82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

bacııım sorma, dün pul biberi fazla kaçırmışım ve bugün karnım okadar huzursuz oldu okadar ağrıdıki anlatamam , bi kez daha böyle olmuştu, camış gibiyim uzandım biraz eşim ilgilendi çocuklarla, acep bu ul biber benim karnıma napıyoki bilen varmı, inşallah ülser falan diğildir, hastalık hastasıyım zaar :KK17:

canım baharatları biraz fazla kacırdıgında mide yanması yapabiliyor.. yarım cay bardagı süt biraz rahatlatabilir :KK66:

Rapor
Sabah bir dilim elma

Kahvaltı
İki koy yumurtası
Bir fincan cay
Zeytin
Bir akıtma

Öglen
Bir akıtma
Peynir

Akşam
Adana kiyma
Salata
Ayran
Su bir lt ytana kdr artar
Rahtszm balli zencefilli su
Spor
Leslie
50 ip atlama
50 squat

wuuuu çok daha sevimli bi isim ve resim :)))) resmen mutasyona uğramışsın, inşallah kilolarımızda o mutasyona uğrıcak :KK55:
Sag ol kuzum insallah

bacııım sorma, dün pul biberi fazla kaçırmışım ve bugün karnım okadar huzursuz oldu okadar ağrıdıki anlatamam , bi kez daha böyle olmuştu, camış gibiyim uzandım biraz eşim ilgilendi çocuklarla, acep bu ul biber benim karnıma napıyoki bilen varmı, inşallah ülser falan diğildir, hastalık hastasıyım zaar :KK17:
Gecmis olsun canim, ben de oda sicakliginda sutun iyi geldigini biliyorum.

evet haşlayıncada iyi geliyor, ama kuru yedinmi içeride şişiyor ve maalesef sonuç hüsran:KK43:
Sag ol canim ben sekersiz hasliyorum gayet tatli oluyor, hoşaf gibi. İyi gelmesine sevindim. Sirf tuvalet yuzunden bugun fazla ciktim.

üfff yaa kızlar şurda yazılanları hemen uygulayasım geliyor ama maalesef bizim site markete uzak :KK43:
ulan bi diyeti bile ağız tadıyla yapamıyom
Olsun canim yarin gider alirsin.

Eskiden beri kilomu yazarim kizlar, şimdi baktim da, en son 80 kiloyu taa 16 kasim 2013te görmüşüm. 2013 yilinda evlendik, ilk 20 gunde 3 kilo almisim :KK70: siz siz olun dikkat edin resmen evlilik adama kilo aldiriyor. Guzel yemekler yapayim diye ugrasiyor insan, sonucu da kilo oluyor. İşte o 3 kiloyu aldigimda hemen vereyim deseydim bugun bu durumda olmazdim. Neyse ben yine sesli dusunmeye basladim. O zamanki kiloya sonra evlendigim kiloya ve sonra da hayatimin en zayif kilosuna inecegim inşallah. Amiiiiinnnnnnnn. (Cumlemiz insallah kizlar)

AMİN kuzum hic bisey icin gec degil :KK66:

Kuzum doktora git migde önemli geçmiş olsun diyetcan:KK43:

Rapor
Sabah bir dilim elma

Kahvaltı
İki koy yumurtası
Bir fincan cay
Zeytin
Bir akıtma

Öglen
Bir akıtma
Peynir

Akşam