82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

çok geç kaldım canlarım özür dilerim hepinizden :110:
dün gece çok geç yatıp sabah çok erken kalktım bünye bir tuhaf oldu tabi ki...
dışarıda işlerim vardı bir şekerli kahve içip attım kendimi dışarı
kahvaltı yapmadım öğle baktım dışarıda herşey kalori bombası...ekmek arası. yemeyim dedim
ayak üstü şu kahvecilerden 2 bardak daha kahve aldım içtim.

dedim dışarıdayken yürüyüşü aradan çıkarayım 7000 adım attım.
akşam olmuş ben daha hiçbirşey yememişim çok sağlıksız oldu farkındayım.
evde misafir var bir girdim ki oooo...ne yemekler ne yemekler misafirinde yaşgünü. yemekleri hayal gücünüze bırakıyorum.:KK70:

akşam yediklerim

ıspanaklı böreğin küçücük ucundan ısırdım:KK53:
1 büyük tabak taze fasulye
1 büyük tabak yoğurt

1 tabak makarna salatası:KK23:
turşuda vardı masada bir kaç tane yedim.
7 tane köfte, biraz ev yapımı tavuk döner

kaçtım masadan sonra kıtlıktan çıkmış gibiydim
1 avuç fıstık
1 avuç leblebi yedim.

gün içine yaysaydım yediklerimi yine iyi olurdu ama böyle hiç olmadı farkındayım. :mad:

çok geç kaldım canlarım özür dilerim hepinizden :110:
dün gece çok geç yatıp sabah çok erken kalktım bünye bir tuhaf oldu tabi ki...
dışarıda işlerim vardı bir şekerli kahve içip attım kendimi dışarı
kahvaltı yapmadım öğle baktım dışarıda herşey kalori bombası...ekmek arası. yemeyim dedim
ayak üstü şu kahvecilerden 2 bardak daha kahve aldım içtim.

dedim dışarıdayken yürüyüşü aradan çıkarayım 7000 adım attım.
akşam olmuş ben daha hiçbirşey yememişim çok sağlıksız oldu farkındayım.
evde misafir var bir girdim ki oooo...ne yemekler ne yemekler misafirinde yaşgünü. yemekleri hayal gücünüze bırakıyorum.:KK70:

akşam yediklerim

ıspanaklı böreğin küçücük ucundan ısırdım:KK53:
1 büyük tabak taze fasulye
1 büyük tabak yoğurt

1 tabak makarna salatası:KK23:
turşuda vardı masada bir kaç tane yedim.
7 tane köfte, biraz ev yapımı tavuk döner

kaçtım masadan sonra kıtlıktan çıkmış gibiydim
1 avuç fıstık
1 avuç leblebi yedim.

gün içine yaysaydım yediklerimi yine iyi olurdu ama böyle hiç olmadı farkındayım. :mad:

Kuzum.kendini cok.ac bıraktığın için elon ayagin titremis banada oyle oluyo bazen yarin yeni bi gun harika bi kahvalti yaparsin aksami hafif tutarsın olur biter kuzum:KK66:

Kuzum.kendini cok.ac bıraktığın için elon ayagin titremis banada oyle oluyo bazen yarin yeni bi gun harika bi kahvalti yaparsin aksami hafif tutarsın olur biter kuzum:KK66:
bebeğim bugün çok kötüydü benim için
bugünden çıkarılacak ders olarak kesinlikle öğün atlamamak gerek.sizlerle birlikte olamadığım için çok üzgünüm kızlar.

bebeğim bugün çok kötüydü benim için
bugünden çıkarılacak ders olarak kesinlikle öğün atlamamak gerek.sizlerle birlikte olamadığım için çok üzgünüm kızlar.

evet canım yeni bir gün yeni başlangıç canım tartımda eksiler istiyorum olmalı :KK55:

Kuzum benim kesinlikle öğün aadigin an aksam ada gece cok büyük kazalar oluyor en iyisi tam zamaninda yemek haklisin :KK66:
Kuzum olucak tarti yuzunu gulecek bence :KK66:ben kendimde bu hafta incelme hisetmedim agir agir gidiyor kilolar olsun napalim elbet gidicek mayisa kadar INŞALLAH:KK66:

