82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Hadi canım mm of cok bunaldım su istanbuldan evimde bi tarafı gunes almıyor zaten ben Adanalıyım guneye sıcak illere dogru gitmek istiyorum ama zor burdan Dogu görevi var daha kimbilir nasıl kiş bır memlekete gidecez
canım hayırlısı olsun...
bende sıcak hava gelince alaskaya kaçıp orada yaşamak istiyorum beş kat giyinince belki kilolarım belli olmaz:KK45:

Bende kuzum 60la 65 arasi olayim yeter INŞALLAH olur kuzum bide ben 65 oldum diyelim 2 kilomu aldim hemen önlemimi alip yine 65 kiloya dusucem 2kilo vermek kolay 20 kilo nedemek:KK43: oyle 80ler gelene kadar yemicem kendime soz verdim kuzum:KK43:
aynen canım ya bende 61 62 olsam çok rahatlıcam. sonrası yavaş yavaş bu kadar dert etmem en azından :KK43:

Menüm

Kahvalti
1 yumurta
Biraz peynir
1 cay bardagi süt

Ögle
3 köfte
Yarim kase yogurt

Aksam
1 tabak hamsi bugulama

Spor
30 dk eliptik bisiklet
Canım menünuz güzel fakat meyve sebze koymsmissin hiç .dukan tarzı olmuş biraz

Kahvaltim
Sebzeli omlet
2 adet zeytin

Öglen
1 peynirli sandivic
1 bardak ayran

Aksami planladim :KK66:
1 tane kuru patlıcan dolması (79 kalori)
2 kasik yoğurt
1 dilim ekmek

Araögun
Tarcinli Türk kahvesi(sekersiz)

kuzum inan isteyerek değil daha diikatli olucam yalnız bırakmam seni prensesim:KK200:
canlarım buraya yaz geldi bile off... bugün gündüz 19 dereceydi.:mad: şimdi yürüyüşten geldim nasıl sıcak basıyor dedim banamı sadece diye ama değil. kısa kollu badi ve eşofman üstü vardı en son dayanamadım eşofman üstünü çıkardım. şort giyen bile gördüm bahar geldi ya..:KK61:daha da fazla çabalamak gerek
Canım sen nerdesin burada çok sıcak ben antalyadayim

Iyı aksamlar menumu vereyim gec bıle kaldım
Kahvaltı
2 etimek
1 yumurtali peynirli omlet

Oglen
4 kasık zeytinyağlı taze fasulye
3 kasık yogurt
1 kasık patlıcan musakka

Aksam 17 gıbı
4 kasık patlican musakka
3 kasık yogurt
1 etimek
Hem arkası
Meyveli 2 form biskuvi bu etimek ve biskuvi gercekten olmadı zor frenledim cok pişmanım

3.5 lt su
Spor
50 dk tempolu yuruyus
50 dk zumba
20 mekik
20 sguat

Toplam 850 kalorı
Of kızlar ya hergun azaltayım diyorum olmuyor ilerlemede pek yok
Menün güzel canım epey de spor yapmışsın gider kilolar gider inşallah merak etme . Bu spora kilo mu dayanır

Bende kuzum 60la 65 arasi olayim yeter INŞALLAH olur kuzum bide ben 65 oldum diyelim 2 kilomu aldim hemen önlemimi alip yine 65 kiloya dusucem 2kilo vermek kolay 20 kilo nedemek:KK43: oyle 80ler gelene kadar yemicem kendime soz verdim kuzum:KK43:
Yalnız hepimiz 80 lerde ve hedefimizde Mayıs ayında 65 civarı olmak var teseaduf

Menün güzel canım epey de spor yapmışsın gider kilolar gider inşallah merak etme . Bu spora kilo mu dayanır

Yalnız hepimiz 80 lerde ve hedefimizde Mayıs ayında 65 civarı olmak var teseaduf
canım ben izmirdeyim orası da çok sıcaktır tahmin edebiliyorum.

menü paylaşımı
sabah
domates salatalık
3 dilimpeynir
10 zeytin

öğle
yarım ekmek kokoreç :110::110::110:dövün beni :KK67::KK67::KK67:

akşam
haşlanmış brokoli
zeytinyağlı bakla
kırmızı pancar
yoğurt

spor olarak 10000 adım atıldı canlarım
aralarda 3 tane orta türk kahvesi var

menü paylaşımı
sabah
domates salatalık
3 dilimpeynir
10 zeytin

öğle
yarım ekmek kokoreç :110::110::110:dövün beni :KK67::KK67::KK67:

akşam
haşlanmış brokoli
zeytinyağlı bakla
kırmızı pancar
yoğurt

spor olarak 10000 adım atıldı canlarım
aralarda 3 tane orta türk kahvesi var

Kuzum menun guzel gayet kokarece takilma bende bayilirimmmm ya :KK66: 10 bin adima alkisssss:KK9:

