82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

1 ogun degil mi kuzum cunku bizim cok sureli bi diyet seruveni motive eder bende senin gibi dusunuyorum

1 ogun degil mi kuzum cunku bizim cok sureli bi diyet seruveni motive eder bende senin gibi dusunuyorum
evet canım bir öğün mesela tartı günü öğlen bir hamburger menü, 1-2 dilim pizza vs. abartmadan ama hergün bir kaçamağımız varsa mesela 1 dilim çikolata bile. ödül günü yok
ben canım öğrenci yurdunda kalırken herkes kantinden ekmek arası takılıyor tabii.. offf nasıl da dayanmışım. bende ödül gününde 1 tost alır bir de biskrem yerdim

Kesinlikle katiliyorum en cok sevdgm sey hamburger benim bide mercimek koftesi ben 2 haftada bi bi öğün oda oglen kendimi sevdnrcem pazartesi gunu svdrdysem sali cok.daha dikkat edicem sence nasil fkr kuzum hem diyet eglenceli olurmu

Kuzum ben bi dergide okumustum sevindrmek dedigin gibi metobolizmayi hızlandırır diyordu bi cizelge yapabiliriz kuzummm

Kuzum ben bi dergide okumustum sevindrmek dedigin gibi metobolizmayi hızlandırır diyordu bi cizelge yapabiliriz kuzummm
Yapalim kuzum cizelgemizi de yapslim bayilirim plan programa. Matematiksel islere. Birde mercimekli kofteye off ne sevverim. Canim cepten nete girdim mesajlar kötü gelirse şimdiden Özür dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…