82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

O gunleri özledim:KK66:
kuzum aslında ne kadar güzel bir şeyi kaybetmişiz ne kadar önemli bir şey elimizden kayıp gitmiş.
bazen çok zayıfken bile kendime dert ederdim saçma sapan ay acaba göbeğim var mı, yemek yedim göbeğim çıktı falan diye. göbek görmemişim bunu anladım.
inşallah balım tekrar bizim olan o vücudu geri alacağız:KK200:

menü vereyim canlarım

sabah
şekerli türk kahvesi
latte
2 mandalina
çok şekerli bir başlangıç oldu

öğle
kocaman bir tabak kereviz pırasa karışık yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği
3 tane mercimekli köfte:oops::KK23:bu kadar güzel olmak zorundamısın diye kendimi köfteyle konuşurken yakaladım :KK48:

akşam
1 büyük tabak yoğurt
2 dilim kepek ekmeği
2 avuç fıstık
2 avuç leblebi

biraz dengesiz bir menü oldu canlarım
spor olarak 9000 adım atıldı, başka da bir şey yapmaya halim kalmadı :eek:
Mercimek koftesi dayanilmaz bi tat:KK48:
Oluyor boyle seyler kuzum benimde dengesiz oldu seninki daha iyi benimkinden:KK200: hem ne guzel salata yemissin yoğurt yemissin oh mis kuzum

kuzum aslında ne kadar güzel bir şeyi kaybetmişiz ne kadar önemli bir şey elimizden kayıp gitmiş.
bazen çok zayıfken bile kendime dert ederdim saçma sapan ay acaba göbeğim var mı, yemek yedim göbeğim çıktı falan diye. göbek görmemişim bunu anladım.
inşallah balım tekrar bizim olan o vücudu geri alacağız:KK200:

Kuzum ya ben 65ken cok kiloluyum diyordum :KK43: 80 oldum ya inanabiliyomusun ya sok ya bi erkek kilosu resmen :KK43: INŞALLAH alicaz kuzumm almaliyiz:KK5:

kuzum psikolojiktir yaşadığın şişkinlik yoksa 2 kaşık bulgurun şişkinliği bu güne kalmaz balım korkma :KK66:
Dogrudur balim ya nebiliyim ama guzel bi detokstu bi uerde okudum simdide bulamıyorum:KK66: buluyuum sende bi bak kuzum:KK66:

aynen kuzum bende ne kilolardayken neleri dert etmişim... başaracağız bebeğim o kişide bizdik yine aynı olacağız bizim elimizde kuzum. :KK66:

Basaricaz balimmm eminimmm:KK5:

Dogrudur balim ya nebiliyim ama guzel bi detokstu bi uerde okudum simdide bulamıyorum:KK66: buluyuum sende bi bak kuzum:KK66:

Basaricaz balimmm eminimmm:KK5:
evet kuzum başaracağız kaybedeceğimiz tek şey kilolarımız :KK66:
kazanacaklarımız ise en başta ve en önemlisi kendine güven :KK4: pes etmek yok
bekliyorum balım detoks tarifini :KK66:

kuzum yapalım detoks ama ben tek şeyle beslenemiyorum. örneğin insanlar lahana çorbası detoksu yapıyor 3 gün beş gün ben yapamıyorum. midem almıyor balım. ama nasıl yapıyorum günde bir öğün lahana yiyorum mesela . sen güzel bir detoks yöntemi bulursun :KK66:
Lahana konusunda haklisin balim benimki mercimek çorbasıyla ilgiliydi kuzum

X