82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canlarım çok teşekkürler sohbetiniz için gerçekten. şu saatler benim tam birşeyler atıştırdığım ve kendimi frenleyemediğim saatler. sayenizde shbet ederken aklıma gelmiyor, canım istemiyor. azimleniyorum

elbiseler gözümde uçuşuyor gezdiğim sıtelerde baktıgım elbıselerı gorse bırılerı fılın bale pabuclarına bakması gıbı bısı
aynen canım ya bende hep medıum small beden bakıyorum birde elbisenin bedeni küçüldükçe daha bir zarif oluyor. ama o sitelerin beden tablosuna göre xl bile anca işte çıkıyorum.
ya da bir elbise beğenince mankenin ölçüleride yazıyor ya diyorum el insaf

bencede el ınsaf ! 2 yıl once aldıgım lıkralı ıspanyol paca 30 beden bı pantolon var cok güzeelll
aldıgımda dugmelerı kapanıyordu ama ustte bı kıtle vardı komıktıde kılo verıp dıyecegım dıye aldım.
sonra dugme kapanmaz oldu
bugun yıne usttekı kıtleyle bırlıkte dugme kapandı

kıtlenınde kaybolması umuduyla

çok sevindim canım gider o kitlede gider canım azimle sen merak etme

Hatunlar hiç kıyafet olayına girmeyin cok dertliyiimmm

Bu pantolonlarımın hepsinin etiketi üstünde duruyor hergun bakıp bakıp ic cekiyorum daha bunlar gibi neler vaaarrrr giyecek birşeyim yok dedigimdede eşim seninde yoksa kimsenin yoktur diyor halbuki olmadığını biliyoooorrr

benım dolabımınd ıkı rafı enı cektıgı ıcın kısa bıcımsız duran artık kucuk gelen etıketlı kazak ve pantoplonla doluydu kazakların yarısını surıyelılere verdım gıttı.. bı kac tanesıne takıntı yaptım giyicem ! pantolonlar 4-5 tane etıketlı onlarıda gıycem kac yıl oldu bosamı yuk ettım bırer kez dısarda gıymezsem gozum acık gıder valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…