Selamkızlar yemek işi bitti bende menumu yazayım zumba yapıp dus alır arkadasa giderim gitmeden yorumlarım sizin menulerı

Kahvaltım
1 dılım cavdar
1 yumurtali menemn
1 dılım kaşar

Ara
3 yulaflı biskuvi
200 ml süt yarım yağlı

Aksam
Yarım kaseden az mercımek corba
3 kasık soslu makarna
1 kase yoğurtlu brokoli
1 kase yagsiz salata

1.5 lt su ıctım 3 u gecerım yatmadan
Sımdı zumba yapıcam 50 dk 810 kalorı

Selamkızlar yemek işi bitti bende menumu yazayım zumba yapıp dus alır arkadasa giderim gitmeden yorumlarım sizin menulerı

Kahvaltım
1 dılım cavdar
1 yumurtali menemn
1 dılım kaşar

Ara
3 yulaflı biskuvi
200 ml süt yarım yağlı

Aksam
3 kasık soslu makarna
1 kase yoğurtlu brokoli
1 kase yagsiz salata

Cok guzel tatlim oglen yemedigin icin makarna sorun degil :KK66:

Sabah
1 tarcinli Türk kahvesi
1 avuc üzüm
1 adet küçük muz

Öglen
1 kase tarhana corbasi
Brokoli salatasi
1 kase yoğurt
1 dilim tahil ekmek

Aksamı planladim:KK66:
Firinda köfte(4 adet)
1 tabak Yumurtali marol salatasi

Sabah
1 tarcinli Türk kahvesi
1 avuc üzüm
1 adet küçük muz

Öglen
1 kase tarhana corbasi
Brokoli salatasi
1 kase yoğurt
1 dilim tahil ekmek

Aksamı planladim:KK66:
Firinda köfte(4 adet)
1 tabak Yumurtali marol salatasi
Cok guzel yumurtalı salatayı bılmıyorum geride 1 yumurtadan fazla yeme et var zaten kahvaltısız iyi yapıyorsun ben hıc cay ekmek bısı olmazsa kahvaltı saymam hem neden kalorı yazmamaya basladın iz ya eglencelı olıyor kıyas yapmak ben sizden alıştım hergun sayıyorum artık

Cok guzel yumurtalı salatayı bılmıyorum geride 1 yumurtadan fazla yeme et var zaten kahvaltısız iyi yapıyorsun ben hıc cay ekmek bısı olmazsa kahvaltı saymam hem neden kalorı yazmamaya basladın iz ya eglencelı olıyor kıyas yapmak ben sizden alıştım hergun sayıyorum artık

Kuzum yarim yumurta haslamasi bol marol vardi :KK66: evet sayarak col eglenceli oluyor kuzum:KK66:

Kuzum benim kesinlikle öğün aadigin an aksam ada gece cok büyük kazalar oluyor en iyisi tam zamaninda yemek haklisin :KK66:
Kuzum olucak tarti yuzunu gulecek bence :KK66:ben kendimde bu hafta incelme hisetmedim agir agir gidiyor kilolar olsun napalim elbet gidicek mayisa kadar INŞALLAH:KK66:
evet balım yavaş yavaş gidecek. bende bu hafta kendimi hiç kilo vermiş gibi hissetmiyorum ama belki tartı süpriz yapar pazartesi günü :KK66:

Kahvaltım
1 dılım cavdar
1 yumurtali menemn
1 dılım kaşar

Ara
3 yulaflı biskuvi
200 ml süt yarım yağlı

Aksam
3 kasık soslu makarna
1 kase yoğurtlu brokoli
1 kase yagsiz salata

çok güzel menün canım öğle yok ama yine de akşam saldırmamışsın tebrikler:KK9:

canım evet saymak çok eğlenceli cıss yeme istediğim zaman hemen aklıma geliyor... nereden baksan şu kadar kaloridir bu falan diye :KK35:

X