82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Diyetisyenin aklımı okumuş
Bu akşamki yemeğim tamda öyleydi
Bir kase havuclu nohutlu mercimek corbası
Bol limonlu haşlanmş karnbahar

Sen yedinmi akşam yemeğini?

Yok tatlım be aksam 7 bucukta yiyorum gec yatiyorum cunku

Guzel cok saglikli tatlkm menun

Budda beraber menulerimizi paylsalimmi nddersn

Aksam kesin menum paylasicam ama gündüzden ne yicegim belli olursa oglende yazarim musait olduugmsa resimli koyarim menülerimi

Ama pazaretsi hsr tarti günümde tartimin kesin fotosunu cekicem boyle yapmam beni daha cok azimlendircekkk

Muzafwr kushan doyeti hakknda ne düşünüyorsun

2 haftalık olan diyettenmi bahsediyorsun?
Diyet aslında iyi gorunuyor ama zamanında o adamın kampında bir kız ölmüştü hatırlarsın sende. O zamandan beri o adama guvenmiyorum ben ya ne bileyim.
Birde ben bir listeye baglı kalamam o gun evde ne pişmişse onu yemek iradem acısından daha iyi gibi düşünüyorum

Kuzum ya bende yeni duydum bu olayı ALLAH korusun zayflicaz diye sagliksiz kalmayalim benide liste kasiyor en iyisi gunluk belirlemek canim katiliyorum

Canim hastane işleriyle ugrasiyorum. Sabah falan bisey yiyemeyince bende sizinkileri okuyodum :) aksam yemegimide yeni yedim mecbur.
1 tane alabalik ve salata :)

Gecmis olsun canım seni bekledim bende afiyet olsun balik iyi olmus ama sabahta ye tmmi halsiz kalma

Gecmis olsun canım seni bekledim bende afiyet olsun balik iyi olmus ama sabahta ye tmmi halsiz kalma
Ayy sagol canim benim :* şu hastane işleri bir kac güne hallolur bende düzenli olarak paylaşimda bulunurum artik :) ama o kadar zorlaniyorum ki eşimin yaninda yemek yememek icin :)

Ayy sagol canim benim :* şu hastane işleri bir kac güne hallolur bende düzenli olarak paylaşimda bulunurum artik :) ama o kadar zorlaniyorum ki eşimin yaninda yemek yememek icin :)

Kendini guzel giysilerin icinde hayal et ozaman azim oluyor

Bugunku menum kafamda kararlastirdim yaziyimmm

Kahvalti
.Haşlanmış yumurta üzerine bi kasik yogurt pul biber nane koyarak.
.1 dilim kepek ekmegi
.Yasemin cayi

Öğlen
.Lahana salatasi
.bir bardak ayran

Aksam
Bi kase domates corbasi
Bi küçük tabak lahana salatasi
1 bardak ayran

Bitki cayi...

Kizlar been ders saatim öğlen olduğu zamanlar gec yatıyorum

Gece oturunca cok acıkıyorum

Onun çözümünu soyle düşünüyorum

Gece 1 dilim kepek ekmegi ve 4 tane zeytin

Yada salata varsa bi kase salata yicem

Kalori hesabı yaptım bugünku menum gece yemeyle birlikte 650 kalori cunku lahana salatası kalorisi cok dusuk tavsiye ederim

Basaricam hissediyorum annem hamur isi yapmıştı bi tane almadim pazartesiiii merak ediyorummmmm eger İNŞALLAH cok kilo vermis olursam hirsima hirs olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…