mutlaka deneyin
ben yarın deniycem hemen

sonradan bi kase çorba içdim canım
akşamda makarna çorba

tarif hem güzel hemde kolaymış deniycem bende

kızlar pc yi açık unutup kuaföre gittim tabi işimde uzayınca anca döndüm

bir kaş için gitttim saçımı kestirrdim boyattım koyu kestane yaptım bide kırmızı balyaj :roflol:yaptırayım dedim ama vaktim kalmadı bi,de param yetmiycek baktım bıraktım artık onuda haftaya halledecem :çok üzgünüm:
iyi oldu ama ya hoşuma gitti kendi saç rengim gibi durdu epeydir röfleli idi bu farklı geldikaydirigubbakcemile3

nilgün ablacım sende benim yöntemi kullan en azından iyi hissettiriyor
ama bana biraz fazla iyi hissettirdi sanırım kendimi kuaförlere attım
maşallah kızna ablacım çok iyi gidiyor

jalecim kitabın adı tek şişman beyn,iniz mutlaka televizyonda filan duymuşsundur

ya kızlar saat geç oldu yemesem iyi ama çok acıktım yemeden duramıycam
çocuklara köfte yaptım azcık ucunda yiycem salatayla

ohhhhh
güle güle kullan saçlarını canım

bi arkadaş kız öğrenci yurdu açıyor ama bir bayan müdireye ihtiyaçları varmış beni aradı geçen gün yapar mısın diye
yapmazmıyım dedim de
yıllardır çalışmıyorum ben daha önce öğrenci yurdu idareciliği yapmıştım bir yıl ama yine iş hayatı beni korkutuyor

zeynepciğim senin adına çok sevindim. çalışma hayatı zor bir o kadarda zevkli tabi sevdiğin işi yaparsan. eminim sen bunun altından da kalkarsın kaydirigubbakcemile5

yapmazmıyım dedim de

aa çok güzel bi haber..zaten istiyodun ablacıımm,hayırlısı olsun yerimseniben

iyi geceler arkadaşlar
leylacım nasılsın ? karşılaşamıyoruz bi türlü şu sınavlarıda hayırlısıyla atlatırız inşallah
bu arada zeynep abla kitabın siparişini verdim

yapmazmıyım dedim de

CANIM ÇOK SEVİNDİM SENİN ÇOK İYİ OLUR HEM RAHAT İŞ BAK GÖR AZMİN DAHA ÇOK ARTACAKa.s.

SLM FISTIKLAR GÜZEL Bİ GÜN TABİ İZİnli olanlar için ben malesef çalışıyorum
dün akşam arkadaşlarla piknige gittik ben hazırladım ama 1 lokma tavuk zor attım agzıma canım yemek istemedi pişirirken doydum galiba yakan top oynadık ip atladık gece 2 de döndük eve ama her yerim agrıyo bugün de armada da modifiyeli araçların fuarı var eşimle oraya gidecegiz kahvaltı olarakta zorla pogaça yemege çalışıyorum aç karnına yarım lt su içtim

günaydın kızlar
birazda tünaydın oldu ya neeeeyse

klasik kahvaltı ettim

iyi dilekleriniz için teşekürler kızlar
evet nilgün ablacım iş hayatı zor ama zevkli
daha önce çalışıyodum bende ğretmenli,k filanda yaptım b, dönem çok zevk alıyodum bundan
eşimin habire şehir değiştirme sorunu yüzünden bıraktım çalışmayı
hayırlısı inşallah ucundan tekrar iş hayatına dönelim bakalım mevlam neyler
neylerse güzel eyler

merhaba arkadaşlarr hayırlı günler hepinize
bugün kursum yok evde keyif yapayım dedim.
kahvaltıda bol peynir, 4 ad. zeytin , domates, ve bir dilim köy ekmeği yedim
arada da bir küçük muz
şimdide yeşil çayımın demlenmesi bekliyorum

X