82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Tamam canim yaziyorum ozelden. Ben diyecektim aslinda ama cekindim yanlis anlasilirsam diye.. Hem istedigimiz gibi foto falanda paylasiriz iyi olur

Sen bana cok.guven verdin sanki yillardir taniyorum seni ver kuzum kaydedym

ben çaktırmamayı becerememki, nerde olursak olalım çekinmeden kavgaysa kavga sevgiyse sevgi, beni yordu ya adam ozaman gözüm bişey görmüyor, amaaan boşver bizi yaşlandık zati, siz eskimeyin yeterki

Hep mutlu olun İNŞALLAH doyetcanim kavgalar elbet olur ama.onemli olan barismak

Aynen ikizim, biz en geç 11 de uyuyoruz, sabah da bu saatlerde ayaktayiz kuzum. Siz baya kaynatmişsiniz aksam, hepsini okudum.

aahh ne face i anacım ne face i benimki elinden gelse dumanla haberleşicek , kıskançlıktan kullandırmıyo bana face falan
Ben de eşime kullandirmiyorum, dolayisiyla ben de kullanmiyorum ahahahaha

Benimki de kiskanc ya kkyi bilmiyor zaten sadece diyet yapıyorum yanlisim olmaz ama yinede cok kiskanc
Yaa sormayin kizlar, dun aksam ben yazarken eşim tutturdu ne yaziyosun ben de okucam, neyse bir tane yazdigimi gosterdim, umarim kullanici adimi aklinda tutup googledan aratip butun konularimi incelemez...
İncelerse de, o ihtimali dusunmek istemiyorum...

Günaydin güzeller,
Bugünün ilk kilo bildirimi benden gelsin o zaman. Fotografli olacagini bilmedigim icin bu seferlik cekemedim, zaten pek gururla sunulacak bir kilo da degil. Son 16 gunde hergun farkli kilo cikiyorum. Burada bir diyetisyen bulup orda tartilacagim insallah, yag kas su analizi falan yapilmiş olur hem.

Bugunku kiloma bakarsak 16 gundur hicbir sey degismedi, 2 hafta once 82,7'ydim, iki gun once 82 çiktim, bugün ise: 82,5 kiloyum. Buarada ben 1,5 aydir diyet yapiyorum ve başlangic kilom 88,5.

Evet ama moral bozmuyorum. Bakin 16 gunku farki gorun, tarti bozuk degilse, gercek anlamda kuş kadar yiyen gunde 45 dk yuruyen insanin ulastigi sonuc bu oldu.

Yaglar inatçiysa ben daha inatçiyim, ayda 2,5 kilo versem bana yeter. 4 ayda 10 kilo olur. Bu yaglarin hepsini bir gunde almadigim gibi hemencecik de vermeyi beklemiyorum diyorum ve sözü size birakiyorum diyetcanlar
.

Kimse bana pasta almadi yiyemedim pasta filan
Canim iyi tarafindan bak, pasta yeseydin vücuduna bolca yag, tahil,seker almis olacaktin. Ne yemezsek kardir... Biz de pek dogumgunu kutlamiyoruz, anladigim kadariyla işin o kismi seni uzmus gibi?

Kullanici adini degistireni gordum bu sitede, denesene :) icin rahatlar en azindan :)

Kullanici adini degistireni gordum bu sitede, denesene :) icin rahatlar en azindan :)
Benim de aklima geldi ama sonra şeyi düsundum, bazi is yerlerinin bilgisayarlarindan kadinlar kulubune girilmiyor, onlarinkinden de girilmeyebilir. Ya da degistirsem mi bilemedim

Kuzum olmazsa kullanici adini degistrrsn

Senle kaynatma daha guzel olur ikizim

Kuzum doyet gittkce duruyor onda olmus ve hianda dusuceksin kuzum durup durup bianda gidiyomus yaglar motive super yola devam kuzucum bide taritida sknti olablr diyetsyen iyi fkir imkanim varsa git ikizim

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarildim canlar gercekten sanırım butun toksinleri atmisim ben ilk haftamdi ve gerçekten bu sonucttan cok sukur ALLAHIMA cok memnunum biliyorum boyle devam etmez ama ilk hafta bu kilo verimi beni dhaa cok gaza getirdi hepimizi bi MAŞALLAH diyorum diyetcanlar simdi fotosunu paylasicam

Baslama kilom 82.100 dum 78.900 li birinci haftayi bitirdim sonraki eklenen 3.200 kilolar ucup gitmis o yaglar bidaha gelmesin emii hicc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…