82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Aynen balim yaaa kesinlikle :KK66: bende cok acıkıyorum sen kacta yiyiosun balim aksami
kuzum ben akşam sekiz ile dokuz arası yiyorum. eğer saat beş altı gibi çok acıkırsam akşam yemeğimin yarısını yiyorum kalan yarısını da yine sekizden sonra yiyorum. yemeğimi ikiye bölüyorum. oda çok güzel oluyor balım :kk77: mesela geçen gün akşam hem pırasa hem brokoli yiyecektim. saat altı gibi brokolimi yedim. sekizde de pırasamı :KK66:

kuzum ben akşam sekiz ile dokuz arası yiyorum. eğer saat beş altı gibi çok acıkırsam akşam yemeğimin yarısını yiyorum kalan yarısını da yine sekizden sonra yiyorum. yemeğimi ikiye bölüyorum. oda çok güzel oluyor balım :kk77: mesela geçen gün akşam hem pırasa hem brokoli yiyecektim. saat altı gibi brokolimi yedim. sekizde de pırasamı :KK66:

Mantikli kuzummmm ya gec uyuyanlar için bence diyete yardimci olur :KK200:

Mantikli kuzummmm ya gec uyuyanlar için bence diyete yardimci olur :KK200:
kuzum birde dolapta hep hazırda salata tutuyorum. mesela benim mutfağa gidip hep buzdolabı açma huyum var atarım ağzıma bir şey geçerim.
gece acıkınca yada gün içinde 2 çatal yiyip dolabı kapatıyorum. aç değilim ama işte atıştırıyorum psikolojik olarak. salatada kalori yok gibi bir şey canım sınırsız tüketetebiliriz :kk77:

kuzum birde dolapta hep hazırda salata tutuyorum. mesela benim mutfağa gidip hep buzdolabı açma huyum var atarım ağzıma bir şey geçerim.
gece acıkınca yada gün içinde 2 çatal yiyip dolabı kapatıyorum. aç değilim ama işte atıştırıyorum psikolojik olarak. salatada kalori yok gibi bir şey canım sınırsız tüketetebiliriz :kk77:

kuzum mesela sebze yemeği ve tavuk var akşam yemeğine. tavuğu altı gibi yiyorum, sebzeyi dokuz gibi tavsiye ederim canım dene bak bir kere :KK66:

Kuzum sen zayiflamanin yolunu bulmussun tavsiyelerin altin değerinde kuzum krizleri engeller :KK66:

Obur yarismada önceden tartildigim icin orda farkim 2 ustu ona mutluyum en azından yola devam :KK66:

68

Eklentiler

• 20160208_154007.jpg
    20160208_154007.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 30
tebrikler canım benim harikasın :KK9::KK9::KK9:400 olsun bizim olsun :KK200:

evet kuzum ayrıca başlangıç kilondan 4 kilodan fazla eksilmiş durumdasın. göz açıp kapattık 4 kilodan fazla verdin canım :cool:

Oyle kuzum tam anlamiyla ocak 20de diyete adepte olabildim bu sonuc cikti cok şükür bekki diyete baslamasam 4 kilo daha alacaktim simdi azaldi dahasi gelir INSALLAH:KK66: sagol destegin icjn balim:KK200:

Sabah
1 kepekli tost (lor peynirli domates)
1 bardak süt

Öglen
1 küçük kase kisir (bol sebzeli)
1 bardak ayran

Aksam
Firinda balik
1 kase marol salatasi

Ara öğün
1 yesil elma

Su 2litre