9 mart çatlatma iğnesi pko gebelik oviletta

dün yaptığımın harici yapmadım demek istedim olsa çıkardı ya reglime birkaç gün kaldı şurada göğüslerim de acıyo regl geliyo muhtelemen olmadı daha da gitmicem doktora zaten
Neden gitmiyorsun ki ? Bende de snegatif ama ne Ağrı ne göğüs hassasiyeti yok arada belim ağrıyor valla .

Neden gitmiyorsun ki ? Bende de snegatif ama ne Ağrı ne göğüs hassasiyeti yok arada belim ağrıyor valla .
canım sürekli işten izin alıp doktora gitmek de sıkıntı oluyo bi de çaba gösterip negatif olunca çok üzdü beni salıcam yani bilmiyorum bi reglim gelsin de belki tekrar denerim şansımı üzdü beni içten içe ya olursa umudum vardı çünkü

Haklısın ben hala umutluyum adet olana kadar devam . İnsanlar o kadar çok çabalar veriyor ki bizim neyimiz eksik bende çalışıyorum izin zor oluyor haklısın ama üstesinden geliyoruz . Pes etme sende . Yolumuz uzun engebeli zor olabilir ama başaracak gucteyiz . Gerçekleşmeyecek şeyin hayalini kurdurmaz Allah . Sana inanıyorum ve hep yanındayim üstesinden gelip hayırlı haberi alırız.

Ben 24 şubatta iğnemi vuruldum 2 gün bir kanama geçirdim adet günü sonra. Rengi ve miktarı çok değişikti ne adet gördüm sayılır ne gebeyim saçma sapan bişey oldu hala da devamı gelmedi kanamanın veya lekelenmenin iğnenin 16 ci veya 17ci günü yapmıştım test

Doktorunuzla görüştünüz mü hiç

Bende 9 martta igne oldum test falan yapmiyorum belirtimde yok zaten adete kadar beklicem bat 3 gun sonra eger adet olmazsam test yaparim artik

Helal olsun valla iyi sabır etmişsin inşallah mükâfatını alırsın
Siz ne durumdasınız acaba merak ettim bende bu ay ilk defa çatlama iğnesi vurdum ilk gün kramp vardı ama sonra belirtiler kesildi. Bugun iğnenin 4.günü herhangi bi belirti yok. Dün doktora da gittim çatlamış dedi. Acaba bi belirti mi olması gerekiyor döllenmiştir demek için bilemiyorum

Ben daha önce ki kimyasal yaşadım bu yaptığımizda kasıklarım çık ağrıdı ilişki sonrası çok kötü oldum ama sanırım benim yumurtam çatlamadı kist oldu çünkü hala adet olmadım olmam gerekiyordu testim de negatif

Yok yok bunun için olumsuz düşünme bende belirtti vardı da noldu insana göre değişiyor düzenli iliski yaptıysan gerisi önemli değil rabbim ol derse oluyor

Yok yok bunun için olumsuz düşünme bende belirtti vardı da noldu insana göre değişiyor düzenli iliski yaptıysan gerisi önemli değil rabbim ol derse oluyor
Yani inşaAllah tutmuştur. Doktor 15. Gün yumurtamın 18mm olduğunu söyledi 17.günde baktırdım ve çatlamış dedi. Bizde 14,15,16 yı değerlendirebildik ama 17 başka bi nedenle kaçtı. Umarım orayı atlayarak hata etmemişizdir

Aaa acaba test hata veriyor olabilir mi yada kanda baktırsanız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…