82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydinkızlar :KK200:
Morelim sıfır hatta sıfırın altında dun ancak eksiye gecmistım bugun tekrar artı olmusum dunku menumu gordunz 17 den sonra lokma yok su 3.5 spor tamam arkadasa gıttım degıl tatmak hıc tabak almcam dedım biliyor zaten ısrar etmedi sabah boyle olunca cok uzuldum ya hıc haketmedim otur ne varsa ye dıyorşeytan :KK62:

Morelim sıfır hatta sıfırın altında dun ancak eksiye gecmistım bugun tekrar artı olmusum dunku menumu gordunz 17 den sonra lokma yok su 3.5 spor tamam arkadasa gıttım degıl tatmak hıc tabak almcam dedım biliyor zaten ısrar etmedi sabah boyle olunca cok uzuldum ya hıc haketmedim otur ne varsa ye dıyorşeytan :KK62:

Bu durum insanin canini sıkıyor :KK43: haklisin kilo vermedikce motivasyon dusuyor sakin ol kuzum yarin ne olcak balim

canım hemen moralini birçok faktör olabilir artı çıkmasında. vücudun su tutmuş ödem yapmış olabilir. mutlaka wc ziyareti sonrası sabah aç karnına hafif kıyafetlerle tartıl. uzun süredir diyet yapıyorsan vücudun direnmesi normaldir. sakın şeytana uyma canım bozma diyetini ve moralini mutlaka emeklerinin aç kalmalarının karşılığını göreceksin :KK200:

Sabah
1 haslanmjs yumurta
2 adet zeytin
1 tatli kasigi lor peyniri
1 dilim t ekmek

Öglen
1 kase domates corba
1 kase yoğurt

Akşam
1 tabak yeşil fasulye
1 tabak turplu marol salata

Ara öğün
Tarcinli Türk kahvesi (şekersiz)
1 adet küçük muz

Sabah
1 haslanmjs yumurta
2 adet zeytin
1 tatli kasigi lor peyniri
1 dilim t ekmek

Öglen
1 kase domates corba
1 kase yoğurt

Akşam
1 tabak yeşil fasulye
1 tabak turplu marol salata

Ara öğün
Tarcinli Türk kahvesi (şekersiz)
1 adet küçük muz
süpersin balım hiç cıss yok. akşam yemeği çok erken yenmiş yine tebrikler :KK9:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
3 dilim peynir
12 yeşil zeytin
şekerli kahvem :mad:

öğle
yoğurtlu lahana salatası
1 tabak bezelye

akşam
fırında tavuk but 1 tane
1 kase cacık

akşamı henüz yemedim az sonra yemeği düşünüyorum. herhangi bir ekleme olursa yazarım :KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
3 dilim peynir
12 yeşil zeytin
şekerli kahvem :mad:

öğle
yoğurtlu lahana salatası
1 tabak bezelye

akşam
fırında tavuk but 1 tane
1 kase cacık

akşamı henüz yemedim az sonra yemeği düşünüyorum. herhangi bir ekleme olursa yazarım :KK66:

:KK9::KK9::KK9:

Kuzular 1 subat 1nisana yarismasina baslamadan önce 79.700dum yarin ordada tarti gunu tartilcam bakalimm o yarismadada birinci olabilcekmiyim kuzular:KK37:

Aynen balim gece bende oturuyorum ya zor oluyor en iyisini yapiyosun :KK66:
kuzum ben sporumuda saat 9 dan sonra yapıyorum zaten akşam yemeğinden sonra yürüyüş vs.
yemeği geç yemezsem dayanamıyorum ya cıss yapıyorum ya da 1 öğün kalorisi kadar atıştıryorum..:KK66:
bugün yürüyüşüm yok ama canım evde yaparım yine birşeyler :KK69:

kuzum ben sporumuda saat 9 dan sonra yapıyorum zaten akşam yemeğinden sonra yürüyüş vs.
yemeği geç yemezsem dayanamıyorum ya cıss yapıyorum ya da 1 öğün kalorisi kadar atıştıryorum..:KK66:
bugün yürüyüşüm yok ama canım evde yaparım yine birşeyler :KK69:

Kuzum herkes kendini vücudunu bilir bence en iyisini yaparsın:KK66: iyi düşünmüsün kuzu ben oglen yemeginden sonra spor yapiyorum kuzum aksamda evde bisiler yapiyorum ortaya karisik:KK48:

Kuzum herkes kendini vücudunu bilir bence en iyisini yaparsın:KK66: iyi düşünmüsün kuzu ben oglen yemeginden sonra spor yapiyorum kuzum aksamda evde bisiler yapiyorum ortaya karisik:KK48:
kuzum akşam 6 da falan yemek yediğim zaman saat 10 gibi bir acıkıyorum öyle çay çorba falan da kesmiyor :KK48: o yüzden saati ileri aldım kuzum

X