82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

25 ocak 2.hafta oluyor benim sporla tam diyet gerci 20sinde basladi ama seruven az yemenin 2.haftasi diyelim

25 ocak pazartesi gunu öglen ogununde istedigin bisiyi yeme hakki var kizlar
Ama öglen yiyelimki gun icinde yakalim:KK66:

Haftaya pazartesi 1 subat ciss yemek yok ödulumuz 2 hafta arayla olsun hem abartmamis oluruz hemde bizi gaza getirir eglenceli olur

Nedersiniz guzeller :KK66:
Cok guzel düşünmüşün canim baska bisey demeye hiç gerek yok :KK66:

Nasil bi kür o kuzular banafa deyin bende yapayim. Kardesciginizin 29 ekimde kayninin dügünü var yardim edin zayiflamaliyim. 29 ekimde zayif bi elti olmam lazim :KK66:

Screenshot_2016-01-23-04-25-09-1.png

Canimmm bu kuru uygulucazz :KK66:

Bi sure annemlerde kalicam canlar ama diyetimi asla bozmammm :KK200: annemde bana diyet konusunda yardim ediyor canimmmm annem:KK200:
annenin ellerinden öperim canım anne yanı candır ya süperdir :KK66:
benim annem ye ye diye gözümün önüne koyuyuor:KK70:diyetteyim diyorum aman bozarsın sen zaten diyor:KK66: hayatım diyet nasıl olsa yap boz al ver :KK70:

çok sağlıklı çok süper görünüyor bebeğim.:KK200: yarın eksi 5 göreceksin galiba tartıda kuzum :KK49:
Ayy kuzummm cok tesekkur ederimmm:KK19:

annenin ellerinden öperim canım anne yanı candır ya süperdir :KK66:
benim annem ye ye diye gözümün önüne koyuyuor:KK70:diyetteyim diyorum aman bozarsın sen zaten diyor:KK66: hayatım diyet nasıl olsa yap boz al ver :KK70:
Sagol kuzucum annemde cok selam soyluyor :KK66: hayatimiz diyet balimmm ama bu son basaricaz ve korucaz balli lokmam :KK66:

20160124_165354.jpg

Öglen yemegim canlar

Icinde cok az yagsiz tavuk gogsu koydum
Bide bolca dunku karisik salatamdan koydum :KK66:
Yaninda bir bardak ayrannn miss :KK66:

X