82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bu pazartesi cumayakac cikariz bakalim gerci 4 gun var olsun 100 gram inse kardir fistiklar:KK66:

Makbulecim senide cok merak ediyorum :KK66: taritlda fotonu koy kursa gitmeden gorym:KK66:

Makbule eski fotolarimi gordun faceden o halim 60 o zmanlara dönmek istiyorummmmm ALLAHIM nasip etsinnn 55 olsa daha iyi olur :KK66:

Ikizim nerdesin kuzummm senin gunlugunde moralsiz gordum benimde moralim bozuldu kuzum benim bana guven birden gidicek suan duraklama yasadin herkes yasiyo cunku sen zaten 6 kilo vermissin dile kolay MAŞALLAH kendini uzme bence dedigim gibi 3 gun detoks yao gercekten kilo durmasini engeliyomus bitanem uzme o guzel canini biz hep yanindayiz hepimiz 5li sayıları gorucez INŞALLAH sen zatem diyetnede cok sadiksin ee bunlarin olumlu yonden yarari er yada gec yansicak

Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. S m beden giyrrken şimdi Xl oldum tabi haliyle catklarimda oldu bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum. gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yediklerim 76yken beni 82 kiloya getirdi kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

Kadinlar kulübü bize bu guzel imkani vermis ne güzel günlük tutabiliyoruz.Bu günlük bana çıktığım yolda isik olucak artik vazgecmicegime eminim basaricam.

Diyetisyene gittim ama onca diyeti rafa kaldirdim cok bilgim var ama uygulayan yoktu ama artik tembelliği birakicam...

.Yemeklerimi hergun resimli olarak paylasicagim
.Pazartesi günleri kilo bildirim yapıcagim
.Hergün spor yapicagim
.Genelde yemeklerimde kalori takibi yapicagim.
.En önemlisi pes etmicegim...

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160
Yasim 25

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

haziran icin 3 ay 22 gun kaldi

Temmuz icin 5 ay 5 gun kaldi

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:
Ben geldimmm:-) :-) maşallah kilolr gitmiş o surede nasil verdim çok merak ettim belki birşeyler kaparim diye günlüğünü takipteyim artik fıstık :-) :-) :-)

Ben geldimmm:-) :-) maşallah kilolr gitmiş o surede nasil verdim çok merak ettim belki birşeyler kaparim diye günlüğünü takipteyim artik fıstık :-) :-) :-)

Adasimmm gelmissss sen geldin ya günlüğüme gunes dogduuu:KK19: kuzucum ne varsa spor da var emin ol ve tabiki cok saglikli kalorisiz seyler yemek lazim tadi guzel olmasada :KK48:

Adasimmm gelmissss sen geldin ya günlüğüme gunes dogduuu:KK19: kuzucum ne varsa spor da var emin ol ve tabiki cok saglikli kalorisiz seyler yemek lazim tadi guzel olmasada :KK48:
Oy kuzucum benim ya :-) :-) :-) :-) adaşım kalori hesabı yapıyorsun dimi simdi soru bombardimanina başliyorum hazir ol:-) :-) :-) :-)

Oy kuzucum benim ya :-) :-) :-) :-) adaşım kalori hesabı yapıyorsun dimi simdi soru bombardimanina başliyorum hazir ol:-) :-) :-) :-)

Evet kuzum aslinda hepsinin kalorisini ezberledim :KK69: sebze corba kahvaltida genelde tahil ekmeginden tost :KK66: ve bol.bol ayran ve yogurt kuzum bide yesil elma yasemin cayi tavsoye ederim bide yesil cay tabi :KK66: himalaya tuzu kulamiyorum oda azcik :KK66:seker yok abur cuvur yok ve ekmek cok az :KK66: 3 dilim en fazla 4 :KK66: ve bol.bol su:KK59:

Evet kuzum aslinda hepsinin kalorisini ezberledim :KK69: sebze corba kahvaltida genelde tahil ekmeginden tost :KK66: ve bol.bol ayran ve yogurt kuzum bide yesil elma yasemin cayi tavsoye ederim bide yesil cay tabi :KK66: himalaya tuzu kulamiyorum oda azcik :KK66:seker yok abur cuvur yok ve ekmek cok az :KK66: 3 dilim en fazla 4 :KK66: ve bol.bol su:KK59:
Supersin ya:-) peki alman gereken kaloriyi nasl biliyorsun kuzum ,spor olarak neyle ugrasiyorsun detoxu hangi aralıklarla yapıyorsun hepsini merak ediyorum çünkü çok iyi kilo vermissin :nazar:

Supersin ya:-) peki alman gereken kaloriyi nasl biliyorsun kuzum ,spor olarak neyle ugrasiyorsun detoxu hangi aralıklarla yapıyorsun hepsini merak ediyorum çünkü çok iyi kilo vermissin :nazar:

Bitanem daha ilk haftam :KK66: detoks gunu ayarlicaz kizlarla sende gelmek istersen bas usunde yerin var kuzum 1000 kaloriyi geçmiyor ama koftemide yerim.tavugumuda ama kofteyi yaparken ekmek koymuyorum kofteye :KK66: yemekleri doyetvari yapıyorum tavugu sua hasliyorum yagsiz salata yiyiorum bol bol :KK66: pirasa yedim dun yaninda yogirt o sekil besleniyorum ama hic bisimi kismiyorum koftem.tavugum.meyvem sebzem misss sagliklica ama kalorisini dusurerek ve kivaminda yiyerek mutlaka su 3 litre kuzum sporda 45 dk yuruyorum genelde ip atliyorum cok faydali :KK66: ve her sabah ise gitmeden limonlu su icip mekik cekiyorim 100 kere :KK66: cogaltcam ama mekgi iste bole bitanem

Bitanem daha ilk haftam :KK66: detoks gunu ayarlicaz kizlarla sende gelmek istersen bas usunde yerin var kuzum 1000 kaloriyi geçmiyor ama koftemide yerim.tavugumuda ama kofteyi yaparken ekmek koymuyorum kofteye :KK66: yemekleri doyetvari yapıyorum tavugu sua hasliyorum yagsiz salata yiyiorum bol bol :KK66: pirasa yedim dun yaninda yogirt o sekil besleniyorum ama hic bisimi kismiyorum koftem.tavugum.meyvem sebzem misss sagliklica ama kalorisini dusurerek ve kivaminda yiyerek mutlaka su 3 litre kuzum sporda 45 dk yuruyorum genelde ip atliyorum cok faydali :KK66: ve her sabah ise gitmeden limonlu su icip mekik cekiyorim 100 kere :KK66: cogaltcam ama mekgi iste bole bitanem
Çok iyi küzum seve seve tabiki sen teklif edersnde gelmez miyim :-) :-) :-)

Kuzular bekledim yoksunuz sanirim ders baslicak ben oglden sonra gelrm lsitemizi hazrlariz öpüyorum sizi fistiklar :KK66:

X