Kuzum menun guzel gayet kokarece takilma bende bayilirimmmm ya :KK66: 10 bin adima alkisssss:KK9:
yine çok tatlısın bebeğim ne güzel motive ediyorsun sağol.:KK200: yaptığım çok büyük bir hataydı aslında. iyi tarafından bakalım küçük esnafa destek oldum :KK76:bahaneye bak off
canım tartı öncesi bu hatamı telafi etmek için yarın lahana günü yapıcam tartımda eksi görmek istiyorum :KK49:

Evet tatlimmm 80den 65 inme nucadelesi :KK66:

yine çok tatlısın bebeğim ne güzel motive ediyorsun sağol.:KK200: yaptığım çok büyük bir hataydı aslında. iyi tarafından bakalım küçük esnafa destek oldum :KK76:bahaneye bak off
canım tartı öncesi bu hatamı telafi etmek için yarın lahana günü yapıcam tartımda eksi görmek istiyorum :KK49:

Oo iste buuuuuu bak ozmn super olur:KK66:

Lahana corbasini nasil yapiyosun cnm. Bide gün icinde ondan baska bisey yemiyor musun? Belki bende yaparim.

Benim dunki Menüm
Sabah
Tavada Salçalı yumurta
Peynir
Bir dilim ekmek şekersiz çay
10 kadar patates kızartması
Bir kaç dal roka maydonoz
4 zeytin
Ara
Şekersiz sütlü Nescafe
Öğle
Patlıcanlı bulgurlu bir yemek yedim Ekşili köfte diyoruz biz bir kase de yoğurt resmi ekledim
Aksam
Öğle yi çok geç yediğim icin akşam yemek istemedim acikinca oglenki yemekten 4 kasik bir haşlanmış yumurta biraz peynir
Dün çocuklardan yazmaya devam edemedim anca fırsatım oldu öğle yemegimi de ekledim

Eklentiler

• 20160130_163910.jpg
    20160130_163910.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 38
Lahana corbasini nasil yapiyosun cnm. Bide gün icinde ondan baska bisey yemiyor musun? Belki bende yaparim.
canım ben çorba olarak yapmıyorum çünkü bir kaseden sonra çok bayıyor içemiyorum.
çiğ lahanayı marul niyetine doğrayıp salata gibi limon zeytinyağı ile birlikte tüketiyorum veya yoğurt ile karıştırıyorum.
istersen çorba tarifide verebilirim

Benim dunki Menüm
Sabah
Tavada Salçalı yumurta
Peynir
Bir dilim ekmek şekersiz çay
10 kadar patates kızartması
Bir kaç dal roka maydonoz
4 zeytin
Ara
Şekersiz sütlü Nescafe
Öğle
Patlıcanlı bulgurlu bir yemek yedim Ekşili köfte diyoruz biz bir kase de yoğurt resmi ekledim
Aksam
Öğle yi çok geç yediğim icin akşam yemek istemedim acikinca oglenki yemekten 4 kasik bir haşlanmış yumurta biraz peynir
Dün çocuklardan yazmaya devam edemedim anca fırsatım oldu öğle yemegimi de ekledim
menün gayet güzel canım :KK66:

burada hava çok sıcak bugün full yürüyüş yapasım var... dünden kalan yarım ekmek vicdan azabım var...
çok yürümem gerek çokk:KK55:
Ben yaptım 1 saat gunes var ama soguktu yinede ya benım dunku menumu girdiniz sporuda menu disi lokma atmadim agzina ama onceki gune gore +300 gr anlamis degilim

canım ben çorba olarak yapmıyorum çünkü bir kaseden sonra çok bayıyor içemiyorum.
çiğ lahanayı marul niyetine doğrayıp salata gibi limon zeytinyağı ile birlikte tüketiyorum veya yoğurt ile karıştırıyorum.
istersen çorba tarifide verebilirim
Corbayla ayni etkiyi veriyosa cnm bende böyle yemeyi tercih ederim. Sadece lahanami yiyosun peki

X