82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kahvaltim
Yumurtayi süt ve lor peynirli yaptim
image.jpg

Selam kızlarrr
Nasılsınızz?
Yaa bir gün giremedim internet paketini doldurmuşum, son gün giremedim o yüzden. Bugün yenilendi.
Öyle işte, diyete devam :) Okumadığım kaç sayfa birikmiş, bir göz atayım ben :KK48:

Sürer canım, merak etme. Haftada 3 gün 1er saat yeterli, bu şekilde başlayabilirsin. Baştan çok aşırı zorlama ki bıkmayasın. Ben diyetisyene giderken bu şekilde yaptırıyordu, çok faydası oldu.

Aynende dedigin gibi olacak canim umarim faydasini görürüm.. Bugün havalar güzel üstüme baharlik biseyler aliyim dedim hicbisey yakismadi ne kadar üzüldüm anlatamam.. Öküz gibiymisimde haberim yokmus :KK43:

Aynende dedigin gibi olacak canim umarim faydasini görürüm.. Bugün havalar güzel üstüme baharlik biseyler aliyim dedim hicbisey yakismadi ne kadar üzüldüm anlatamam.. Öküz gibiymisimde haberim yokmus :KK43:
canım benim veriyoruz bak, yaza kadar inşallah istediklerimizi alabileceğimiz kiloya geleceğiz. bunlar bizi daha çok gaza getirecek başarma yolunda. sonra da ödül olarak istediklerimizi alacağız inşallah.

canım benim veriyoruz bak, yaza kadar inşallah istediklerimizi alabileceğimiz kiloya geleceğiz. bunlar bizi daha çok gaza getirecek başarma yolunda. sonra da ödül olarak istediklerimizi alacağız inşallah.

İnsallah canim insallah.. İnsan yemeyince ölmüyormus ne kadar büyük ders oldu bana

İnsallah canim insallah.. İnsan yemeyince ölmüyormus ne kadar büyük ders oldu bana
aynen canım, zaten amaç kendimizi aşırı yemekten uzaklaştırmak, porsiyon küçültmek. buna alışınca zaten ömür boyu sürecek sağlıklı yaşam tarzı...
Allahim iyi ki karsima cikardi sizi yoksa bu kadar dirayetli olamazdim.. Yaza zayiflamak yerine heryere yuvarlanarak giderdim
canım evet özellikle ikizim @zayiflicammm 'ın inanılmaz bir enerjisi var. bizi bir araya topladı :KK68:

X