82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Yapalim kuzum cizelgemizi de yapslim bayilirim plan programa. Matematiksel islere. Birde mercimekli kofteye :KK68:off ne sevverim. Canim cepten nete girdim mesajlar kötü gelirse şimdiden Özür dilerim

Ayy heyecan yaptim kuzum yarin planimizi yapalim ozaman fistik bende bayilirim plan yapmadan duramam :KK66: Estagfullah kuzum gayet guzel geliyo mesajlarin kuzum:KK66:

Kuzum ben 64 baslayim bari dedim. 68 gördüm. Eyvah dedim. 75 gördüğüm zaman tartiya gerek uoktu kötü hissetmeme

Ipin ucu kacinca kaciyo neyseki biz yakaladik kuzum benim
Ben yarin sana 64 kiloluk halimjn resmini atym kuzum bii bak herkes 65 sana ii diyo bide senin fkrini alym :KK66: bide sende bana foto atacaktin ya fistik :KK66:

Günaydın kızlar kahvaltı mi paylaşayım sizler ne yaptınız bu arada ben yine artıdayım akşam erken yemistim bi anda gözüm döndü tencereden 3 4 kasik pilav yedim sonuyda kendimce ya yazık yiyim dedim pufffffff 300 gr artı olmuş hemen haksızlık değilmi bu ya :mad::mad:

20160123_095136.jpg

Kızlar nerdesiniz ya ben öğlen de yedim hatta aksami hazırladım ızgara ya atmak kaldı o kadar

Eklentiler

• IMG_20160123_125816.jpg
    IMG_20160123_125816.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 23
Günaydın kızlar kahvaltı mi paylaşayım sizler ne yaptınız bu arada ben yine artıdayım akşam erken yemistim bi anda gözüm döndü tencereden 3 4 kasik pilav yedim sonuyda kendimce ya yazık yiyim dedim pufffffff 300 gr artı olmuş hemen haksızlık değilmi bu ya :mad::mad:
Ne yazikki haksizlik :KK43: biz hep dikkat etmek zorundayiz sanirim kuzummmmm

Kahvalti ve Öğlen yemegim
20160123_141548.jpg

Birini sabah kahvaltida yedim 1 bardak zencefil cayiyla :KK66:

Öglende diğerini yedim yaninda bi bardak ayranla :KK66:

Ekmegim Tahil ekmegi uzerine yagsiz peynir maydonoz yumurta koyup firinda yaptim guzeller :KK66: iki menude vermis oldummm :KK76:

Ipin ucu kacinca kaciyo neyseki biz yakaladik kuzum benim
Ben yarin sana 64 kiloluk halimjn resmini atym kuzum bii bak herkes 65 sana ii diyo bide senin fkrini alym :KK66: bide sende bana foto atacaktin ya fistik :KK66:
canım üzme kendini gece yemek direkt vücuda depo olarak dönüyor. zaten beyaz pirinç anında vücutta şekere dönüşüyor. gece gözün dönünce en azından daha hafif atlatmaya çalış canım benim. ben de aynı senin gibiyim gündüz irade var ama gece olunca off:KK66:

canım üzme kendini gece yemek direkt vücuda depo olarak dönüyor. zaten beyaz pirinç anında vücutta şekere dönüşüyor. gece gözün dönünce en azından daha hafif atlatmaya çalış canım benim. ben de aynı senin gibiyim gündüz irade var ama gece olunca off:KK66:
Ya bu ilaç benim istahimi acıyor özellikle akşam ama pilavı açlıktan değil pisbogazliktan yedim eşim 8 de geliyor ona pısırdim sıcak sıcak gitti işte şükür bugün 7 de gidecek ise de beni tahrik edecek yicek ler dolan maz ortalıkta

Buda akşam yemeğim işte yedim yatmadan spor su toplu yazarım daha zumba yapmadım

Eklentiler

• 20160123_171003.jpg
    20160123_171003.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 37
Kahvalti ve Öğlen yemegim Eki Görüntüle 1752757
Birini sabah kahvaltida yedim 1 bardak zencefil cayiyla :KK66:

Öglende diğerini yedim yaninda bi bardak ayranla :KK66:

Ekmegim Tahil ekmegi uzerine yagsiz peynir maydonoz yumurta koyup firinda yaptim guzeller :KK66: iki menude vermis oldummm :KK76:
tatlım çok güzel görünüyorlar ama çok az yemişsin. hem fırında yapmışsın hem yağsız peynir kullanmışsın ooo:KK49: canım sen peyniri light mı alıyorsun :KK66:

Buda akşam yemeğim işte yedim yatmadan spor su toplu yazarım daha zumba yapmadım
ızgara işine bayılıyorum ya off...:kk77: kuzum sen çok erken yiyorsun akşam yemeğini yani benim saatime göre en azından :KK66:
sonra acıkman çok normal
mesela saat 12 uykuya dalsan 7 saatte mutlaka acıkırsın. :KK66: ara öğün gibi bir şeyler tüketebilirsin canım

İyi akşamlar bayanlar
Menü vereyim
Sabah : 1 haşlanmış yumurta
1 çatal beyaz peynir
1 çatal tulum peynir
2 ince dilim kasar
2 ince dilim salam (olmasa daha iyi olurdu çöpe gitmesin diye tabakta kalanı yedim )
Öğlen : 1 küçük milfoy
1 tane maden suyu
Ara : Eti karam bitter yarısı
Aksam : kapuska yemeği
Salata
image.jpeg

ızgara işine bayılıyorum ya off...:kk77: kuzum sen çok erken yiyorsun akşam yemeğini yani benim saatime göre en azından :KK66:
sonra acıkman çok normal
mesela saat 12 uykuya dalsan 7 saatte mutlaka acıkırsın. :KK66: ara öğün gibi bir şeyler tüketebilirsin canım
Aslında ben önceleri daha hafif yiyordum akşam yada iki öğün ozaman daha iyi kilo vermiştim akşam tekrar yemiyorum ama 16 çekip beslenme şeklini haftaya degustrcem ara öğün olarak ra tarcınlı süt koymayi planloyorum çok kötü bu aralar hiç veremiyorum ayrıca ızgara gerçekten çok hafif oluyor benimki biraz ağır pişirmeye başladı o yüzden sadece köfte yapıyorum tavuk ta çok severim tekrar bi denicem pişirirse tabi

X