82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Afiyet bal şeker olsun ikizime

Nickin on numara
Sag ol tatlim

Guzelmis menun canim. Ben de diyette plato evresini arastirdim, kilo verme duruyormus, vücudumuz az yiyoruz diye kıtlık var saniyormuş. Depolamaya başliyormuş. Haftada bir gün karbonhidrati biraz fazla yiyin ve psikolojik olarak aşın bu durumu diyor bir makalede.

Fistiklar detoks gununuzu belirleyelim.listyei yapalım beraberce bisi dicem kizlar simdi bu cumaya 4 gun varya acaba haftaya cumayami tartilsak nediosunuz siz karar verin ben uyarım kizlar
Benim icin de fark etmez canimcigim

Kuzum benim cok sagol kuzu dlgru brnde oyle bisi duymuştum benimki o.makaleye uyuyomu sence azmi cokmu.menum kuzum sen brlsn

Sagol Ikizim

Tamam fistik ozmn 1 gunmu yapalim.2 gunmu

Guzel hatunlar bir sey diyecegim,
Ben bugun fatsecret diye bir kalori sayma programi kullanmaya basladim.
Listemdekiler kac kalori merak ettim.
3500 kalori vücudumuzdaki yarim kiloya denkmiş.
O yüzden günde 500 kalori az almaya çalisin diyor.
Başka kullanan var mi bu programi

I ice floe kuzum persembe eşinden dolayi detoks yapamam demisti ozmn isteyen 1 gun isteyen 2 gun yapsın
carsamba persembe olsun
Diyetcan sende iki gun yapmak istersen sali carsamba yaparsın 1gun yapmak isteyen carsamba yapsin nasil fikir

Kuzim ben netten diyet ardsima uyeyeyim oradan bakiyorim o dedgni bilmiyordim güzel yapmissin

Kuzum benim cok sagol kuzu dlgru brnde oyle bisi duymuştum benimki o.makaleye uyuyomu sence azmi cokmu.menum kuzum sen brlsn

Sagol Ikizim

Tamam fistik ozmn 1 gunmu yapalim.2 gunmu
Canim zaten diyetteyiz, ben iki güne dayanamam gibi
Aslinda listemizi degistirmemiz lazim her hafta cunku vücut alişiyor. Ben diyetisyene gitmiştim üniversiteden mezun olacagim zaman, kep töreninin gazina gelmiştim neyse o zaman surekli degistiriyordu listeyi. Mesela süt yogurt miktarini, ekmek miktarini surekli farkli verirdi. Gecen sene o listeyi uyguladim fazla geldi, metabolizmam yavaslamis tabi 4 yil oldu
Diyecegim o ki, degistire degistire uygulayalim. Etimizi yogurdumuzu almaya özen gösterelim.

Bencede kuzum degistre degtre yol almamiz.lazim.vycut alismamali bigun uapariz kuzum carsamba yada persemve yaparsn kuzum

Kuzum bizim.grupta zorlama yok nasil arzu ediosaniz ona gore hareket edin fistiklar herkes kendini en cok tanir kendine gore ayarlarsin aslında gun koymaya bile gerek yok detoks haftada 1 yada 2 gun yyapalım kim.nezmn musait olursa yapsin gunee gerek yok

Doğru söylüyorsun tatlim, sonucta hepimiz bir sekilde diyet yapmaya calisiyoruz.
Sporumuzu da yapiyoruz. Allah saglikla zayiflamamizi nasib etsin

Tatlim biraz anlatır misin buraya nasil aktif olblrim kurallar ne

Kuralsiz kuzum hafatada 1 yada 2 gun detoks yapiyoruz kiloyu canladrmak.icn onun disinda menulerimizi yazıyoruz cuma gunleri tarti gunumuz bol.bol sohbet liste yapicam fistigim istiomusun girmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…