82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

benım dolabımınd ıkı rafı enı cektıgı ıcın kısa bıcımsız duran artık kucuk gelen etıketlı kazak ve pantoplonla doluydu kazakların yarısını surıyelılere verdım gıttı.. bı kac tanesıne takıntı yaptım giyicem ! pantolonlar 4-5 tane etıketlı onlarıda gıycem kac yıl oldu bosamı yuk ettım bırer kez dısarda gıymezsem gozum acık gıder valla
Al bendende o kadar valla o kadar cok şey almışım ki kilo aldığımın farkında olmadan kilo alması cok kolay cok keyifli ama vermesi ne kadar zor

Hatunlar hiç kıyafet olayına girmeyin cok dertliyiimmm
Eki Görüntüle 1753065
Bu pantolonlarımın hepsinin etiketi üstünde duruyor hergun bakıp bakıp ic cekiyorum :KK43: daha bunlar gibi neler vaaarrrr :KK43: giyecek birşeyim yok dedigimdede eşim seninde yoksa kimsenin yoktur diyor halbuki olmadığını biliyoooorrr :KK43: :KK43:

Kac kiloyken almistin balim cok guzeller

Nerdeyse 1 sene oldu canim ya hiçbirini deneyerek almadım Nasıl olsa olur ya diyerek 27 beden çoğu :KK70: meğerse ben almış basımı gitmisimde haberim yokmus :KK70: ben zaten tartıya çıkana kadar farkına varmadım kilo aldığımı o kadar hızlı aldım ki

Kuzum bianda oluyor su kilo olayıii anlamadan bi bakmisiz ucmusuz :KK43:

O kilolari verirken de ucmus olsak ya mesela bir tartildim ki 15 kilo vermisim hic anlamadim nasil oldu falan

Oda olacak kuzum kim tutat bizi 15 kilo az oldugumda dunyalar benim.olur belki 65 olcam ama olsun kuzum 80 kusurden bin kat iyidir diyet yoldasim sende 15 kilo versen 54 olcannnnnn superrrr :KK66:

Aynen öyle canim gelinliğe girdiğimde 57 ydim cok iyi hatırlıyorum arkadaşlar gelmişti 2bucuk 3 ay sonra falan kilo konusu acildi tartılalım dedik 75 çıktım beynimden vurulmuştum resmen ondan 4-5 ay sonrada seni buldum zaten :KK66:

Yine 57 olcaz hepimiz balli lokmam ben ugur getrrrm sana INSALLAH ne yazikki dugunden sonra kilo aliniyor bunu bilirim bunu soylerim sen hakliymissin :KK66:

X