82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gecenlerde gitmiştim Aç hani once esime bı hava yaptım ben sundan yicem cok kalorili senin yedıkelrın dıye sonra bı baktım yanına patates kola su bu Abovvvv hele avm lerde oturdun mu amaaan diyo Insan o an sonra pişmanlık tabı

@masalperisi_ sadece protein yiyorsun cnm. Dukan atak diye geciyor.

Şok diyettir balim o ben de zamaninda isverc diyeti yapmistim 5 kilo verdim saclarim döküldü ve kuzum 7 kilo birden aldim anlicagin skntili oluyor tabi K kafsinkaf35 dedigi protein agirlik yaparsin 3 gun falan faydasi olur diye dusundum balim
Kuzum benjm bende duymustum Demir eksligininden kaynalanbilecigini sen kendini bi ölc ona gore diyetisyen takviyesi alirsin balim motiveni kaybetme gercekte menulerin cok guzel elbet gidicek

@masalperisi_ disarda olmana ragmen guzel menun ben hazır yedım mi cozutuyorum
Tesekkur ederim canim kesinlikle hafif oluyor

Kuzum ben hic zumbayi bilmiyorum nasi bisi faydasi varsa bende yapym

Böyle sürekli gelirsen elimizden geleni yapariz canım hosgeldin bende 81le baslamistim INŞALLAH hepimizin yolu acik olsunda hedefimize ulasalim

Menun cok guzel canim

Kuzum ben hic zumbayi bilmiyorum nasi bisi faydasi varsa bende yapym
Kız nasıl bilmezsınız yuklemeye calisyım sımdı spor salonlarında falan hep zumba varmis zayıflama ıcın erkekler de yapıyormuş dans ınan yapsan cok hemde cok faydalı cok sacma videolar cikiyor ben bulmaya calisyım benimkini yukleyım dur

Yuklersen cok sevinirim kuzum merak ettim kac dk kuzum

8000 adım attim (tempolu)canlar
o kilo artisi yok olacak her hafta eksi olacak ha gayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…