82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
şekerli kahve

öğle
yoğurtlu çiğ lahana salatası
büyük bir haşlanmış tavuk göğsünün yarısı

akşam
öğle ile aynı oldu. şaka bir yana bugün kocaman bir haşlanmış göğüs yedim :KK23:

aralarda
2 avuç leblebi
3 portakal yedim :KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
şekerli kahve

öğle

akşam
öğle ile aynı oldu. şaka bir yana bugün kocaman bir haşlanmış göğüs yedim :KK23:

aralarda
2 avuç leblebi

Sendede ciss yok tebrikler balim afiyet olsunnn:KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
şekerli kahve

öğle

akşam

aralarda
2 avuç leblebi
Afıyet olsun guzel hic ekmek yok sadece portakal fazla buldum leblebi bende aldım 6 7 yane yedım gercekten guzel yarın ara olarak yaparım bende

Afıyet olsun guzel hic ekmek yok sadece portakal fazla buldum leblebi bende aldım 6 7 yane yedım gercekten guzel yarın ara olarak yaparım bende
evet canım haklısın bana da çok fazla geldi misafirimiz vardı bugün herkesin tabakları full hamur işi karşımda oturdular bende aldım önüme portakalları yedim.:KK70: karşındaki insan bir şey yerken tok olsanda yemek yeme isteğin başlıyor

evet canım haklısın bana da çok fazla geldi misafirimiz vardı bugün herkesin tabakları full hamur işi karşımda oturdular bende aldım önüme portakalları yedim.:KK70: karşındaki insan bir şey yerken tok olsanda yemek yeme isteğin başlıyor
Haklısın canım hatta normalde sevmedigmız cıslar bıle cok kıymetli olıyor canı istiyor insanım

canım en uzun kaslarımız bacaklarda çalıştırmak gerek kalori harcamak için diye gaza geldim :KK70:
sabaha çıkar uyandığım zaman acısı çok fena çıkacak biliyorum ama ben o acıyı seviyorum balım kas ağrısını spordan sonra :KK49: kaslarım çalışmış demek ki diyorum :KK68:

Kesinlikle balimmmm insan yoruldukca kilo veriyor :KK66:

X