82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Eskiden beri kilomu yazarim kizlar, şimdi baktim da, en son 80 kiloyu taa 16 kasim 2013te görmüşüm. 2013 yilinda evlendik, ilk 20 gunde 3 kilo almisim :KK70: siz siz olun dikkat edin resmen evlilik adama kilo aldiriyor. Guzel yemekler yapayim diye ugrasiyor insan, sonucu da kilo oluyor. İşte o 3 kiloyu aldigimda hemen vereyim deseydim bugun bu durumda olmazdim. Neyse ben yine sesli dusunmeye basladim. O zamanki kiloya sonra evlendigim kiloya ve sonra da hayatimin en zayif kilosuna inecegim inşallah. Amiiiiinnnnnnnn. (Cumlemiz insallah kizlar)

Cayin çörekotu ve zencefilsiz olan ini yapmistim ama icememistim tadindan :KK43:ama corbayi tuttum teşekkürler cnm :-)
Ben de bu hafta bir gun deneyeyim bari canim, sonucu yazarim. Bu alinti yaptigim diyetisyen pahalidir kesin yaa ama guzel basari oykuleri var, okudum biraz.
bende yulaf ezmesini merak ediyorum nasıl acaba kızlar ya
Canim eti litalif mi neydi adi, sari kutulu, ondan alabilirsin. Bana dokunuyor yulaf, yiyemiyorum.
yediğim müslide varmıs ya la :KK70: :KK70:
Kiz sen cok tatlisin, hoşsun ya :KK70: masallah diyeyim:nazar:

Ben de bu hafta bir gun deneyeyim bari canim, sonucu yazarim. Bu alinti yaptigim diyetisyen pahalidir kesin yaa ama guzel basari oykuleri var, okudum biraz.

Canim eti litalif mi neydi adi, sari kutulu, ondan alabilirsin. Bana dokunuyor yulaf, yiyemiyorum.

Kiz sen cok tatlisin, hoşsun ya :KK70: masallah diyeyim:nazar:
sagol canım :KK70:

Diyetcan nerelerdesin :KK66: kayip :KK66:
bacııım sorma, dün pul biberi fazla kaçırmışım ve bugün karnım okadar huzursuz oldu okadar ağrıdıki anlatamam , bi kez daha böyle olmuştu, camış gibiyim uzandım biraz eşim ilgilendi çocuklarla, acep bu ul biber benim karnıma napıyoki bilen varmı, inşallah ülser falan diğildir, hastalık hastasıyım zaar :KK17:

X