9 mart çatlatma iğnesi pko gebelik oviletta

Merk etme sperm canlı kalma süresi uzun 72 saate kadar yaşayabiliyor 3 gün guzenli ilişki olmuş sperm kalitesi iyiyse 17 Şi çok fark etmeyecektir ,

Aaa acaba test hata veriyor olabilir mi yada kanda baktırsanız mı
Kaset testin çılgın olması lazım hata vermesi için çünküüüü 10 kez farklı markalarla test yaptım hani hayalet cizgi filan hak getire yani yok hiç görmedim adetimin içime kaçması söz konusu bunun gebelikle ilgisi olamaz

Merk etme sperm canlı kalma süresi uzun 72 saate kadar yaşayabiliyor 3 gün guzenli ilişki olmuş sperm kalitesi iyiyse 17 Şi çok fark etmeyecektir ,

Hadi inşaAllah

Yaa çok hoşsunuz

Ah o sizin hoşluğunuz ben bu tedavi süreçlerinde tatlı tatlı deliriyorum yanımda hunim oluyor artık
Gerçekten çok zor bi süreç dışardan malesef ki anlaşılmıyor tam olarak ve olmadıkça giderek olmayacakmış gibi geliyor. Benim yumurta rezervim düşük son iki ayım olmadı tüp bebek deniycez sanırjm

Benimde yumurtam çok dert etme azda olsa çokda olsa sınavınız var Allah'tan çözümsüz değil pko var bende de ama içinden işe yarar bulamıyoruz pek dirençli hanımlar inat ediyorlar . Bizde bu ay deneyip tüp bebeği araştırmaya başlayacağız. Kaç yıllık evlisin sen hangi ilden yazışıyoz

Hahaha pkos olayını asla anlayamıyorum bazı pkoslular sizin gibi zorlanıyorlar bazı pkoslular var mesela çevremde çat diye hamile kaldı şimdi ikinciye kalmış yani etkisini anlayamadığım bi rahatsızlık ama tüp bebekte daha rahatsınız bu bile güzel birşey ben istanbuldayım 3 yıllık evliyim ama yaklaşık 6 aydır çocuk düşünüyoruz derken çat diye yumurta rezervimin düşük olduğunu öğrendik. Bizimde bir iki ay daha olmazsa tüp bebek olacak gibi

Bende 6 yıllık evliyim hiç korunmadık ama sanırım benim yumurtalıklar korunuyor bende az önce adet oldum yarın tekrar gideceğim femera çatlatma iğnesi ile yola devam . Hayırlı olan olsun inşallah sende sakın ihmal etme zamana bırakınca zamanla olmuyor bizim eşekler yiteklemeden gitmeyecek sanırım

Ayy ne kadar komiksiniz siz hangi ildesiniz peki

Ayy ne kadar komiksiniz siz hangi ildesiniz peki
Kayseri gadasını aldığım neyse sen bide beni tedavide gör kaus Abu surat 40 karış evde kocamla köşe kapmaca oynuyoruz . Başta anlaşma yapıyoruz tedavi boyunca peki hanım dışındaki herşey yasak .yoksa sinirleniyorum biri burda avakadodan bahsetmişti yumurta kalitesine iyi geliyor diye hatta ilk deneme gebelik oluşmuş tabi nasip biraz ama belki vücuda katkısı olur ben bugün başladım dene istersen

Kayseridede çok ünlü bi merkez var demi ay avokodayu bende okudum iki gündür yiyorum

Adını bilmiyorum da instegramda sürekli karşıma çıkan bi merkez var Kayseride gösteriyor. Aynen ya tadı hiç güzel değil
Yarin bende doktora gideceğim bugün kan verdim değerlere de baksın diye yarın bakalım femera ile devam sanırım aramızda büyük etkileşim var bu femera ile ama geçen ay biraz yanlışlıkla çok içtim sanırım yumurta kalitemi düşürdü

Bu ilaçlar kaliteyi mi düşürüyor? Bende bu ay ilk defa tedaviye başladım. Doktora klomeni sordum yok dedi vermedi bir yumurtam kendiliğinden büyüdü sadece çatlatma iğnesi vurdu. O arada başka doktora gittim o olmazsa diğer ay gel ben klomen siz çatlatma iğnesi vurmuyorum dedi hangisi doğru bilemedim

Ben yanlışlıkla fazla içmişim tabi düşürür dışardan alınan hormon diye düşünüyorum . Kendiliğinden catlamiyo muydu benimki de büyümüyor ondan önce de ay klomen kullandım bende ama büyümedi femeraya geçtik dirençli çünkü .bende yumurta büyüme çatlama sıkıntısı var. Herkesin farklı ya bı baskasina gitsen femera der diğeri başka yani o yüzden adım adım ilerle denek faresi gbiyiz öyle düşün

Ay aynı denek faresi gibiyiz gerçekten benim sadece yumurta sayım az yoksa bence çatlıyordu. Çocuk düşüneli de az oldu ama doktorlar bir yandan da zaman az dedikleri için çırpınıyorum

Merhaba kayseride hangi dr. gidiyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…